POWSTAWANIE ŚWIATÓW

Re: POWSTAWANIE ŚWIATÓW

Postautor: Xsenia » 05 gru 2017, 23:03

No mój kot na pewno jest mądrzejszy niż 2 letnie dziecko. Wyraźnie mówi czego chce a czego nie. Rozumie wszystko co sie do niego mówi, co najwyżej cie oleje, ale to nie znaczy, że nie zrozumiał. Ma własne zdanie i często je wyraża. Także pazurami :P
Wyznaję zasadę Sokratesa - "wiem, że nic nie wiem". :)
Awatar użytkownika
Xsenia
Moderator forum.
 
Posty: 3163
Rejestracja: 08 lis 2013, 22:07
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: POWSTAWANIE ŚWIATÓW

Postautor: Ivo700 » 07 gru 2017, 20:29

Witam !

Nawet Księga Duchów mówi że istnieje Ewolucja , owszem ewolucja i mutacja w obrębie gatunków ---np pierwotni pra--ludzie ktorzy wyglądali faktycznie jak małpy --i byli prawie że półzwierzętami ale byli to jednak ludzie a nie zwykłe małpy, z drugiej strony dopuszczam też taki pogląd że --- obcy inżynierowie z innej planety mogli eksperymentować genetycznie i przyspieszyli ewolucje części małp ---użyczyli im swoich genów i powstawał pierwszy pra-człowiek --- potem już naturalnie się rozwijał jako homo-erectus, człowiek neandertalski i homo-sapiens [homo habilis ---to był jeszcze małpolud], na filmie ODYSEJA KOSMICZNA 2001 Stanleya Kubricka---dla mnie film REWELACYJNY !!!!!!!!!!!!! film o przekazie też duchowym ---jest pokazany MONOLIT --- sześcian który jest symbolem energii obcych --- jest tam taka scena w filmie jak jeden z małpoludów---dotyka monolitu i potem zaczyna bawić się kośćmi i widzi że --- ta kość może być narzędziem--jest tam koncepcja w tym filmie że Obcy-lub BÓG przez Obcych-- przyspieszyli ewolucje małpoludów w tym ludzi, niektórzy znów uważają ze Ewolucje przyspieszyło też promieniowanie słoneczne i fotony ---niemniej Ewolucja istnieje bo człowiek się cały czas zmienia --- zmienia się mu budowa czaszki, budowa torsu ---itp, tylko że my tego nie widzimy bo dzieje się to bardzo wolno .

Kreacjonizm --- Starej Ziemi ---dopuszcza Ewolucje ale zaklada że inspiracja tej ewolucji pochodziła od Boga [uwazględnia badania archeologiczne i współczesną naukę -- z takim Kreacjonizmem się zgadzam .

Kreacjonizm ---Nowej Ziemi ---[z którym się nie zgadzam] uznaje że dosłownie istniał Adam i Ewa i że ziemia istnieje 6.000 lat ---żiemia i życie na niej zostało stworzone w 6 dosłownych dni, niektórzy dopuszczają też że .....ziemia ---nie jest kulista a jest całkiem płaska jak naleśnik ---oczywiście się z tym nie zgadzam .


...temat ciekawy .

PS --- zobaczcie sobie Filmy Odyseja Kosmiczna 2001 [ 1968] i Odyseja Kosmiczna 2010 [1984] wg powieści Arthur C. Clarke Polecam ---filmy można oglądnąć na YouTube i na CDA.PL POLECAM !!!!
Ivo700
 
Posty: 85
Rejestracja: 01 gru 2017, 13:54

Re: POWSTAWANIE ŚWIATÓW

Postautor: Xsenia » 07 gru 2017, 20:48

Ivo700 pisze:Filmy Odyseja Kosmiczna 2001 [ 1968] i Odyseja Kosmiczna 2010 [1984] wg powieści Arthur C. Clarke Polecam ---filmy można oglądnąć na YouTube i na CDA.PL POLECAM !!!!

eee tam filmy.
Książki polecam przeczytać i to po kolei całą serię: "Odysea kosmiczna 2001", "Odysea kosmiczna 2010", "Odysea kosmiczna 2061" , "Odysea kosmiczna 3001".
Wyznaję zasadę Sokratesa - "wiem, że nic nie wiem". :)
Awatar użytkownika
Xsenia
Moderator forum.
 
Posty: 3163
Rejestracja: 08 lis 2013, 22:07
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: POWSTAWANIE ŚWIATÓW

Postautor: czarnyMag » 08 gru 2017, 15:36

Xsenia pisze:No mój kot na pewno jest mądrzejszy niż 2 letnie dziecko. Wyraźnie mówi czego chce a czego nie. Rozumie wszystko co sie do niego mówi, co najwyżej cie oleje, ale to nie znaczy, że nie zrozumiał. Ma własne zdanie i często je wyraża. Także pazurami :P


Masz kotka Xseniu? :lol: A no to teraz Cię rozumie w pełni (i cały Twój sceptycyzm) :|
Bo Wy od tych "kotków" jesteście tacy specyficzni :D
Oczywiście zawsze uważacie iż ten wasz kotek jest mądry bo robi fikołki :lol:
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: POWSTAWANIE ŚWIATÓW

Postautor: Xsenia » 11 gru 2017, 20:02

czarnyMag pisze:A no to teraz Cię rozumie w pełni (i cały Twój sceptycyzm)

HA to by tłumaczyło mój sceptycyzm, bo rzeczywiście gdy wydajesz polecenie kotu, to on najpierw musi przemyśleć czy mu się opłaca je wykonać :P Ale ... :P sceptyczna byłam zanim wzięliśmy kota. Choć z drugiej strony, jak byłam dzieckiem to zawsze mieliśmy kota. Może więc masz rację :)
Wyznaję zasadę Sokratesa - "wiem, że nic nie wiem". :)
Awatar użytkownika
Xsenia
Moderator forum.
 
Posty: 3163
Rejestracja: 08 lis 2013, 22:07
Lokalizacja: Sosnowiec

Poprzednia

Wróć do Księga Duchów

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości