Błękitna Wyspa - William Stead

Dyskusje o książkach związanych z tematyką spirytystyczną i dostępnych w Polsce. Recenzje, zapowiedzi, streszczenia książek zagranicznych.

Re: Błękitna Wyspa - William Stead

Postautor: Hansel » 06 paź 2015, 10:32

A mogę spytać za pośrednictwem jakiego Medium William Stead napisał tą książkę ?
Narodzić się, umrzeć, odrodzić ponownie i wciąż się rozwijać - takie jest prawo
Awatar użytkownika
Hansel
 
Posty: 3754
Rejestracja: 13 gru 2014, 17:26

Re: Błękitna Wyspa - William Stead

Postautor: |Coca|Cola| » 06 paź 2015, 15:04

Hansel pisze:A mogę spytać za pośrednictwem jakiego Medium William Stead napisał tą książkę ?

Pardoe Woodman
Awatar użytkownika
|Coca|Cola|
 
Posty: 143
Rejestracja: 05 gru 2012, 08:11

Re: Błękitna Wyspa - William Stead

Postautor: Hansel » 06 paź 2015, 19:30

|Coca|Cola| pisze:Pardoe Woodman
?
Narodzić się, umrzeć, odrodzić ponownie i wciąż się rozwijać - takie jest prawo
Awatar użytkownika
Hansel
 
Posty: 3754
Rejestracja: 13 gru 2014, 17:26

Re: Błękitna Wyspa - William Stead

Postautor: kalatala » 05 lut 2016, 23:58

|Coca|Cola| pisze:
Hansel pisze:A mogę spytać za pośrednictwem jakiego Medium William Stead napisał tą książkę ?


Medium była córka pana Stead, EstelleW. Stead.
Awatar użytkownika
kalatala
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 913
Rejestracja: 28 cze 2012, 19:05
Lokalizacja: Białystok

Re: Błękitna Wyspa - William Stead

Postautor: Nikita » 06 lut 2016, 19:58

Zanim dostapimy oswiecenia i wyzwolimy sie ze tego cyklu karmicznego to bedzeimy tak krazyc miedzy astralem a Ziemia czy innymi planetami....W kazdym razie milo., ze tam jest lepiej niz tu...a zreszta tu tez moze byc fajnie...wszytsko zalezy od karmy i stranu swiadomosci.
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: Błękitna Wyspa - William Stead

Postautor: kalatala » 07 lut 2016, 13:27

Davidius pisze:Czytałem tą książkę ciekawa podobne jak NASZ DOM, i bardziej do mnie przemówiła niż NASZ DOM, choć z drugiej strony np wg Tybetańskich Buddystów to co jest np opisane w Nasz DOM, lub sprawozdaniach Duchów o tym świecie - to są to sprawozdania z tzw BARDO - SNU i te Duchy podają swoje wyobrażenia na temat drugiego świata który tak naprawdę jest światem też ILUZORYCZNYM I PRZEMIJAJĄCYM - KARMICZNYM, wg Hinduistów, Buddystów, Teozofów ten NASZ DOM, i BŁĘKITNA WYSPA to światy ASTRALNE i Przemijające które też za miliardy eonów przestaną istnieć to też światy uwikłane w Prawo KARMY i Reinkarnacji, a Wyzwoleniem jest - aby wyjść POZA ŚWIAT ASTRALNY i nie dostawać się wogóle do Świata Duchów a prosto żeby Pójść do Świata BOSKIEGO który już nie jest uwikłany w Prawo Karmy i Reinkarnacji pisał o tym między innymi Parahamsa Jogananda i inni świtli Joginowie i Joginki, dla mnie książka zarówno Nasz Dom i Błękitna Wyspa - są o.k choć warto wiedzieć że nie są to światy jeszcze Doskonałe, choć zapewne lepsze niż nasza Ziemia lub niższe rejony Astralu .

Budująca Lektura jak dla mnie, dająca nadzieje w tym czasem ciężkim ziemskim życiu .

Podobała się mi . :)


I to by się zgadzało. Duchy mówią to samo, tylko ubierają w inne słowa.
Awatar użytkownika
kalatala
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 913
Rejestracja: 28 cze 2012, 19:05
Lokalizacja: Białystok

Re: Błękitna Wyspa - William Stead

Postautor: Hansel » 11 kwie 2017, 14:31

Sebastian pisze:A jak inni przyjęli Błękitną Wyspę?
Mnie zaskoczyły niewielkie rozmiary tej książki...
Narodzić się, umrzeć, odrodzić ponownie i wciąż się rozwijać - takie jest prawo
Awatar użytkownika
Hansel
 
Posty: 3754
Rejestracja: 13 gru 2014, 17:26

Poprzednia

Wróć do Literatura spirytystyczna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości