Holograficzny świat

Czyli wasze trudności życiowe, problemy z rodziną, przyjaciółmi i skomplikowane sytuacje. Nie wiesz, jak sobie poradzić? Napisz...

Re: Holograficzny świat

Postautor: soldado » 17 lis 2017, 21:05

danut pisze:
soldado pisze:danut napisała:

No i jak w ogóle widzisz pomaganie Aniołom Świetlistym z Jowisza, którzy nas uważają za małpy i śmiecie? Oto jest pytanie :D


Przyznam się, że nie rozumiem tego pytania.
Kto ma być tym Aniołem?

Nie skasowałeś wszystkich postów czarnego maga tu masz jeszcze dwa, które są odpowiedzią na to pytanie wcześniej prawie tak samo pisała Natasza, wiec tych aniołów jest zdaje się więcej,
viewtopic.php?f=6&t=4062&start=30

Zwróć uwagę na to zwrócenie się do mnie "Ja informuję ziemską małpkę...." czy tu " taki Jowisz i taki człowiek któremu "fizyka" pierze łeb to faktycznie rzecz nie do przyjęcia przez małpę która żyje na Ziemi :!:
Ale wcielamy się w istotę podobną do tzw. anioła i już problemu nie ma." :)


Prawie... robi różnicę, a czarnyMag to nie Natasza.
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: Holograficzny świat

Postautor: danut » 17 lis 2017, 21:13

Dla mnie nie ma różnicy w ich pojmowaniu rzeczywistości. Zresztą jest tu wiele postów userów i kto chce może to sprawdzić. Soldado co miałeś na myśli pisząc to " jest nas tutaj bardzo mało." Bo ja z kolei tego zdania nie rozumiem.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Holograficzny świat

Postautor: soldado » 17 lis 2017, 21:17

danut pisze:Dla mnie nie ma różnicy w ich pojmowaniu rzeczywistości. Zresztą jest tu wiele postów userów i kto chce może to sprawdzić. Soldado co miałeś na myśli pisząc to " jest nas tutaj bardzo mało." Bo ja z kolei tego zdania nie rozumiem.


Jest tutaj bardzo mało osób, mających za zadanie zmianę świadomości ludzi.
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: Holograficzny świat

Postautor: danut » 17 lis 2017, 21:23

Być może, sama widzę jak wiele osób trzyma się jeszcze dawnej terminologii, dawnych teozofów , filozofii przestarzałych a także nauki, która także staje przed problemem otwierania jej oczu i uparcie nie chce odpuścić.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Holograficzny świat

Postautor: soldado » 17 lis 2017, 21:27

danut pisze:Być może, sama widzę jak wiele osób trzyma się jeszcze dawnej terminologii, dawnych teozofów , filozofii przestarzałych a także nauki, która także staje przed problemem otwierania jej oczu i uparcie nie chce odpuścić.


Chodzi o to, żeby zmienić ludzi ,,od wewnątrz'', tak żeby tego nie zauważyli...
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: Holograficzny świat

Postautor: danut » 17 lis 2017, 21:32

Ja piszę jawnie o rzeczywistości niejawnej, chcę by to co piszę świadomie dostrzegli, zauważyli ważne sprawy, bo w podchody się nie bawię. :)
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Holograficzny świat

Postautor: soldado » 17 lis 2017, 21:40

danut pisze:Ja piszę jawnie o rzeczywistości niejawnej, chcę by to co piszę świadomie dostrzegli, zauważyli ważne sprawy, bo w podchody się nie bawię. :)


Piszesz, bo miałaś pisać, tak miało być.
Było Ci to pisane jeszcze przed Twoim narodzeniem.

,,Druga osoba'' spisała Twoje doświadczenia, a inna ,,druga osoba'' przejęła wszystko to, co z Tobą związane, ponieważ kiedyś wyrzekłaś się tego.
Zdolności, które miałaś, kontakty z ,,drugą stroną'' przekazano osobie, która to kontynuuje po Tobie dalej.
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: Holograficzny świat

Postautor: danut » 17 lis 2017, 21:55

Sama spisałam swoje doświadczenia, taki myk, że te które są zamieszczone w internecie od 10 lat nawet nie zmieściły się wszystkie w książce, jest tak ich wiele. Na resztę o chwili obecnej odpowiadałam już Krisowi w temacie. To nie są zdolności, jeśli Ty uważasz, ze jest to zdolność, czy wyuczone manewry to jesteś w błędzie. Gdybyś miał przejąć coś po mnie musiałbyś być z mojej rodziny duchowej i wtedy nie szukasz nic za mnie, ale także robisz to dla siebie :D Jest wiele rzeczywistości a te w których byliśmy, jesteśmy, będziemy trzeba poznać wszystkie i wyłonić z nich Jednego Nadzorczego Ducha - Jądro naszej świadomości. Do niego dotrzeć, ja już znam do Tam drogę. Niczego się nie wyrzekłam.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Holograficzny świat

Postautor: soldado » 17 lis 2017, 22:00

danut pisze:Sama spisałam swoje doświadczenia, taki myk, że te które są zamieszczone w internecie od 10 lat nawet nie zmieściły się wszystkie w książce, jest tak ich wiele. Na resztę o chwili obecnej odpowiadałam już Krisowi w temacie. To nie są zdolności, jeśli Ty uważasz, ze jest to zdolność, czy wyuczone manewry to jesteś w błędzie. Gdybyś miał przejąć coś po mnie musiałbyś być z mojej rodziny duchowej i wtedy nie szukasz nic za mnie, ale także robisz to dla siebie :D Jest wiele rzeczywistości a te w których byliśmy, jesteśmy, będziemy trzeba poznać wszystkie i wyłonić z nich Jednego Nadzorczego Ducha - Jądro naszej świadomości. Do niego dotrzeć, ja już znam do Tam drogę. Niczego się nie wyrzekłam.


Uwierz mi, że nie prosiłem się o to.
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: Holograficzny świat

Postautor: danut » 17 lis 2017, 22:03

To ktoś Cię szukał aż znalazł :D Teraz tylko od Ciebie zależy to jak sobie o sobie przypomnisz, kim jesteś, kim byłeś, kim będziesz. Jak uregulujesz te wszystkie sprawy, jak je połączysz.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

PoprzedniaNastępna

Wróć do Na zakręcie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości