KD - KOS się obudził

Re: KD - KOS się obudził

Postautor: tadyszka » 27 maja 2012, 11:25

elegancka i zarazem skromna. podoba mi sie. konradzie ty znasz jezyk finski?
... Może wojny wciąż wybuchają dlatego, że jeden nigdy w całej pełni nie chce czuć tego, co cierpi drugi...
Bycie empatycznym to widzenie świata oczami drugiego, a nie widzenie własnego odbitego w jego
oczach...


spirytystka na emigracjii
Awatar użytkownika
tadyszka
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 668
Rejestracja: 16 lut 2011, 18:21
Lokalizacja: Hamburg

Re: KD - KOS się obudził

Postautor: Czarny » 27 maja 2012, 18:18

Idealna okładka, nie mogę się doczekać kiedy kupię tą książkę ^^

Wstrzymywałem się z kupnem ze względu na okładkę jaką ma KOS, więc chciałem porównać z tą która będzie na rivail i warto było czekać dłużej. Świetna robota :)
Czarny
 
Posty: 8
Rejestracja: 29 kwie 2012, 15:48

Re: KD - KOS się obudził

Postautor: konrad » 27 maja 2012, 20:35

tadyszka pisze:elegancka i zarazem skromna. podoba mi sie. konradzie ty znasz jezyk finski?


Znam parę słów i podstawowych zwrotów tylko :) Ale fiński jest w moim planie języków, których chciałbym się nauczyć.

Czarny pisze:Świetna robota


Tutaj brawa należą się spirytystom z Brazylii, którzy wykonali projekt :)
Awatar użytkownika
konrad
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 2952
Rejestracja: 15 lip 2008, 13:08
Lokalizacja: Warszawa

Re: KD - KOS się obudził

Postautor: Luperci Faviani » 27 maja 2012, 23:05

konrad pisze:A jak ktoś chce wiedzieć, jak wyglądać będzie nasza okładka Księgi Duchów, oto ona:

Ładna :)
Luperci Faviani - życie jest niczym, wieczność jest wszystkim.
La certitude est une autre dimension de la croyance.
Awatar użytkownika
Luperci Faviani
 
Posty: 2412
Rejestracja: 22 lip 2008, 16:23
Lokalizacja: Polska

Re: KD - KOS się obudził

Postautor: atalia » 28 maja 2012, 15:23

Eee tam...kogo jest w stanie przyciągnąć okładka z wizerunkiem jakiegos starszego pana?Chyba tylko takich maniaków jak my. :lol:
atalia
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 3943
Rejestracja: 17 sty 2010, 12:30

Re: KD - KOS się obudził

Postautor: 000Lukas000 » 08 cze 2012, 18:38

Konradzie rozumie że na razie jest tylko okładka w planach, bo książki na rivail jeszcze nie widzę, no nic, poczekam bo jakoś mi się nie widzi kupować księgi duchów z pentagramem na okładkach :lol:
Poznacie ich po zasadach prawdziwego miłosierdzia, które będą głosić i wcielać w życie; poznacie ich po liczbie osób strapionych, którym przyniosą pocieszenie; poznacie ich po miłości do bliźniego, wyrzeczeniach, bezinteresowności;

Ew. Wg. Spirytyzmu
Awatar użytkownika
000Lukas000
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 1687
Rejestracja: 13 kwie 2011, 11:54
Lokalizacja: Bielsko Biała

Re: KD - KOS się obudził

Postautor: konrad » 11 cze 2012, 14:52

Jeszcze kilka chwil trzeba poczekać. Myślę, że uda się książkę wydać na przełomie czerwca/lipca, a na pewno będzie na kongres... Z planami wydawniczymi jest jednak tak, że często się nie sprawdzają, tym bardziej gdy ludzie pracujący na rzecz wydania tych książek robią to na zasadzie wolontariatu i poświęcają na to wolny czas, którego zawsze jest mało.
Awatar użytkownika
konrad
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 2952
Rejestracja: 15 lip 2008, 13:08
Lokalizacja: Warszawa

Re: KD - KOS się obudził

Postautor: tadyszka » 11 cze 2012, 21:26

oby nie czerwiec nastepnego roku :)))


ale nie bede taka pesymistka
... Może wojny wciąż wybuchają dlatego, że jeden nigdy w całej pełni nie chce czuć tego, co cierpi drugi...
Bycie empatycznym to widzenie świata oczami drugiego, a nie widzenie własnego odbitego w jego
oczach...


spirytystka na emigracjii
Awatar użytkownika
tadyszka
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 668
Rejestracja: 16 lut 2011, 18:21
Lokalizacja: Hamburg

Re: KD - KOS się obudził

Postautor: Filaretka » 29 cze 2012, 20:32

A ja jestem dziś taka szczęśliwa, gdyż zakupiłam wreszcie upragnioną przeze mnie "Księgę Duchów"! :D Już od tak dawna polowałam na nią, no i nigdzie nie mogłam jej oczywiście znaleźć. Dziękuję w szczególności Konradowi, że ostatnio poinformował mnie o sklepie (Alchemik). Tak, jak napisałam, udałam się do niego i mam, mam ją! :D Dotychczas miałam tylko wersję w pdf, a tak bardzo chciałam mieć papierową. Co do okładki KOS-a, to nie przeszkadza mi ona zupełnie, najważniejsza jest treść. Natomiast okładka książki, która ukaże się na rivail.pl jest prosta, skromna i chyba dlatego właśnie ma to coś, co może nas przyciągać.
(...) Bezpieczna... W objęciach jego skrzydeł
Unoszę się, zachwycam i poddaję chwili ulotnej.
Wysoko wśród gwiazd, wśród aniołów...
Tutaj jestem wolna, tutaj jestem w domu.
Awatar użytkownika
Filaretka
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 117
Rejestracja: 25 cze 2012, 20:16
Lokalizacja: Poznań

Re: KD - KOS się obudził

Postautor: Sebastian » 16 sie 2012, 21:46

A tak nawiasem mówiąc... KOS wydał ponownie i KD i KM. Zatem w ciągu najbliższych lat KM nie zostanie wydana przez Rivail?
Awatar użytkownika
Sebastian
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 499
Rejestracja: 14 sty 2010, 22:46
Lokalizacja: Łódź

PoprzedniaNastępna

Wróć do Księga Duchów

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości