Holograficzny świat

Czyli wasze trudności życiowe, problemy z rodziną, przyjaciółmi i skomplikowane sytuacje. Nie wiesz, jak sobie poradzić? Napisz...

Re: Holograficzny świat

Postautor: soldado » 17 lis 2017, 22:09

danut pisze:To ktoś Cię szukał aż znalazł :D Teraz tylko od Ciebie zależy to jak sobie o sobie przypomnisz, kim jesteś, kim byłeś, kim będziesz. Jak uregulujesz te wszystkie sprawy, jak je połączysz.


Tak...
najpierw cholernie się bałem, był moment, że popłakałem się i nie wstydzę się o tym napisać.
Bardzo dużo praktyki, zero teorii....
Bardzo dawno zrozumiałem o co w tym wszystkim chodzi.
Miałem bardzo dobrego Nauczyciela.
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: Holograficzny świat

Postautor: danut » 17 lis 2017, 22:12

Super, że się nie poddajesz, przez łzy i trudności idziemy dalej, przez chaszcze i krzaki, ale nie wolno nikomu dać się złamać, bo ten który by to chciał uczynić to nie jest przyjaciel.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Holograficzny świat

Postautor: soldado » 17 lis 2017, 22:17

danut pisze:Super, że się nie poddajesz, przez łzy i trudności idziemy dalej, przez chaszcze i krzaki, ale nie wolno nikomu dać się złamać, bo ten który by to chciał uczynić to nie jest przyjaciel.


Tak,masz rację.
Co nas nie zabije, to nas wzmocni.
Nauczyciel był i jest przyjacielem, bardzo wiele mu zawdzięczam w tym to, że dalej jestem i to piszę.
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: Holograficzny świat

Postautor: danut » 17 lis 2017, 22:25

Ucieszyłam się kiedyś niedawno, gdy napisałeś coś takiego "duchów nie wolno się bać, można robić tak jak ja to robię i z nich się śmieję" Ale mam nadzieję ze tak już teraz reagujesz na wirusy, cienie, ataki podżegaczy i kłamców, a wielu wypuszczanych z tej rzeczywistości takich, którzy chcieli Cię zwieść i zepchnąć z prostej drogi do celu.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Holograficzny świat

Postautor: soldado » 17 lis 2017, 22:32

danut pisze:Uciszyłam się kiedyś niedawno, gdy napisałeś coś takiego "duchów nie wolno się bać, można robić tak jak ja to robię i z nich się śmieję" Ale mam nadzieję ze tak już teraz reagujesz na wirusy, cienie, ataki podżegaczy i kłamców, a wielu wypuszczanych z tej rzeczywistości takich, którzy chcieli Cię zwieść i zepchnąć z prostej drogi do celu.


Tak staram się reagować. :)
Tak mnie nauczono.
Nauczyciel zna Cię bardzo dobrze, mówi, że Go już widziałaś.
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: Holograficzny świat

Postautor: danut » 17 lis 2017, 22:35

Ale to nie ten prawdziwy nauczyciel z krótkiego zawodu :lol: ? Opisz jakieś swoje wglądy w rzeczywistości alternatywne, odgadniemy może jego tożsamość.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Holograficzny świat

Postautor: soldado » 17 lis 2017, 22:37

danut pisze:Ale to nie ten prawdziwy nauczyciel z krótkiego zawodu :lol: ? Opisz jakieś swoje wglądy w rzeczywistości alternatywne, odgadniemy może jego tożsamość.


Przyszedł kiedyś do Ciebie na podwórko, był łysawy i mówił o tym co niedaleko wylądowało.
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: Holograficzny świat

Postautor: danut » 17 lis 2017, 22:43

Bo po rozmowie z żołnierzem i przeczytaniu pewnego listu był tak wstrząśnięty sprawami, które były bardzo trudne, a kiedyś się wydarzyły w moim życiu, że musiał mnie odwiedzić. Dla innych - piszemy o ludziach przybyszach stamtąd, nie o tych prawdziwie tu żyjących. Soldado - prostujemy rzeczywistość nie może jej, ani nas zło pokonać. Oni pomogą.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Holograficzny świat

Postautor: soldado » 17 lis 2017, 23:19

danut pisze:Bo po rozmowie z żołnierzem i przeczytaniu pewnego listu był tak wstrząśnięty sprawami, które były bardzo trudne, a kiedyś się wydarzyły w moim życiu, że musiał mnie odwiedzić. Dla innych - piszemy o ludziach przybyszach stamtąd, nie o tych prawdziwie tu żyjących. Soldado - prostujemy rzeczywistość nie może jej, ani nas zło pokonać. Oni pomogą.


Wiem danut.
Nie wierzę w to, ale wiem.
Gdyby tak nie było, to nie było by mnie tutaj.
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: Holograficzny świat

Postautor: danut » 18 lis 2017, 20:29

Pięknie naruszanie naszego hologramu i próby zamieniania scen jak klatek w filmie przedstawia wiele moich przygód, ale najwyraźniej ta z zepchnięciem mnie podczas spaceru z dzieckiem w wózku w przepaść. Wybroniłam się wtedy od zapisania tej sceny w moim scenariuszu tutejszego życia, próba ta była ciężkim sprawdzianem przede wszystkim mojej miłości oraz niewinności. To było piękne przedstawienie jak te inne części nas samych przychodzą nam z pomocą by nie dopuścić do zrealizowania się czyichś niecnych zamiarów w naszym świecie, tam wyraźnie wobec mnie. Zatem jesteśmy odpowiedzialni za kształt naszej rzeczywistości i musimy bronić ją od zła, nie możemy dalej pozwalać mu na swoje wpływy i zniekształcania jej.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

PoprzedniaNastępna

Wróć do Na zakręcie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości