Ja też lubię ostre, w końcu pieprzu używam

Czyli odrobina humoru na naszym "poważnym" forum...

Ja też lubię ostre, w końcu pieprzu używam

Postautor: 000Lukas000 » 20 lut 2012, 19:44

Właśnie miałem niezłą sytuację, żałujcie że nie widzieliście.
Osobiście lubię ostre potrawy i przyprawy, choć wiem że wielu nie włożyło by do ust tego co ja.

Dziś zakupiłem sobie do przetestowania sosik, taki czerwony w małej buteleczce z napisem Sos Chili, wziąłem sobie na nożyk tak powiedzmy centymetr sześcienny i posmakowałem, w pierwszej chwili rzeczywiście jak zaczęło palić pomyślałem, "ups chyba to nie było za mądre", ale szybko zorientowałem się że to było na tyle, czyli ogólnie ostre ale nie aż tak jak się spodziewałem.

Mój ojciec, który lubi se zawsze dopieprzyć zupy i inne potrawy (ja osobiście nie przepadam, nie które potrawy ostre być nie powinny a i pieprz ma dużo goryczki) podłapał że próbuje sosu chili i wyraził chęć na spróbowanie, nawet powiedział że trochę więcej na nożyku, no to klient nasz pan, tak 10% więcej nabrałem.

I najlepsze obserwacja:
Pierwsza sekunda nic, druga sekunda nic, zacząłem myśleć że chyba go nie doceniłem, trzecia sekunda nic, czwarta sekunda a oczy zrobiły mu się jak piłeczki do pin ponga, mięśnie szczęki rozluźniły co poskutkowało otwartymi ustami i zaczął wydawać dziwne odgłosy machając rękami.

A ja jak to ja, obserwowałem i się uśmiechałem, i powiedziałem, "mi troszkę więcej na nożyku" :lol:


Słowo daję, przednia zabawa, o ile ktoś samodzielnie wyrazi chęć na test.
Poznacie ich po zasadach prawdziwego miłosierdzia, które będą głosić i wcielać w życie; poznacie ich po liczbie osób strapionych, którym przyniosą pocieszenie; poznacie ich po miłości do bliźniego, wyrzeczeniach, bezinteresowności;

Ew. Wg. Spirytyzmu
Awatar użytkownika
000Lukas000
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 1687
Rejestracja: 13 kwie 2011, 11:54
Lokalizacja: Bielsko Biała

Re: Ja też lubię ostre, w końcu pieprzu używam

Postautor: atalia » 20 lut 2012, 22:14

Ja problem znam z "własnej autopsji",jak to niektórzy mowią(swoją drogą ciekawe zagadnienie-czy mozna dokonać autopsji na sobie samemu?).Kiedys w błogiej nieświadomości zaserwowałam na obiad papryczki chili faszerowane miesem.Trzeba było widzieć miny domowników przy spożywaniu tego arcydzieła sztuki kulinarnej. :shock:
atalia
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 3943
Rejestracja: 17 sty 2010, 12:30

Re: Ja też lubię ostre, w końcu pieprzu używam

Postautor: Voldo » 20 lut 2012, 23:03

atalia pisze:Ja problem znam z "własnej autopsji",jak to niektórzy mowią(swoją drogą ciekawe zagadnienie-czy mozna dokonać autopsji na sobie samemu?)

Cóż, istnieje coś takiego, jak wiwisekcja, więc teoretycznie jest to jakoś tam możliwe 8-)
Tomasz

„Jezus Chrystus nie prosił nas o wiele, nie wymagał od ludzi, by wspinali się na Mount Everest, czy wielce się poświęcali. Prosił nas tylko o to, byśmy kochali drugiego człowieka.” - Chico Xavier

Wiceprzewodniczący PTSS
Przewodniczący Wrocławskiego Oddziału PTSS
tomasz.grabarczyk.spirytyzm@gmail.com
Awatar użytkownika
Voldo
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 2204
Rejestracja: 08 lut 2010, 14:58
Lokalizacja: Wrocław

Re: Ja też lubię ostre, w końcu pieprzu używam

Postautor: September518 » 24 lut 2012, 09:02

Ostre granie Led Zeppelin, np. Whole Lotta Love - to jest to co lubię.
Nie da się tego słuchać na czubku nożyka. Trzeba słuchać "trochę więcej na nożyku" a nawet "pełną łychą". Muzyka musi przejść przez ciało i ducha.
September518
 
Posty: 67
Rejestracja: 28 lip 2011, 11:59
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ja też lubię ostre, w końcu pieprzu używam

Postautor: atalia » 24 lut 2012, 22:51

Zeppelinów to i ja lubię,a mój ulubiony utwór to Kashmir. :)
atalia
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 3943
Rejestracja: 17 sty 2010, 12:30

Re: Ja też lubię ostre, w końcu pieprzu używam

Postautor: September518 » 25 lut 2012, 09:54

Tak, Kashmir to poemat Zeppelinów.
September518
 
Posty: 67
Rejestracja: 28 lip 2011, 11:59
Lokalizacja: Warszawa


Wróć do Humor

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości