Odczucia

Czyli wasze trudności życiowe, problemy z rodziną, przyjaciółmi i skomplikowane sytuacje. Nie wiesz, jak sobie poradzić? Napisz...

Odczucia

Postautor: Hansel » 15 gru 2016, 15:14

Nie wiem czy tak jest obiektywnie ale są takie chwile kiedy mam wrażenie że w 90% ludzie zachowują się jak prymitywne zwierzęta usiłują jak najwięcej wyszarpać dla siebie i nie liczą się przy tym kompletnie z innymi ludźmi depcząc ich po drodze i ubliżając sobie nawzajem . Generalnie traktują wszystkich wokół jak śmieci. Co o tym myślicie ?
Narodzić się, umrzeć, odrodzić ponownie i wciąż się rozwijać - takie jest prawo
Awatar użytkownika
Hansel
 
Posty: 3754
Rejestracja: 13 gru 2014, 17:26

Re: Odczucia

Postautor: danut » 15 gru 2016, 17:09

Hansel pisze:Nie wiem czy tak jest obiektywnie ale są takie chwile kiedy mam wrażenie że w 90% ludzie zachowują się jak prymitywne zwierzęta usiłują jak najwięcej wyszarpać dla siebie i nie liczą się przy tym kompletnie z innymi ludźmi depcząc ich po drodze i ubliżając sobie nawzajem . Generalnie traktują wszystkich wokół jak śmieci. Co o tym myślicie ?

Tak. A miało być tak pięknie i niby mamy modę na rozwój duchowy, czy dostrzegasz w tym największy przekręt?
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Odczucia

Postautor: Nikita » 15 gru 2016, 21:18

Wiekszosc ludzi to mlode dusze wiec liczy sie tylko materia ale jest tez duzo dobrych wrazliwych ludzi...
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: Odczucia

Postautor: Mirek » 15 gru 2016, 22:03

Obrazek
„Osądzanie, obrazy i jakakolwiek wewnętrzna agresja wobec siebie jest ukrytym życzeniem sobie śmireci."
Awatar użytkownika
Mirek
 
Posty: 4398
Rejestracja: 25 cze 2014, 13:52
Lokalizacja: Śląsk

Re: Odczucia

Postautor: neuron » 15 gru 2016, 22:59

patrz Mirek, dwie strony tego samego medalu

jFi8KLrl.jpg
jFi8KLrl.jpg (11.74 KiB) Przeglądany 6840 razy
Nie można się przygotować do skoku w przepaść

droga w górę i droga w dół jest tą samą drogą
neuron
 
Posty: 897
Rejestracja: 19 paź 2015, 18:15
Lokalizacja: .............

Re: Odczucia

Postautor: Mirek » 16 gru 2016, 09:04

Ale widzę Neuron, że ten Twój stan bardzo Ci odpowiada. Delektujesz się nim i bardzo się do niego przywiązałeś :) Moje odczucia są takie jak na moim obrazku i też sie do nich mocno przywiązałem i lubię je, tak jak Ty swoje :)
„Osądzanie, obrazy i jakakolwiek wewnętrzna agresja wobec siebie jest ukrytym życzeniem sobie śmireci."
Awatar użytkownika
Mirek
 
Posty: 4398
Rejestracja: 25 cze 2014, 13:52
Lokalizacja: Śląsk

Re: Odczucia

Postautor: neuron » 16 gru 2016, 10:14

Mirek pisze:Ale widzę Neuron, że ten Twój stan bardzo Ci odpowiada.


ale że niby jaki stan ? bo nie wiem co masz na myśli ? o czyms nie wiem ? :)

musisz zrozumiec pewien proces , zwłaszcza u kogos kto w jakis sposob kreuje cos tam , żeby to było prawdziwe to musisz wejsc w to cały , to musi być żywe ale nie będzie dopóki Ty tego nie ożywisz a ożywisz tylko wchodzac w to na 100 % i wtedy zaczynasz sam wierzyc w wykreowaną prawde , i tylko wtedy dla kazdego innego bedzie ona prawdziwa .......nie da sie inaczej , ale to ma swoje zle strony , bo grozi rozpadem osobowości , w jakims stopniu na pewno , niestety to jest cena jaką się za to płaci ....uwierzysz że wielki All Pacino po filmie gorączka potrafił na autostradzie zatrzymac podejrzane auto i aresztowac goscia ? wiesz o czym mowie ?

tak wiec , stan w jakim jestem czy bywam to tylko chwilowa projekcja ,nic nadzwyczajnego , ale dla Ciebie to bedzie zywe i trwale , bo takie masz wrazenie teraz i tu ....
nie sugeruj sie tym Mirku , nie ma sensu , to jest zywe bo zyje moim zyciem ale zaraz zmienie to w cos zupelnie innego , jak kameleon , jak aktor , tak,aktor to dobry przyklad ....jestem takim swoistym aktorem , drugi plan ma w sobie istote przekazu , jest tłem na tle którego rozgrywa się dramat .......bez tego emocjonalnego tła nie było by nic ............

nie przywiązuje sie do niczego i nigdy , bronie sie przed tym jak moge , to konieczne , inaczej nigdy bym nic nie zdzialał .......

no i ten obrazek w zaden sposob nie oddaje moich odczuc , to tylko klatka z animacji do której coś tam sobie dłubie i dlatego tym żyje w tej chwili , ale nie wkleilem tu tego zdjecie zeby zobrazowac moj stan emocjonalny tylko jak napisalem, druga strona tego samego medalu , bo moze nie wiesz ale :) u mnie teraz świeci słońce i jest super git :) u mnie zawsze świeci słońce, ludzie się uśmiechaja i każdy jest szczęśliwy :)

taka sytuacja

ps: na tym Twoim zdjeciu czegos brakuje :) zamiast tej latarni morskiej powinna tam byc ta ogromna figura chrystusa z rio w brazylii ,jako drogowskaz dla Ciebie :)
Nie można się przygotować do skoku w przepaść

droga w górę i droga w dół jest tą samą drogą
neuron
 
Posty: 897
Rejestracja: 19 paź 2015, 18:15
Lokalizacja: .............

Re: Odczucia

Postautor: Mirek » 16 gru 2016, 10:19

Da się inaczej, uwierz mi. Podsunąłem Ci pewną wiedzę na ten temat, jak to osiągnąć i dlaczego tak, a nie inaczej wygląda Twoje życie. Jeżeli chcesz zmiany, to sięgniesz po nią, jeżeli jest Ci dobrze z tym w czym tkwisz, to ją odrzucisz. Szukaj rozwiązań w prostych rzeczach, bo tylko takie działają. :D

P.S.
Pamiętaj, że Twoja sugestia jest zwierciadłem tego co Ty uważasz za swój drogowskaz ;)
„Osądzanie, obrazy i jakakolwiek wewnętrzna agresja wobec siebie jest ukrytym życzeniem sobie śmireci."
Awatar użytkownika
Mirek
 
Posty: 4398
Rejestracja: 25 cze 2014, 13:52
Lokalizacja: Śląsk

Re: Odczucia

Postautor: neuron » 16 gru 2016, 10:25

Mirek pisze:Da się inaczej, uwierz mi. Podsunąłem Ci pewną wiedzę na ten temat, jak to osiągnąć i dlaczego tak, a nie inaczej wygląda Twoje życie


no ok, ale nadal nie wiem co masz na mysli , co da sie inaczej ?

jaką wiedze mi podsunąłeś ? co to znaczy tak a nie inaczej wygląda moje życie ? skąd wiesz jak wygląda moje zycie ??

Mirek pisze:Twoja sugestia jest zwierciadłem tego co Ty uważasz za swój drogowskaz


jaka sugestia?? i co wg Ciebie uważam za swój drogowskaz??


prosze Cie ........

i odrazu uprzedze żeby pózniej nie było cham i ladaco :) nie pisz mi broń Cie panie nic o bogu ani czyms podobnym bo jestem na to uczulony
Nie można się przygotować do skoku w przepaść

droga w górę i droga w dół jest tą samą drogą
neuron
 
Posty: 897
Rejestracja: 19 paź 2015, 18:15
Lokalizacja: .............

Re: Odczucia

Postautor: neuron » 16 gru 2016, 10:30

posluchaj ........ i wyluzuj ;)

https://www.youtube.com/watch?v=wygy721nzRc


on ma to czego szukam , tylko musze to jeszcze odkryc w sobie i jestem w domu .....
Nie można się przygotować do skoku w przepaść

droga w górę i droga w dół jest tą samą drogą
neuron
 
Posty: 897
Rejestracja: 19 paź 2015, 18:15
Lokalizacja: .............

Następna

Wróć do Na zakręcie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości