W sprawie spotkań/szkoleń spirytystycznych

Dyskusje o książkach związanych z tematyką spirytystyczną i dostępnych w Polsce. Recenzje, zapowiedzi, streszczenia książek zagranicznych.

W sprawie spotkań/szkoleń spirytystycznych

Postautor: Janek R54 » 22 maja 2016, 10:37

Witam!
Z racji tego, że jeszcze nie wiem wszystkiego mam zapytanie. Czy może w naszym kraju są organizowane spotkania wyjazdowe grup spirytystycznych połączone z wykładami i szkoleniami na których można by zdobyć nową wiedzę i podzielić się już nabytą ?
Pozdrawiam JR
Janek R54
 
Posty: 4
Rejestracja: 18 lut 2016, 12:14

Re: W sprawie spotkań/szkoleń spirytystycznych

Postautor: Pawełek » 22 maja 2016, 11:01

We wrześniu tego roku najprawdopodobniej będzie 5 Kongres Spirytystyczny, ale jeszcze wszystko jest w fazie planowania ;)
Awatar użytkownika
Pawełek
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 1941
Rejestracja: 27 kwie 2015, 21:36
Lokalizacja: Śląsk

Re: W sprawie spotkań/szkoleń spirytystycznych

Postautor: cthulhu87 » 22 maja 2016, 11:03

Spotkania spirytystyczne odbywają się w Warszawie, Krakowie i Wrocławiu. Raz w roku we wrześniu odbywa się też zjazd ogólnopolski sympatyków spirytyzmu :)
"Widziałem słynne grody starożytności, spoczywające pod całunem piasku lub kamienia, jak Kartagina, miasta greckie na Sycylii, równinę Rzymu z rozwartymi grobami i śpiące pod popiołem Wezuwiusza snem wieków dwudziestu cmentarze." L. Denis
http://www.ksiazki-spirytystyczne.pl
Awatar użytkownika
cthulhu87
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 4282
Rejestracja: 19 lip 2008, 12:44

Re: W sprawie spotkań/szkoleń spirytystycznych

Postautor: Ćma » 15 kwie 2017, 17:55

Jako wciąż jeszcze Świeżak, zapytam - czy na rok 2017 planowany jest Kongres?
Awatar użytkownika
Ćma
 
Posty: 19
Rejestracja: 23 lut 2017, 19:35
Lokalizacja: Warszawa


Wróć do Literatura spirytystyczna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości