Toksyczni ludzie /zabojstwo /magia

Czyli wasze trudności życiowe, problemy z rodziną, przyjaciółmi i skomplikowane sytuacje. Nie wiesz, jak sobie poradzić? Napisz...

Toksyczni ludzie /zabojstwo /magia

Postautor: Marzena1 » 26 lip 2017, 23:03

Witam.Żyję sobie spokojnie we Wrocławiu nikomu nie wadze a spotykam tylko tych którzy najchętniejwidzieli by mnie wypchana lub pod ziemią. Dlaczego?bo na polecenie skacz nie pytam jsk wysoko. Brzydzi się korupija układami lizodupstwem falszem obłuda załatwianie stanowiska przez podstawie nie dupska pod nos etc.Generalnie mam do czynienia z psychopatami którzy stosując "cos" : energia voodoo haarp (ukochane służby? )wybudzaja mnie ze snu od 1.5 roku. Ponadto moja twarzyczka słodka bardzo ucierpiała na ich procederze a Prokurator "olał"temat. Nie poddaje się. Pytanie i prośba : czy dobrze typuje metodę czy jest to coś innego.
Marzena1
 
Posty: 20
Rejestracja: 26 lip 2017, 22:47

Re: Toksyczni ludzie /zabojstwo /magia

Postautor: Marzena1 » 26 lip 2017, 23:35

Przykre bo duża część firm gdzie jestem zatrudniona zna sprawce i metodę. Sadyzm zemsta zysk na całej sprawie, zazdrość,? Wszystko po trosze? Znaja metodę i biorą udział. Bo nie kłaniam się w pas bozyszczom tłumu bo komuś się coś ubzduralo.Szanowslibyscie kogoś kto obraca wasze życie w pył bo ma przerost formy nad treścią ,i wymaga do tego okazywania szacunku. Niewolnictwo to prehistoria.Najważniejsze teraz:jak nie dać się zabić psychopacie brakiem snu i jego konsekwecjom
Marzena1
 
Posty: 20
Rejestracja: 26 lip 2017, 22:47

Re: Toksyczni ludzie /zabojstwo /magia

Postautor: Mirek » 27 lip 2017, 07:36

A może właśnie odrazy i obrzydzenie dla tych ludzi sprawia, że stawiasz się ponad nimi i w ten sposób przyciągasz ich do siebie? Przemyśl to sobie na spokojnie. Nic w życiu nie dzieje się bez przyczyny.
„Osądzanie, obrazy i jakakolwiek wewnętrzna agresja wobec siebie jest ukrytym życzeniem sobie śmireci."
Awatar użytkownika
Mirek
 
Posty: 4398
Rejestracja: 25 cze 2014, 13:52
Lokalizacja: Śląsk

Re: Toksyczni ludzie /zabojstwo /magia

Postautor: fruwla » 27 lip 2017, 10:18

Marzena1 pisze:wybudzaja mnie ze snu od 1.5 roku.

Hej Marzena,od 1,5 roku masz problemy ze snem ?
Niedobor snu, fatalna rzecz, odbija sie na zdrowiu, widac na twarzy.
Pomyslalam sobie, ze powinnas rozgladnac sie we wlasnym mieszkaniu a szczegolnie w tych miejscach w ktorych czesto i dlugo przebywasz. Przemeblowac, pozmieniac, pousuwac, podymic biala szalwia, otoczyc jasnymi kolorami.
Wpierw to, powodzenia zycze :).
" Punkt widzenia zalezy od miejsca siedzenia "
fruwla
 
Posty: 956
Rejestracja: 28 kwie 2015, 10:03

Re: Toksyczni ludzie /zabojstwo /magia

Postautor: Marzena1 » 27 lip 2017, 16:42

Zmiana szałwia ok-to wszystko juz było. Proszę o coś z wyższej Szkoły jazdy.coś z zagadnień okultyzmu mentalizmu energii.ktos działa czymś łącznie z wampirzeniem energetycznym. Skoro każdy spytany parapsycholog obawia się udzielić odpowiedzi.... zlodziejki energii rozróżniamy, przeklinajacych też. Nie wypada ujawnić nazwisk osób które życzą śmierci paraliżu bezdzietności. Karma wróci -ale czego nie zrobi szurnieta psychopatka by pozbyc się konkurencji do samca.Proszę o podanie techniki oraz sposobu na ochronę zanim dokształca się ci którzy powinni odpowiedzieć karnie.
Marzena1
 
Posty: 20
Rejestracja: 26 lip 2017, 22:47

Re: Toksyczni ludzie /zabojstwo /magia

Postautor: Marzena1 » 27 lip 2017, 16:55

Ciężko kochać tych którymi gardzimy za krzywde jaka wyrządził nam lub naszej rodzinie. Dożywotnio impotencja i tona cellulitu dla tych szybkich koleżanek-idiotek. Czy przyciągam margines emocjonalny i uczuciowy?raczej ktos tak kieruje moim życiem.Nie ma w tym mojej winy ,żal mi ich w pewnym sensie.żałośnie zapatrzeni w siebie aroganccy i rozwydrzeni.wyższa klasa społeczna? patrzac na to co zostało zrobione z krajem prawem ustawodawstwem demokracja pokojem pomocą humanitarną? Żenada. Zawiść? Tak -za to co mogłam i w co wierzyłam.
Marzena1
 
Posty: 20
Rejestracja: 26 lip 2017, 22:47

Re: Toksyczni ludzie /zabojstwo /magia

Postautor: fruwla » 27 lip 2017, 17:07

Marzena1 pisze:Proszę o podanie techniki oraz sposobu na ochronę

Pod haslem "Ochrona Energetyczna" znajdziesz wiele roznych technik, ktore oczywiscie mozna stosowac polaczone.
Google, Youtube sa nasycone materialem, ktorego szukasz.
Biala, czarna i czerwona, wszystko to teraz podane jak na tacy, nie ma juz wiedzy tajemnej.
powodzenia :)
" Punkt widzenia zalezy od miejsca siedzenia "
fruwla
 
Posty: 956
Rejestracja: 28 kwie 2015, 10:03

Re: Toksyczni ludzie /zabojstwo /magia

Postautor: magie » 08 sie 2017, 09:50

Ochrona Energetyczna rzeczywiście może Ci nieco pomóc.. Ale przede wszystkim trzeba pomyśleć o tej sytuacji nieco inaczej i odejść od niej.
Awatar użytkownika
magie
 
Posty: 4
Rejestracja: 29 lip 2017, 10:02

Re: Toksyczni ludzie /zabojstwo /magia

Postautor: gaba75 » 09 sie 2017, 05:21

Marzena, nic się nie martw nie jesteś jedna, która potrzebuje wsparcia. Też chciałabym go dostać. POMÓŻ SOBIE SAM A NIEBO CI POMOŻE- nie ma innej opcji. Więc pomagaj sobie sama, a niebo przyjdzie z pomocą w odpowiedniej chwili.
gaba75
 
Posty: 848
Rejestracja: 15 kwie 2014, 11:20

Re: Toksyczni ludzie /zabojstwo /magia

Postautor: czarnyMag » 14 sie 2017, 00:37

proponuję uwierzyć w siebie i pozbyć się mani prześladowczej a reszta się sama ułoży
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Następna

Wróć do Na zakręcie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości