Holograficzny świat

Czyli wasze trudności życiowe, problemy z rodziną, przyjaciółmi i skomplikowane sytuacje. Nie wiesz, jak sobie poradzić? Napisz...

Re: Holograficzny świat

Postautor: Mirek » 11 lut 2018, 22:57

danut pisze:
soldado pisze:Icke w wielu kwestiach się nie myli.
Opisuje w prosty sposób jak stworzony jest świat.
Opisuje jak współistnieją hologramy.
Opisuje również istoty - reptilianów.
Wszędzie jest dobro i zło - jing i jang.
Tak samo jest z tymi istotami.
Istoty, o których pisze istnieją, porywają ludzi dla własnych celów.
Są pozytywni jak i negatywni Obcy.

Icke robi na mnie złe wrażenie,za duzo spekuluje, a ja nie lubię takich ludzi, nie lubie też z ziarenek prawdy składać coś bez czucia. Już Daniken jest bardziej godny uwagi, pracuje sam i myśli sam i jeszcze nawet mnie intryguje :D Pamiętasz jak opisywałam swoja wizję książki Danikena wydanej w 2036 roku? Co niedawno przeczytałam,otóż Daniken twierdził w 2016 roku, ze do spotknania z kosmitami dojdzie w 2036. Mało z tego na pytanie skąd o tym wie odpowiada,że od szwajcarskich fizyków :D A co do innych istotek POLECAM posłuchać tego pana z linku

https://www.youtube.com/watch?v=eejeSyKUTWU

Ty też danut robisz na mnie złe wrażenie. Za dużo pychy w Tobie i zadufania w sobie. Wszystkich traktujesz z góry. ;) Danikenowi się jeszcze nic nie potwierdziło. Ten to dopiero spekuluje.
„Osądzanie, obrazy i jakakolwiek wewnętrzna agresja wobec siebie jest ukrytym życzeniem sobie śmireci."
Awatar użytkownika
Mirek
 
Posty: 4398
Rejestracja: 25 cze 2014, 13:52
Lokalizacja: Śląsk

Re: Holograficzny świat

Postautor: danut » 12 lut 2018, 00:25

Mirku pyszny jest ten, kto Ci nie przytakuje, bo ma swoje zdanie i nie hołduje temu co Ty? Dziwne masz pojęcie dla pychy. A Danikenowi nic nie musi się potwierdzać, bo pokazuje fakty,zdjęcia, miejsca i wolno mu jest wysuwać własny wniosek na ich temat, nad tym czy ma rację, czy nie, można się zastanawiać. A Icke wymyśla niestworzone historie i oskarża jakieś osoby przy tym bez dowodu np. Kto kiedy i jaki wymyślił ten lek na raka, jak go ukrywa - gdzie są konkrety, kto się nim leczył? Nie wspomnę już o innych herezjach o królowej angielskiej? :D Czy to jest człowiek godny zaufania?
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Holograficzny świat

Postautor: Xsenia » 12 lut 2018, 21:49

MODERACJA: Zejdzcie z siebie, bo usunę połowę wypowiedzi. Każdy ma prawo do własnych poglądów, ale obrażać nie wolno.
Wyznaję zasadę Sokratesa - "wiem, że nic nie wiem". :)
Awatar użytkownika
Xsenia
Moderator forum.
 
Posty: 3163
Rejestracja: 08 lis 2013, 22:07
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Holograficzny świat

Postautor: danut » 12 lut 2018, 21:56

Xseniu -no właśnie - ja się nie czepiam osób wielbiących Icka ani innych, tylko treści, którą ktoś uparcie chce przez te osoby mi wmawiać. Mirek niech wywyższa kogo chce,tylko nie w ten sposób, ze ktoś kto tego nie robi jest gorszy,podły, itp.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Holograficzny świat

Postautor: soldado » 14 lut 2018, 22:33

danut pisze:
soldado pisze:Icke w wielu kwestiach się nie myli.
Opisuje w prosty sposób jak stworzony jest świat.
Opisuje jak współistnieją hologramy.
Opisuje również istoty - reptilianów.
Wszędzie jest dobro i zło - jing i jang.
Tak samo jest z tymi istotami.
Istoty, o których pisze istnieją, porywają ludzi dla własnych celów.
Są pozytywni jak i negatywni Obcy.

Icke robi na mnie złe wrażenie,za duzo spekuluje, a ja nie lubię takich ludzi, nie lubie też z ziarenek prawdy składać coś bez czucia. Już Daniken jest bardziej godny uwagi, pracuje sam i myśli sam i jeszcze nawet mnie intryguje :D Pamiętasz jak opisywałam swoja wizję książki Danikena wydanej w 2036 roku? Co niedawno przeczytałam,otóż Daniken twierdził w 2016 roku, ze do spotknania z kosmitami dojdzie w 2036. Mało z tego na pytanie skąd o tym wie odpowiada,że od szwajcarskich fizyków :D A co do innych istotek POLECAM posłuchać tego pana z linku

https://www.youtube.com/watch?v=eejeSyKUTWU


OK zostawmy go... :)

W Twoich przeżyciach wielokrotnie ten holograficzny świat dawał o sobie znać.
Co jest nie tak z tą rzeczywistością, że zwróciłaś na to swoją uwagę?
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: Holograficzny świat

Postautor: danut » 14 lut 2018, 22:54

:D Tylko mi nie piszcie czasem, że Icke jest twórcą teorii holograficznego wszechświata. Bo najbardziej mnie zdenerwowało to, że on teraz tak ochoczo się rozpisuje o holografii, jakbym nie znała jego wypowiedzi sprzed 10 lat. Mnie zostało pokazane jak na dłoni jaką naturę ma nasza rzeczywistość. Jak można w oku mgnienia znaleźć się w innej, tak samo rzeczywistej i nie jesteś w stanie uwierzyć w to, że jesteś gdzieś indziej. Klocki składasz po
powrocie, gdy zaczynasz analizować fakty dotyczące miejsc i czasu, choc i nadal wydaje ci się to niemożliwe.
Co jest nie tak z naszą rzeczywistością? Nie jest twardym tworem! W każdej chwili można wstawić w nią zmienione zdarzenia,wymieniać np.tragiczne- nie żartuję! Jeśli plany alternatyw do naszej rzeczywistości są takiej samej materii to my również i wszystko co nas otacza jesteśmy hologramami!
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Holograficzny świat

Postautor: soldado » 14 lut 2018, 22:59

danut pisze::D Tylko mi nie piszcie czasem, że Icke jest twórcą teorii holograficznego wszechświata. Bo najbardziej mnie zdenerwowało to, że on teraz tak ochoczo się rozpisuje o holografii, jakbym nie znała jego wypowiedzi sprzed 10 lat. Mnie zostało pokazane jak na dłoni jaką naturę ma nasza rzeczywistość. Jak można w oku mgnienia znaleźć się w innej, tak samo rzeczywistej i nie jesteś w stanie uwierzyć w to, że jesteś gdzieś indziej. Klocki składasz po
powrocie, gdy zaczynasz analizować fakty dotyczące miejsc i czasu, choc i nadal wydaje ci się to niemożliwe.
Co jest nie tak z naszą rzeczywistością? Nie jest twardym tworem! W każdej chwili można wstawić w nią zmienione zdarzenia,wymieniać np.tragiczne- nie żartuję! Jeśli plany alternatyw do naszej rzeczywistości są takiej samej materii to my również i wszystko co nas otacza jesteśmy hologramami!


Wiesz co?
Piszemy ze sobą już od wielu lat na różnych forach.
Napiszę Ci pierwszy raz, co mnie do Ciebie przekonało.
Przekonało mnie do Ciebie to, ze o swoich doświadczeniach piszesz swoimi słowami.
Nieraz ciężko Cię zrozumieć, ale wiem, ze trudno jest Ci to wszystko opisać.
I to co najważniejsze.
Poprzez pisanie z Tobą moje życie przez te lata zaczęło się diametralnie zmieniać pod każdym względem.
Nieraz były to bardzo trudne i bolesne przemiany, ale z perspektywy czasu sprawiły, ze dzisiaj jestem innym człowiekiem.
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: Holograficzny świat

Postautor: danut » 14 lut 2018, 23:28

Piszę po swojemu,ponieważ nigdy nie inspirowałam się przy tym cudzymi wnioskami,filozofiami,religiami. Nigdy nie należałam do żadnych bractw,sekt, grup zajmujących się tym tematem, więc nie przesiąkłam ich teoriami. Z naukowcami zwracającymi uwagę na holograficzny model wszechświata -się zgadzam,bo odczułam to na sobie i zobaczyłam.Pisze to co widziałam, to co odczułam i przez swoją wielość, różnorodność,siłę przeżyć aż wymusza na mnie by podzielić się z innymi. I tu pamiętam Twoje zasługi, za które mam dług wdzięczności wobec Ciebie. Gdyby dawno nie Ty, odeszłabym z internetu,zamilkła,zostawiła wiedzę w cieniu swojej duszy,nie napisała o tym książki, nie uczestniczyła w dyskusjach.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Holograficzny świat

Postautor: soldado » 14 lut 2018, 23:34

danut pisze:Piszę po swojemu,ponieważ nigdy nie inspirowałam się przy tym cudzymi wnioskami,filozofiami,religiami. Nigdy nie należałam do żadnych bractw,sekt, grup zajmujących się tym tematem, więc nie przesiąkłam ich teoriami. Z naukowcami zwracającymi uwagę na holograficzny model wszechświata -się zgadzam,bo odczułam to na sobie i zobaczyłam.Pisze to co widziałam, to co odczułam i przez swoją wielość, różnorodność,siłę przeżyć aż wymusza na mnie by podzielić się z innymi. I tu pamiętam Twoje zasługi, za które mam dług wdzięczności wobec Ciebie. Gdyby dawno nie Ty, odeszłabym z internetu,zamilkła,zostawiła wiedzę w cieniu swojej duszy,nie napisała o tym książki, nie uczestniczyła w dyskusjach.


To nie moja zasługa...
Nie masz długu wobec mnie.
Ktoś kiedyś przekonał mnie, żebym pisał z Tobą.
Cholernie się na początku bałem... bo zacząłem mieć różne doświadczenia po to, żebym uwierzył....
Zacząłem mieć władzę nad duchami, wgląd w czyjąś duszę, wreszcie władzę nad demonami...
Zrobiono wszystko, abym miał pewność, ze nic mi nie grozi i że mogę nad wszystkim zapanować.
Teraz już wiesz dlaczego...
Jeżeli masz jakiś dług, to nie wobec mnie... ale odbieram, że już go spłaciłaś, wydając książkę.
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: Holograficzny świat

Postautor: danut » 15 lut 2018, 00:04

Pamiętam jak znalazłam się w stanie bardzo bliskim śmierci - nie przestraszyłam się, że umrę,bo nie napisałam jeszcze książki. :D Jako
ciekawostkę Wam podam, ze akurat wtedy przed pęknięciem tętniaka przepisywałam na komputer notatki z pamiętnika. Byłam na stronie z snem o operacji na moim mózgu sprzed wtedy 25 lat-to był 2005 rok.
Soldado -chodzi o dwie książki -bo podzieliłam pamiętnik. Druga ma dotyczyć tego, dlaczego i przez kogo cierpieliśmy,a przyjaciel zmarł, co do tego doprowadziło. Dopiero wtedy wykonam zadanie w całości.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

PoprzedniaNastępna

Wróć do Na zakręcie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości