Pakt z szatanem

Czyli odrobina humoru na naszym "poważnym" forum...

Pakt z szatanem

Postautor: odnowa » 12 cze 2017, 12:08

"Perełka" z Allegro:
http://allegro.pl/pakt-z-szatanem-lucyf ... 89884.html
Witam,
Pomogę zawrzeć pakt z Szatanem, Lucyferem, Bafometem, Santą Muerte (ze Śmiercią), bądź z wybranym Bogiem/Boginią, bądź Demonem. Cena powyższych - $1000 = mniej więcej 4000zł,- Cena spersonalizowanych paktów z kim innym do uzgodnienia. Pakty z Demonami są zazwyczaj droższe - większe ryzyko, jakie musimy ponieść w imieniu klienta. Potrzebny będzie adres do wysyłki i telefon, gdyż wysyłamy paczki po ceremonii. Wysyłki z Nowego Jorku. Koszt wysyłki + $50 Nieograniczona liczba życzeń. Możesz prosić o praktycznie wszystko, co jest możliwe, dostaniesz to. Miłość, sex, pieniądze, sława, władza, zdrowie, przyjaźń, rodzina, zniszczenie wrogów, wiedza, w tym okultystyczna, ewokacje, inwokacje i wiele więcej. Nie ma limitu życzeń. Twoje życzenia i ludzie, jakich poprosisz, zostaną zamanifestowane na planie fizycznym, materialnym, jeśli postąpisz zgodnie z instrukcjami. Jest to pakt, a nie sprzedaż duszy. Nie trafisz do "piekła", gdyż takowe nie istnieje. Będziesz musiał/a również wykonać swoją część
ceremonii. Tylko zdecydowane osoby. Podam wszelkie szczegóły i instrukcje w formularzu. Tylko poważne oferty.

Autor pisze że "Nie trafisz do "piekła", gdyż takowe nie istnieje." Więc jaki interes ma mieć Szatan, Lucyfer czy demony? :lol:
odnowa
 
Posty: 427
Rejestracja: 27 sty 2015, 06:00

Re: Pakt z szatanem

Postautor: Nikita » 12 cze 2017, 20:12

To bardzo niebezpieczna rzecz...magowie umieja sie ochronic ale zwykly czlowiek zawsze dostanie rykoszetem...nie warto wchodzic w takie uklady....
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: Pakt z szatanem

Postautor: czarnyMag » 13 cze 2017, 12:45

Nikita pisze:To bardzo niebezpieczna rzecz...magowie umieja sie ochronic ale zwykly czlowiek zawsze dostanie rykoszetem...nie warto wchodzic w takie uklady....


Nie dajcie sobie wmówić tzw. "magii" - bowiem "ona" nie istnieje :!: i podpisuję się pod tym krwią :D
Zadałem kłam moderatorowi i administratorowi paru okultystycznych forów i odebrałem przeprosiny :lol: manipulując tylko "słowem" :lol: :!:

Nie ma magii ani tzw. magów :!: A jeśli przy okazji nadepnąłem komuś na odcisk - to przepraszam :twisted: i jestem gotowy to udowodnić temu kto uzna, że mu na odcisk stanąłem :lol:
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Pakt z szatanem

Postautor: assasin » 18 lip 2017, 10:37

Udowodnij czarny magu. Chętnie poczytam.
Bierz z przeszłości nie popioły, tylko ogień!
Anonim.
Awatar użytkownika
assasin
 
Posty: 87
Rejestracja: 10 lip 2017, 10:47
Lokalizacja: Wieś zabita dechami.

Re: Pakt z szatanem

Postautor: czarnyMag » 18 lip 2017, 11:53

assasin pisze:Udowodnij czarny magu. Chętnie poczytam.


Napisałem na ezoforum w temacie chyba domonologii bo to było ponad 2 lata temu by moderator (bo chyba jego zaczepiłem - on odpowiedział właśnie z kpiną i nieuzasadnioną niczym wyższością jakiejś pannie że o magii nie ma zielonego pojęcia a te książki którymi się chwaliła może sobie wsadzić) wziął sobie i położył przed sobą w odległości metra od siebie piórko gołębia a następnie przeniósł je (a gość dawał porady innym forumowiczom jak wykończyć kogoś magią na odległość) na odległość 15 centymetrów od miejsca położenia i napisał inkantację :twisted: która mu posłużyła by je przenieść (od razu się zaroiło obserwatorów i miłośników jego osoby na forum w powyższym temacie :)
Napisał do mnie jakiś hardy bulgot bym to ja wpierw pokazał co potrafię. Ponieważ znałem już sposoby prowokacji tego typu ludzi odpisałem mu jego językiem wypowiedzi nic nie przedstawiając lecz go delikatnie poniżając (z wyzwaniem w tle). Zaczął mnie następnie straszyć a ja jego i kpić przy okazji z tych jego zdolności (trwało to trochę jakiś tydzień - a ja ważyłem każde słowo by nie wypaść z toku prowadzącego, on cały czas atakował czekając na moje potknięcie). I w końcu napisał jak to on w oobe zawarł z Lucyferem pakt, jak mu Lucyfer coś na palec założył wywyższając go, jak to coś cały czas odczuwa a nie widzi w realu jak to on był goniony przez węże (ja też zresztą w tym samym miejscu co on :) jak go one dopadły (mnie też :) jak podjął walkę i się uwolnił (ja coś koło też) i jak wtedy go diabeł ukoronował (a mnie już nie :lol:
Następnie napisał "drogi kolego przecież my jesteśmy sobie równi ty i ja jesteśmy sobie przecież równi (a ja mu nic wcześniej nie pisałem że to co on przerabiał i ja przerabiałem - ja milczałem :) Potem mu tylko podziękowałem i napisałem że coś podobnego też przerobiłem następnie te jego klakierzy z forum nagle zabulgotali do mnie a ja się wypisałem :lol:
Więc sam widzisz do czego oni są zdolni. Nie boję się żadnych magów choć tu na tym forum jeden mnie zaatakował i troszeczkę się przestraszyłem :? Ale cóż więcej tam gadania i wychodzenia z ciała niż zagrożeń!

A jeśli Ktoś ma odmienne zdanie to niech mnie wyzwie i następnie zaatakuje (pisałem to już nieraz na różnych forach demonologii) to i ja odpowiem tym czym akurat będzie pod ręką (ale ja zaznaczam zawsze otwarcie - nigdy nie cofam raz wysłanej energii! NIGDY! bez względu na konsekwencję).

A propos paktu z Szatanem - to już jest inna para gaci :twisted:
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Pakt z szatanem

Postautor: assasin » 18 lip 2017, 22:38

Ale komedia. Rozbawiłeś mnie przyjacielu. Dziękuję. :)
Jesteś fajnym elementem tego forum. Piszesz w taki sposób, że potrafisz przynajmniej mnie rozbawić. Rozbawić na forum, które raczej tematyką przygnębia i pozostawia ból i strach przed śmiercią.
Bierz z przeszłości nie popioły, tylko ogień!
Anonim.
Awatar użytkownika
assasin
 
Posty: 87
Rejestracja: 10 lip 2017, 10:47
Lokalizacja: Wieś zabita dechami.

Re: Pakt z szatanem

Postautor: czarnyMag » 20 lip 2017, 10:35

assasin pisze:Ale komedia. Rozbawiłeś mnie przyjacielu. Dziękuję. :)
Jesteś fajnym elementem tego forum. Piszesz w taki sposób, że potrafisz przynajmniej mnie rozbawić. Rozbawić na forum, które raczej tematyką przygnębia i pozostawia ból i strach przed śmiercią.


Cieszę się że cię rozbawiłem. Tylko widzisz jeszcze nie napisałeś nic co by to co ja napisałem obaliło. A ty co wiesz i sądzisz o tymże pakcie? Wiesz coś o tym czy tylko liczysz na wprowadzenie kwestionując wszystko?
Podpowiedz proszę "wierzysz w takie brednie"? A jeśli nie lub tak to na jakiej podstawie? Mi osobiście wystarczy odpowiedź w stylu "bo wiesz" i...przyjmuję :twisted:
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Pakt z szatanem

Postautor: OneNight » 20 lip 2017, 22:11

Na tym forum nie ma magów. Poza tym, magia nie istnieje! A Ty sam ciągle grozisz wszystkim i prowokujesz, więc wmówiłeś sobie, że ktoś Cię zaatakował.
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Re: Pakt z szatanem

Postautor: czarnyMag » 21 lip 2017, 07:43

OneNight pisze:Na tym forum nie ma magów. Poza tym, magia nie istnieje! A Ty sam ciągle grozisz wszystkim i prowokujesz, więc wmówiłeś sobie, że ktoś Cię zaatakował.


Nie ma magii ani magów ale są duchy i ludzie którzy z nimi się porozumiewają. Zaprzeczysz?
A skoro można się porozumieć w taki sposób, że człowiek zaczyna czynić dobro i pomagać to można również w drugą stronę. Nie?
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Pakt z szatanem

Postautor: OneNight » 21 lip 2017, 10:06

Nie.
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Następna

Wróć do Humor

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości