Gry komputerowe

Czyli odrobina humoru na naszym "poważnym" forum...

Re: Gry komputerowe

Postautor: Keogh » 27 sty 2017, 18:31

A ja się pytam gdzie są rodzice??

Wszystko jest dla ludzi. Moje dzieci też grają w różne gry słuchają heavy metalu (po tatusiu :lol: ) i żaden nie wykazuje tendencji do biegania po mieście z maczugą albo z doniczkami do sadzenia :). Może dlatego że jak miały 3 lata umiały grać w chińczyka i warcaby, w wieku lat sześciu grało się w szachy i zawsze kiedy było to możliwe biegało się za piłką lub pływało w basenie. Oczywiście wspólnie a nie, masz kasę kup se grę bo ja nie mam czasu. I potem wyrastają takie 10 latki wychowanie na cs-ie na przykład, a stąd już niedaleko do biegania z nożem po ulicach. Psychika kilkuletniego dziecka bez opieki, że tak powiem, wypaczy się bardzo szybko.

Ja np od czasów średniej szkoły lubię sobie czasem KATa posłuchać co nie znaczy że wyznaję satanizm :)
Pozdrawiam.
"Jeśli czegoś faktycznie doznajemy,to jakkolwiek byśmy to nazwali–nie ma to decydującego znaczenia.Jeśli o czymś jedynie rozmawiamy–bez faktycznego doznawania tych wymiarów rzeczywistości, to wtedy nazewnictwo jest dla tych osób bardzo ważne."
Keogh
 
Posty: 78
Rejestracja: 29 wrz 2013, 11:04

Re: Gry komputerowe

Postautor: Anka » 27 sty 2017, 19:40

Psychika kilkuletniego dziecka bez opieki moze w dużej mierze ciagnąć do złego. Uważam jednak ze szufladkowanie dzieci te nad którymi rodzice pracują i te bez jakiegokolwiek zainteresowania ze strony rodziców ma sie nijak. W każdej "regule" sa wyjątki.

Nie ma takiego zjawiska jak "zabawa w gwałt zbiorowy" ale lepiej to ująwszy zbiór osobników o podobnych skłonnościach planujących krzywdę na drugim człowieku.
Ludzie o podobnym kręgosłupie moralnym ciągną do siebie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
Anka
 
Posty: 226
Rejestracja: 27 paź 2016, 19:22

Re: Gry komputerowe

Postautor: danut » 27 sty 2017, 19:45

Tak Aniu - także w takim satanizmie musi takiego małolata coś pociągać z jego osobistych skłonności, by zaczął się nim interesować i wstępować w szeregi podobnych sobie.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Gry komputerowe

Postautor: Keogh » 27 sty 2017, 20:48

Anka pisze: W każdej "regule" sa wyjątki.


Wyjątek potwierdza regułę. Co nie zmienia faktu że, moim zdaniem 99% to kwestia gdzie wyrastamy i dojrzewamy. Ufam że jedno dziecko na 100 urodzone w skrajnie radykalnych islamskich rodzinach nie będzie gotowe wysadzić się w imię Allaha.
Pozdrawiam.
"Jeśli czegoś faktycznie doznajemy,to jakkolwiek byśmy to nazwali–nie ma to decydującego znaczenia.Jeśli o czymś jedynie rozmawiamy–bez faktycznego doznawania tych wymiarów rzeczywistości, to wtedy nazewnictwo jest dla tych osób bardzo ważne."
Keogh
 
Posty: 78
Rejestracja: 29 wrz 2013, 11:04

Re: Gry komputerowe

Postautor: Anka » 27 sty 2017, 21:17

Odnosnie przekonań fanatyków religijnych trudno cokolwiek powiedzieć. Zeby miec o tym pojęcie trzeba by było sie urodzić w takiej rodzinie i samemu doświadczyć na własnej skórze.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
Anka
 
Posty: 226
Rejestracja: 27 paź 2016, 19:22

Re: Gry komputerowe

Postautor: danut » 27 sty 2017, 21:22

Anka pisze:Odnosnie przekonań fanatyków religijnych trudno cokolwiek powiedzieć. Zeby miec o tym pojęcie trzeba by było sie urodzić w takiej rodzinie i samemu doświadczyć na własnej skórze.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Wystarczą czasem same obserwacje takich rodzin by odgadnąć to, jak wychowanie wpływa na ludzką psychikę, w tym przede wszystkim na młody dziecięcy umysł i co jest za co odpowiedzialne, a jeśli jakieś dziecko stać by się temu oprzeć, to będzie świadczyć tylko o jego osobistej sile i wyjątkowości.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Gry komputerowe

Postautor: Keogh » 27 sty 2017, 21:26

danut pisze: a jeśli jakieś dziecko stać by się temu oprzeć, to będzie świadczyć tylko o jego osobistej sile i wyjątkowości.


I to będzie ten 1% .....
"Jeśli czegoś faktycznie doznajemy,to jakkolwiek byśmy to nazwali–nie ma to decydującego znaczenia.Jeśli o czymś jedynie rozmawiamy–bez faktycznego doznawania tych wymiarów rzeczywistości, to wtedy nazewnictwo jest dla tych osób bardzo ważne."
Keogh
 
Posty: 78
Rejestracja: 29 wrz 2013, 11:04

Re: Gry komputerowe

Postautor: czarnyMag » 01 lut 2017, 16:04

E tam, nie każde dziecko ma predyspozycje do takich gier jak te z listy w pierwszym poście. 14-to latek szwagra wymiękł. Nie bardzo wiedział co ma robić w rpg Dragon Age :) Nie był w stanie podjąć decyzji w prawo? czy w lewo?
A moja córka krzyczy z za pleców zabij tą głupią babę! tak że ciary mnie przechodzą :oops:
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Poprzednia

Wróć do Humor

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości