Strona 1 z 1

Szatan w katolickiej szkole? Tak, to zeszyty z Hello Kitty

Post: 06 lut 2020, 17:40
autor: Hansel
,,Dzieci z poznańskiej Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1, prowadzonej przez Katolickie Stowarzyszenie Wychowawców, nie mogą przynosić ich na lekcje. Zakaz wydała dyrekcja szkoły, bo symbolizują szatana...

"W związku z mroczną scenerią i praktykami okultystycznymi, jakie niosą ze sobą bajki "Monster High", "Hello Kitty" oraz seria "Kucyki Pony", apeluję, by wychowawcy odnotowali w dzienniku lekcyjnym na czerwono pogadankę z dziećmi i młodzieżą na wyżej wymieniony temat (satanizm, okultyzm, wampiryzm, magia). Jednocześnie informuję, żeby na terenie szkół KSW bezwzględnie zakazać dzieciom i młodzieży przynoszenia gadżetów z wyżej wymienionymi bohaterami bajek (plecaki, piórniki, okładki zeszytów przedmiotowych, woreczki na kapcie, itp.)..." - czytamy w oświadczeniu, jakie dyrekcja zamieściła na stronie internetowej szkoły.,,

https://gloswielkopolski.pl/szatan-w-ka ... /ar/994065

Re: Szatan w katolickiej szkole? Tak, to zeszyty z Hello Kit

Post: 07 lut 2020, 11:17
autor: Xsenia
Kogoś ponosi wyobraźnia.....

Re: Szatan w katolickiej szkole? Tak, to zeszyty z Hello Kit

Post: 07 lut 2020, 20:27
autor: alexis200
Taa... takie rzeczy tylko w Katolickiej wyznaniowej Polsce, zapewne nic nie wiedzą czym jest autentyczna MAGIA, OKULTYZM - zapewne nie czytali ani jednej książki OKULTYSTY i MISTYKA - RUDOLFA STEINERA lub TEOZOFKI-OKULTYSTKI - Heleny Bławatskiej . ...nie czytali ale potępiają .

zakazy, młodzież ma tylko poznawać i wierzyć po katolicku, bo inne formy duchowości to od DIABŁA .... ;)

Re: Szatan w katolickiej szkole? Tak, to zeszyty z Hello Kit

Post: 07 lut 2020, 20:34
autor: danut
alexis200 pisze:Taa... takie rzeczy tylko w Katolickiej wyznaniowej Polsce, zapewne nic nie wiedzą czym jest autentyczna MAGIA, OKULTYZM - zapewne nie czytali ani jednej książki OKULTYSTY i MISTYKA - RUDOLFA STEINERA lub TEOZOFKI-OKULTYSTKI - Heleny Bławatskiej . ...nie czytali ale potępiają .

zakazy, młodzież ma tylko poznawać i wierzyć po katolicku, bo inne formy duchowości to od DIABŁA .... ;)

Dokładnie, to jest wyraz całkowitego braku zagłębienia się w temat. Hasełka , hasełka i dogmaty, to jest iście szatańskie podejście :D Szatan = kłamca, ukrywający i zagłuszający Prawdę.