Czy należy się bać Harrego Pottera i Pokémonów ?

Czyli odrobina humoru na naszym "poważnym" forum...

Re: Czy należy się bać Harrego Pottera i Pokémonów ?

Postautor: Mirek » 02 lis 2017, 12:55

Hansel, a wilka z "Czerwonego kapturka" należy się bać?
„Osądzanie, obrazy i jakakolwiek wewnętrzna agresja wobec siebie jest ukrytym życzeniem sobie śmireci."
Awatar użytkownika
Mirek
 
Posty: 4398
Rejestracja: 25 cze 2014, 13:52
Lokalizacja: Śląsk

Re: Czy należy się bać Harrego Pottera i Pokémonów ?

Postautor: Anka » 02 lis 2017, 15:45

Zagłębiając sie w życiorys pani ktora napisała Harrego Pottera .... Pani ta należy do grupy satanistycznej W jeden dzien ponoć przyszła jej myśl o książce Nie o jednym tomie a cała opowieść Od początku wiedziała jak to sie zakończy Nie pomijamy faktu ze Harrego probuje opętać Lord W
Sa rożne przypadki opętań dzieci ktore po obejrzeniu lub przeczytaniu tych książek - szczególnie ostatnich części zaczęły zachowywać sie inaczej i zaczęło sie pojawiać natręctwo czyjejś woli ...
Mysle ze książki te nie sa w stanie wyrządzić krzywdy komuś kto nie zagłębia sie w temat Magii
Pamietajmy jaka moc ma SŁOWO


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
Anka
 
Posty: 226
Rejestracja: 27 paź 2016, 19:22

Re: Czy należy się bać Harrego Pottera i Pokémonów ?

Postautor: Hansel » 02 lis 2017, 16:53

Anka pisze:Zagłębiając sie w życiorys pani ktora napisała Harrego Pottera .... Pani ta należy do grupy satanistycznej W jeden dzien ponoć przyszła jej myśl o książce Nie o jednym tomie a cała opowieść Od początku wiedziała jak to sie zakończy
Gdzie tak przeczytałaś?
Narodzić się, umrzeć, odrodzić ponownie i wciąż się rozwijać - takie jest prawo
Awatar użytkownika
Hansel
 
Posty: 3754
Rejestracja: 13 gru 2014, 17:26

Re: Czy należy się bać Harrego Pottera i Pokémonów ?

Postautor: odnowa » 02 lis 2017, 20:32

Oglądałem anime pokemony, grałem w grę pokemony i póki co jakoś żyję. Obejrzałem jeden bodajże niecały film o Harrym Potterze, już nawet go nie pamiętam, klimat mnie nie wciągnął. Tak się zastanawiam, że kościół zabrania oglądania różnych bajek, ale chyba nie zakazał lektury Biblii Szatana Antona Szandora LaVeya (którą przeczytałem, nic ciekawego, niewiele z niej już pamiętam).
odnowa
 
Posty: 427
Rejestracja: 27 sty 2015, 06:00

Re: Czy należy się bać Harrego Pottera i Pokémonów ?

Postautor: Anka » 02 lis 2017, 23:50

Hansel pisze:
Anka pisze:Zagłębiając sie w życiorys pani ktora napisała Harrego Pottera .... Pani ta należy do grupy satanistycznej W jeden dzien ponoć przyszła jej myśl o książce Nie o jednym tomie a cała opowieść Od początku wiedziała jak to sie zakończy
Gdzie tak przeczytałaś?


Jakis czas temu oglądałam program dokumentalny na temat tej pisarki w brytyjskiej telewizji Tam mówili otwarcie o ugrupowaniu w którym sie ona znajduje
A odnosnie opętań dzieci i nie tylko dzieci wypowiada sie otwarcie nasz najmłodszy polski egzorcysta.

Moim dzieciom kupiłam 4 pierwsze książki i po obejrzeniu filmu o tej kobiecie postanowiłam sie ich pozbyć. Tzn dokładnie postanowiłam je spalić I książki sie spalić nie chciały ....


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
Anka
 
Posty: 226
Rejestracja: 27 paź 2016, 19:22

Re: Czy należy się bać Harrego Pottera i Pokémonów ?

Postautor: Xsenia » 03 lis 2017, 12:35

Anka pisze:Tzn dokładnie postanowiłam je spalić I książki sie spalić nie chciały ....

Fahrenheit 451.
Twoja wola, ja jednakże nie wierzę w opętanie po przeczytaniu książki. JAKIEJKOLWIEK. Bo niby co, po przeczytaniu "Mein Kampf" nagle staniesz się Hitlerem? Bez przesady.
Wyznaję zasadę Sokratesa - "wiem, że nic nie wiem". :)
Awatar użytkownika
Xsenia
Moderator forum.
 
Posty: 3163
Rejestracja: 08 lis 2013, 22:07
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Czy należy się bać Harrego Pottera i Pokémonów ?

Postautor: soldado » 03 lis 2017, 21:04

Autorka nie cieszyła się w pełni z sukcesu swoich książek i filmu o Harrym Poterze, ponieważ zawarła w nich przesłanie, które bywa niezauważone, a ludzie skupiają się na treściach mniej ważnych dla autorki.
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: Czy należy się bać Harrego Pottera i Pokémonów ?

Postautor: assasin » 03 lis 2017, 21:23

soldado pisze:Autorka nie cieszyła się w pełni z sukcesu swoich książek i filmu o Harrym Poterze, ponieważ zawarła w nich przesłanie, które bywa niezauważone, a ludzie skupiają się na treściach mniej ważnych dla autorki.

A jakie to przesłanie?
Bierz z przeszłości nie popioły, tylko ogień!
Anonim.
Awatar użytkownika
assasin
 
Posty: 87
Rejestracja: 10 lip 2017, 10:47
Lokalizacja: Wieś zabita dechami.

Re: Czy należy się bać Harrego Pottera i Pokémonów ?

Postautor: soldado » 03 lis 2017, 21:38

assasin pisze:
soldado pisze:Autorka nie cieszyła się w pełni z sukcesu swoich książek i filmu o Harrym Poterze, ponieważ zawarła w nich przesłanie, które bywa niezauważone, a ludzie skupiają się na treściach mniej ważnych dla autorki.

A jakie to przesłanie?


Nie wiem czy interesujesz się sprawami związanymi z UFO?
W każdym razie jest bardzo wiele podobieństw, którymi te Istoty się posługują:
- wymazywanie pamięci
- teleportacja ( posługiwanie się świstoklikiem)
- przechodzenie w inny wymiar ( np. peron 9 i 3/4)
- zmiana postaci w inną ( wypicie eliksiru wielosokowego)
- lewitacja
- Istoty im podrzędne
- Manipulacja czasem ( cofanie się w czasie)
- manipulacja przestrzenią ( wchodząc do namiotu mamy ogromną przestrzeń, to samo jest w pojazdach UFO)
- wydzielanie danego terenu z naszego wymiaru
- bycie niewidzialnym...
itd.
To tak na szybko, tego jest bardzo dużo.
Są Istoty, które żyją obok nas i są zauważeni przez niewielu z nas.
Mają technologię, która z naszej perspektywy wydaje nam się, że jest magiczna, ponieważ dzielą nas setki lat w rozwoju technologicznym.
Są również Istoty, które dzielą od nas tysiące lat, ale to już inna bajka...

Bardzo dużo nie rozumiemy, a ,,ktoś'' dosłownie w sposób bajkowy, poprzez książki, a dzięki nim filmy stara się nam przekazać, że rzeczywistość, która nas otacza nie jest taka oczywista, jak by nam się zdawało.
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: Czy należy się bać Harrego Pottera i Pokémonów ?

Postautor: odnowa » 04 lis 2017, 18:48

soldado pisze:
assasin pisze:
soldado pisze:Autorka nie cieszyła się w pełni z sukcesu swoich książek i filmu o Harrym Poterze, ponieważ zawarła w nich przesłanie, które bywa niezauważone, a ludzie skupiają się na treściach mniej ważnych dla autorki.

A jakie to przesłanie?


Nie wiem czy interesujesz się sprawami związanymi z UFO?
W każdym razie jest bardzo wiele podobieństw, którymi te Istoty się posługują:
- wymazywanie pamięci
- teleportacja ( posługiwanie się świstoklikiem)
- przechodzenie w inny wymiar ( np. peron 9 i 3/4)
- zmiana postaci w inną ( wypicie eliksiru wielosokowego)
- lewitacja
- Istoty im podrzędne
- Manipulacja czasem ( cofanie się w czasie)
- manipulacja przestrzenią ( wchodząc do namiotu mamy ogromną przestrzeń, to samo jest w pojazdach UFO)
- wydzielanie danego terenu z naszego wymiaru
- bycie niewidzialnym...
itd.
To tak na szybko, tego jest bardzo dużo.
Są Istoty, które żyją obok nas i są zauważeni przez niewielu z nas.
Mają technologię, która z naszej perspektywy wydaje nam się, że jest magiczna, ponieważ dzielą nas setki lat w rozwoju technologicznym.
Są również Istoty, które dzielą od nas tysiące lat, ale to już inna bajka...

Bardzo dużo nie rozumiemy, a ,,ktoś'' dosłownie w sposób bajkowy, poprzez książki, a dzięki nim filmy stara się nam przekazać, że rzeczywistość, która nas otacza nie jest taka oczywista, jak by nam się zdawało.

To ciekawe, bo niektóre z wymienionych przez ciebie zdolności posiadają również indyjscy jogini czy buddyjscy mistrzowie. Czy oznacza to że istoty pozaziemskie zintegrowały postęp naukowy z duchowościa?
odnowa
 
Posty: 427
Rejestracja: 27 sty 2015, 06:00

PoprzedniaNastępna

Wróć do Humor

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości