Czytał ktoś?

Dyskusje o książkach związanych z tematyką spirytystyczną i dostępnych w Polsce. Recenzje, zapowiedzi, streszczenia książek zagranicznych.

Re: Czytał ktoś?

Postautor: orystes » 01 cze 2014, 22:47

Luperci Faviani pisze:Oczywiście warto przeczytać wszystko, co jest na rivail.pl i nie tylko, ale zachęcam również osoby dobrze znające spirytyzm do sięgnięcia po literaturę katolicką poruszającą temat zaświatów. Przy odpowiedniej analizie można dowiedzieć się ciekawych rzeczy.

To prawda, ciekawe zbieżności ze spirytyzmem Kardeca można znaleźć np. w książce Siostry Marii od Krzyża "Rękopis z czyśćca" Książka dostępna w internecie w formacie pdf. Nie jest tak łatwa do czytania jak np. książki Divaldo ale da się przebrnąć.

Slawek
orystes
 
Posty: 137
Rejestracja: 04 lis 2010, 22:30
Lokalizacja: Łódź

Re: Czytał ktoś?

Postautor: Nikita » 02 cze 2014, 09:43

Blekitna wyspe i Listy z zaswiatow przeczytalam...dobre sa...a teraz czytam Leczenie i samouzdrawianie....czyta sie dosc ciezko bo jezyk jest dosc skomplikowany ale zawiera bardzo ciekawe tresci....ja czytam bardzo powoli zastanawiajac sie grubo nad tym co przeczytalam....bardzo wartosciowa ksiazka tylko styl jest dosc ciezki....
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: Czytał ktoś?

Postautor: Pablo diaz » 02 cze 2014, 10:15

Na dzień dzisiejszy książki ,które oferuje wydawnictwo http://rivail.pl/ zostały przeczytane .Uważam ,że wszystkie godne uwagi.
Sercem Ewangelii jest miłość,a duchem spirytyzmu miłosierdzie.
Awatar użytkownika
Pablo diaz
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 1548
Rejestracja: 09 kwie 2012, 10:20
Lokalizacja: kołobrzeg

Re: Czytał ktoś?

Postautor: jozef1 » 22 paź 2014, 13:43

A czy ktoś czytał'' dzieci w zaświatach''Chico xawiera.
jozef1
 
Posty: 8
Rejestracja: 18 paź 2014, 15:36

Re: Czytał ktoś?

Postautor: 000Lukas000 » 22 paź 2014, 17:53

Co do Listów z zaświatów, bardzo polecam dla każdego.

Co do Leczenia i Samouzdrowienia, trudniejsza pozycja, tu trzeba trochę liznąć tematu energii i anatomii energetycznej by zrozumieć o czym autor mówi. Inaczej będzie to czasami jak bełkot.
Poznacie ich po zasadach prawdziwego miłosierdzia, które będą głosić i wcielać w życie; poznacie ich po liczbie osób strapionych, którym przyniosą pocieszenie; poznacie ich po miłości do bliźniego, wyrzeczeniach, bezinteresowności;

Ew. Wg. Spirytyzmu
Awatar użytkownika
000Lukas000
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 1687
Rejestracja: 13 kwie 2011, 11:54
Lokalizacja: Bielsko Biała

Re: Czytał ktoś?

Postautor: Mirek » 22 paź 2014, 18:54

Co do leczenia i samouzdrawiania proponuję prostą lekturę: Jerzy Zięba "Ukryte terapie".
Książka rewelacyjna. Właśnie jestem w trakcie jej czytania.
„Osądzanie, obrazy i jakakolwiek wewnętrzna agresja wobec siebie jest ukrytym życzeniem sobie śmireci."
Awatar użytkownika
Mirek
 
Posty: 4398
Rejestracja: 25 cze 2014, 13:52
Lokalizacja: Śląsk

Re: Czytał ktoś?

Postautor: Hansel » 10 kwie 2017, 09:10

Mirek pisze:Co do leczenia i samouzdrawiania proponuję prostą lekturę: Jerzy Zięba "Ukryte terapie".
Książka rewelacyjna. Właśnie jestem w trakcie jej czytania.


Ja trafiłem na jedną bardzo nie przychylną opinię na temat tej książki http://niezdrowybiznes.pl/ukryte-terapi ... a-miliony/
Narodzić się, umrzeć, odrodzić ponownie i wciąż się rozwijać - takie jest prawo
Awatar użytkownika
Hansel
 
Posty: 3754
Rejestracja: 13 gru 2014, 17:26

Re: Czytał ktoś?

Postautor: Ćma » 23 kwie 2017, 08:29

Hansel pisze:
Mirek pisze:Co do leczenia i samouzdrawiania proponuję prostą lekturę: Jerzy Zięba "Ukryte terapie".
Książka rewelacyjna. Właśnie jestem w trakcie jej czytania.


Ja trafiłem na jedną bardzo nie przychylną opinię na temat tej książki http://niezdrowybiznes.pl/ukryte-terapi ... a-miliony/


Najlepiej jest samemu przeczytać książkę i wyrobić sobie na jej temat opinię. :)
Awatar użytkownika
Ćma
 
Posty: 19
Rejestracja: 23 lut 2017, 19:35
Lokalizacja: Warszawa

Re: Czytał ktoś?

Postautor: Ćma » 23 kwie 2017, 08:32

A co do książek o samouzdrawianiu etc. planuję lekturę tych, które zostały wydane przez wydawnictwo Rivail. ;) Aktualnie odświeżam Księgę Duchów i Księgę Mediów, od czasu do czasu zaglądając do "Chwil medytacji" Divaldo Franco.
Awatar użytkownika
Ćma
 
Posty: 19
Rejestracja: 23 lut 2017, 19:35
Lokalizacja: Warszawa

Poprzednia

Wróć do Literatura spirytystyczna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości