akiane kramarik

Dyskusje o książkach związanych z tematyką spirytystyczną i dostępnych w Polsce. Recenzje, zapowiedzi, streszczenia książek zagranicznych.

akiane kramarik

Postautor: tadyszka » 29 mar 2023, 19:46

Nie pamietam czy byla mowa o niej na forum.

ostatnio przypominam sobie filmy duchowe i po jednym z nich byla zmianka o dziewczynce ktora byla jednym z cudownych dzieci.

Bardzo mnie wzruszyly te obrazy i jestem pod ogromnym wrazeniem. Sa niesamowite

https://akiane.com/

cytat z internetu:

Akiane Kramarik (rocznik 1994) jest malarką-samoukiem. Chociaż na świat przyszła w rodzinie ateistów, sama zaczęła tworzyć obrazy przesycone treścią religijną. Stało się tak ponieważ, jak twierdzi, będąc zaledwie czteroletnią dziewczynką, doświadczyła wizji, w których Bóg ofiarował jej ten wyjątkowy talent.

W głębi duszy czułam, że wszystko postrzegam w znacznie szerszym i głębszym sensie. Wydawało mi się, że większość ludzi jest całkowicie nieświadoma innych rzeczywistości lub że rzeczywistości, które postrzegają, są widziane tylko pod bardzo wąskim kątem

- opisuje swoje dzieciństwo.

Artystka od lat zachwyca cały świat, a jej obrazy rozchwytywane są również przez prywatnych kolekcjonerów. Wystarczy wspomnieć, że jedno z jej pierwszych dzieł zostało sprzedane za 10 tys. dolarów, inne ("Książę Pokoju") za - bagatela - 850 tys. dolarów. Znaczną część dochodu rodzina Akiane przeznacza na akcje charytatywne.

Choć do dziś stworzyła ponad 200 obrazów, jedno dzieło uważa za najważniejsze. "Książę Pokoju" został namalowany przez nią w wieku 8 lat. Żeby było ciekawiej, modela do tej pracy szukała przez... cztery lata. W końcu, jak opisuje, po długiej modlitwie, w której prosiła Boga o pomoc ("następnego dnia", co podkreśla), znajomy rodziny przyprowadził pewnego cieślę. Zobaczyła w nim Chrystusa z wizji, jaka została jej dana, gdy była czteroletnim dzieckiem.
... Może wojny wciąż wybuchają dlatego, że jeden nigdy w całej pełni nie chce czuć tego, co cierpi drugi...
Bycie empatycznym to widzenie świata oczami drugiego, a nie widzenie własnego odbitego w jego
oczach...


spirytystka na emigracjii
Awatar użytkownika
tadyszka
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 668
Rejestracja: 16 lut 2011, 18:21
Lokalizacja: Hamburg

Re: akiane kramarik

Postautor: jadzka1808 » 21 sie 2023, 10:26

Bardzo ładne obrazy
jadzka1808
 
Posty: 13
Rejestracja: 04 sie 2023, 07:38


Wróć do Literatura spirytystyczna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości