"(...)życie Duchów nigdy się nie kończy"

"(...)życie Duchów nigdy się nie kończy"

Postautor: lerefant » 01 lis 2022, 15:09

"(...)życie Duchów nigdy się nie kończy".
Zaczerpnięte z punktu 83. Co ta informacja dla was oznacza? Smutek czy Radość?
Jeżeli chodzi o mnie, to ciężko powiedzieć sądząc po tym wszystkim czego nie robię.
Gdy pierwszy raz przeczytałem Księgę Duchów dało mi to nadzieję i spowodowało że nie chciałem popełnić samobójstwa.
Potem coś się popsuło... ale teraz znowu wracam do spirytyzmu. Wiem chyba jaki błąd popełniłem. Chciałem rozwijać u siebie mediumizm, zamiast miłosierdzia co zaowocowało pomieszaniem.
lerefant
 
Posty: 89
Rejestracja: 21 kwie 2022, 15:50

Re: "(...)życie Duchów nigdy się nie kończy"

Postautor: tadyszka » 17 lis 2022, 20:52

Pomyśl o tym w taki sposób.. Ze dzięki temu że życie jest nieskończone.. Jakimkolwiek tempie dojdziesz do swoich celów, i twoja dusza wróci i połączy się z jednością.

Dla mnie daje nadzieję, bo wiem że mogę popełnić błędy. Jestem tylko człowiekiem, ważne nie to co zrobiłeś, ważne to czy z tego wyciągnąłeś lekcje i jaki stawiasz obecnie krok. Tylko tu i teraz.. A to i tak zaprowadzi nas do światla
... Może wojny wciąż wybuchają dlatego, że jeden nigdy w całej pełni nie chce czuć tego, co cierpi drugi...
Bycie empatycznym to widzenie świata oczami drugiego, a nie widzenie własnego odbitego w jego
oczach...


spirytystka na emigracjii
Awatar użytkownika
tadyszka
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 668
Rejestracja: 16 lut 2011, 18:21
Lokalizacja: Hamburg

Re: "(...)życie Duchów nigdy się nie kończy"

Postautor: 123bgf123 » 16 sty 2023, 15:15

a u mnie nie przyszłego samobójcy zapoczątkowało pytanie "skoro jest wolna wola i jednocześnie to o czym Piszesz to jak to k...! jest ! i mnie duchy wzięły na tzw sprawdzian wolnej woli do miejsca gdzie są tworzone dusze ! I tam się obracając pod sklepieniem Światła i Ciemności ostatecznie żyję ! a obito Mnie tam o zarówno wolną wolę ciemności jak i światła i mój duch wybrał ostatecznie życie duszy ! :( a moja świadomość która się tam rozjechała i była aktywowana i powstrzymana też choć świadomość tego nadal nie rozumie ! I Ciemność i Światło powiedziało Świadomości mojej NIE !!! ŻYCIE PONAD WSZYSTKO / Życie Duszy !
123bgf123
 
Posty: 94
Rejestracja: 09 sty 2023, 13:36

Re: "(...)życie Duchów nigdy się nie kończy"

Postautor: Xsenia » 29 sty 2023, 16:24

123bgf123 pisze:ŻYCIE PONAD WSZYSTKO

Nigdy tego nie rozumiałam. Po co? Po co żyć wiecznie?
Wyznaję zasadę Sokratesa - "wiem, że nic nie wiem". :)
Awatar użytkownika
Xsenia
Moderator forum.
 
Posty: 3163
Rejestracja: 08 lis 2013, 22:07
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: "(...)życie Duchów nigdy się nie kończy"

Postautor: 123bgf123 » 31 sty 2023, 14:29

Xsenia pisze:
123bgf123 pisze:ŻYCIE PONAD WSZYSTKO

Nigdy tego nie rozumiałam. Po co? Po co żyć wiecznie?
Musisz zakwestionować życie wieczne tak jak Ja to zrobiłem by się odnotować tam gdzie Ci na to pytanie odpowiedzą / jak Mi odpowiedziano tam po sekundzie mojego tam jestestwa duchem ! No to siup Duchu wcielony / Dla mnie to było siup !
123bgf123
 
Posty: 94
Rejestracja: 09 sty 2023, 13:36

Re: "(...)życie Duchów nigdy się nie kończy"

Postautor: Xsenia » 31 sty 2023, 16:48

123bgf123 pisze:jak Mi odpowiedziano tam po sekundzie

To byś się podzielił tą wiedzą :D
Wyznaję zasadę Sokratesa - "wiem, że nic nie wiem". :)
Awatar użytkownika
Xsenia
Moderator forum.
 
Posty: 3163
Rejestracja: 08 lis 2013, 22:07
Lokalizacja: Sosnowiec


Wróć do Księga Duchów

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości