Książka, nie pamiętam tytułu... może ktoś skojarzy?

Dyskusje o książkach związanych z tematyką spirytystyczną i dostępnych w Polsce. Recenzje, zapowiedzi, streszczenia książek zagranicznych.

Książka, nie pamiętam tytułu... może ktoś skojarzy?

Postautor: Mandragora » 17 lis 2018, 19:27

Parę lat temu w którejś tv śniadaniowej (ddtvn lub pytaniu na śniadanie) było spotkanie z anglojęzycznym autorem książki o Aniołach. Umysł ścisły, racjonalista, lekarz lub dyrektor korporacji, nigdy nie wierzył w świat duchowy, może nawet był ateistą - słabo już pamiętam. W każdym razie opowiadał, że nagle pewnego dnia spotkał/zobaczył Anioły, że to wywróciło jego cały światopogląd, przekonał się, że one cały czas są wśród nas - opisał wszystko w swojej książce. I tu jest mój problem - przejrzałam archiwa obydwu programów, próbowałam wpisywać różne tytuły w wyszukiwarce, ale nie znalazłam. Pamiętam, że autor miał dość krótkie imię i nazwisko, a książka chyba jasnoniebieską okładkę i prosty logiczny tytuł...

Może ktoś z Was zna, pamięta, kojarzy?
Awatar użytkownika
Mandragora
 
Posty: 28
Rejestracja: 03 lis 2018, 20:05

Re: Książka, nie pamiętam tytułu... może ktoś skojarzy?

Postautor: cthulhu87 » 17 lis 2018, 19:39

Może chodzi o to?

Obrazek
"Widziałem słynne grody starożytności, spoczywające pod całunem piasku lub kamienia, jak Kartagina, miasta greckie na Sycylii, równinę Rzymu z rozwartymi grobami i śpiące pod popiołem Wezuwiusza snem wieków dwudziestu cmentarze." L. Denis
http://www.ksiazki-spirytystyczne.pl
Awatar użytkownika
cthulhu87
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 4282
Rejestracja: 19 lip 2008, 12:44

Re: Książka, nie pamiętam tytułu... może ktoś skojarzy?

Postautor: Mandragora » 17 lis 2018, 20:11

Dzięki cthulhu87 : )
nie, to już mam na półce - tutaj dr opisuje swoją śmierć kliniczną o ile dobrze pamiętam?
Awatar użytkownika
Mandragora
 
Posty: 28
Rejestracja: 03 lis 2018, 20:05

Re: Książka, nie pamiętam tytułu... może ktoś skojarzy?

Postautor: Dyzia » 17 lis 2018, 21:01

Mandragoro może pamietasz kto był prowadzącym rozmowę z autorem ?

Jakby jeszcze jakiś szczegół Ci się przypominał to napisz :)
Dyzia
 
Posty: 197
Rejestracja: 03 sie 2018, 19:29


Wróć do Literatura spirytystyczna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości