rivail.pl - Nowości

Dyskusje o książkach związanych z tematyką spirytystyczną i dostępnych w Polsce. Recenzje, zapowiedzi, streszczenia książek zagranicznych.

rivail.pl - Nowości

Postautor: konrad » 28 kwie 2010, 13:21

Obrazek
Postanowiłem zacząć temat, w którym będę umieszczał informacje na temat tego, co planujemy w najbliższym czasie jako wydawnictwo i co do tej pory udało się osiągnąć.

Co się udało:

1) W pierwszych tygodniach działalności uzbieraliśmy 80zł na pomoc poszkodowanym na Haiti. Pieniądze zostały już przelane na konto PCK. Mam nadzieję, że ta kwota w przyszłych miesiącach się zwiększy. Gdyby ktoś współpracował z jakąś organizacją, fundacją charytatywną itp., która potrzebuje wsparcia, dajcie znać. Być może będziemy mogli ją właśnie wspierać.
2) Uruchomiłem funkcję wykonywania płatności poprzez serwis dotpay.pl. Dzięki temu można za książki zapłacić kartą kredytową i automatycznymi przelewami z wielu banków internetowych (np. płacę z Inteligo, mPrzelew itp.)

Co planujemy:

1) Oczywiście największym hitem będzie wydanie Ewangelii według spirytyzmu. Książka będzie do kupienia na rivail.pl od 9 maja (niedziela). Zapewne przez pierwsze dni w promocyjnej cenie
2) Już w maju będzie można zaprenumerować czasopismo "Spirytyzm". Cena prenumeraty na najbliższe 3 numery będzie wynosiła 50 zł wliczając w to koszt wysyłki, czyli sporo taniej niż gdyby czytelnicy kupowali każdy numer oddzielnie. Jako prezent dla prenumeratorów zamierzam dołączyć nagranie na DVD wykładu Divaldo (być może uda się dołączyć je już do drugiego numeru, który ukaże się w czerwcu), a także inne drobiazgi-niespodzianki. Już wkrótce podam nieco więcej informacji.
3) Pracuję nad tym, by utrzymywać cały czas atrakcyjną ofertę księgarni tzn. umieszczać na niej najciekawsze pozycje. Niestety nakład niektórych jest już wyczerpany (np. Księga Duchów), więc ciężko będzie je zdobyć. W każdym razie już wkrótce na stronie dodana będzie książka Reynalda Roussela "Co nam mówią zmarli", a także ponownie wrócą na nią książki Brune'a, których wcześniejsze egzemplarze zostały wyprzedane.
Awatar użytkownika
konrad
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 2952
Rejestracja: 15 lip 2008, 13:08
Lokalizacja: Warszawa

Re: rivail.pl - Nowości

Postautor: Melys » 28 kwie 2010, 15:08

Konrad swiatna robota! Jestem czujna i zaglądam co nowego. Bo jestes moim jedynym żródłem dobrej ksiazki / z tego tematu /
Brawo.
Nie śmierć rozdziela ludzi , lecz brak miłości
Jim Morrison
Awatar użytkownika
Melys
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 376
Rejestracja: 08 gru 2009, 13:13
Lokalizacja: Łódź

Re: rivail.pl - Nowości

Postautor: Sebastian » 28 kwie 2010, 16:25

To wspaniała nowina! Bardzo się cieszę z działalności Rivail.pl :)

Ciągle zwlekam z zamówieniem na "Ewangelię" (ale za to dodałem "Etykę..." i czasopismo też dla znajomego :D). Wiadomo już jaka będzie cena promocyjna?

Bardzo podoba mi się pomysł dodatków i innych drobiazgów :)

Tylko notabene news na rivail o Haiti mógłby być zaktualizowany ^^
Awatar użytkownika
Sebastian
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 499
Rejestracja: 14 sty 2010, 22:46
Lokalizacja: Łódź

Re: rivail.pl - Nowości

Postautor: Voldo » 28 kwie 2010, 20:58

Ja tam też czekam, aż się w końcu pojawi Ewangelia, żeby zamówić więcej książek, tylko jakoś ostatnio ich wybyło ;)
Ale skoro mają książki wrócić, to miło :)

Ale prawdę powiedziawszy, nie wiem Konradzie jak Ty jesteś w stanie to wszystko ogarniać, ale wielka chwała Ci za to co robisz :)
Tomasz

„Jezus Chrystus nie prosił nas o wiele, nie wymagał od ludzi, by wspinali się na Mount Everest, czy wielce się poświęcali. Prosił nas tylko o to, byśmy kochali drugiego człowieka.” - Chico Xavier

Wiceprzewodniczący PTSS
Przewodniczący Wrocławskiego Oddziału PTSS
tomasz.grabarczyk.spirytyzm@gmail.com
Awatar użytkownika
Voldo
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 2204
Rejestracja: 08 lut 2010, 14:58
Lokalizacja: Wrocław

Re: rivail.pl - Nowości

Postautor: konrad » 29 kwie 2010, 08:34

Dzięki za ciepłe słowa. Ostatnio 100% czasu przeznaczałem na dopieszczanie tekstu "Ewangelii...", więc nie miałem po prostu czasu, by usiąść i zaktualizować newsy na stronie...
Awatar użytkownika
konrad
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 2952
Rejestracja: 15 lip 2008, 13:08
Lokalizacja: Warszawa

Re: rivail.pl - Nowości

Postautor: konrad » 29 kwie 2010, 08:37

Sebastian pisze:Wiadomo już jaka będzie cena promocyjna?


Myślę, że przez pierwsze dni książka będzie kosztowała 35 zł. Potem 39 zł. Ma odrobinę ponad 400 stron.

Dziś albo jutro umieszczę na portalu okładkę książki.
Awatar użytkownika
konrad
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 2952
Rejestracja: 15 lip 2008, 13:08
Lokalizacja: Warszawa

Re: rivail.pl - Nowości

Postautor: cthulhu87 » 29 kwie 2010, 13:55

Zapowiedź (zwiastun?) "Ewangelii według spirytyzmu":

http://www.youtube.com/watch?v=6ncXhD3nTUU

Co sądzicie?:)
"Widziałem słynne grody starożytności, spoczywające pod całunem piasku lub kamienia, jak Kartagina, miasta greckie na Sycylii, równinę Rzymu z rozwartymi grobami i śpiące pod popiołem Wezuwiusza snem wieków dwudziestu cmentarze." L. Denis
http://www.ksiazki-spirytystyczne.pl
Awatar użytkownika
cthulhu87
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 4282
Rejestracja: 19 lip 2008, 12:44

Re: rivail.pl - Nowości

Postautor: konrad » 29 kwie 2010, 14:13

Świetny pomysł... :) Ciarki przechodzą :D

Zmieniłbym nieco dwie rzeczy:
1) Dobrze pokazać okładkę w oryginalnych kolorach, bo tam wstawiłeś taki efekt, że te kolory się zmieniają.
2) Trzeba byłoby pomyśleć, jak można byłoby przerobić napisy, żeby ładniej wyglądały
3) No i zmieniłbym logo wydawnictwa i portalu na samym końcu, bo wygląda jak przeklejone z internetu :D W razie czego tu oczywiście służę pomocą.

Możemy popracować nad tym dziś wieczorem wspólnie. :)

Ale pomysł genialny... Myślę, że możemy zrobić kilka takich filmików w ogóle i zalać youtube :D
Awatar użytkownika
konrad
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 2952
Rejestracja: 15 lip 2008, 13:08
Lokalizacja: Warszawa

Re: rivail.pl - Nowości

Postautor: cthulhu87 » 29 kwie 2010, 14:16

prześlę Ci projekt pocztą:)

konrad pisze:
1) Dobrze pokazać okładkę w oryginalnych kolorach, bo tam wstawiłeś taki efekt, że te kolory się zmieniają.


2) Trzeba byłoby pomyśleć, jak można byłoby przerobić napisy, żeby ładniej wyglądały

3) No i zmieniłbym logo wydawnictwa i portalu na samym końcu, bo wygląda jak przeklejone z internetu


1) zrobiłem tak, bo jest strasznie monotonnie;)
2) tak, tamte zrobiłem byle jak;)
3) bo są przeklejone, hahaha
"Widziałem słynne grody starożytności, spoczywające pod całunem piasku lub kamienia, jak Kartagina, miasta greckie na Sycylii, równinę Rzymu z rozwartymi grobami i śpiące pod popiołem Wezuwiusza snem wieków dwudziestu cmentarze." L. Denis
http://www.ksiazki-spirytystyczne.pl
Awatar użytkownika
cthulhu87
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 4282
Rejestracja: 19 lip 2008, 12:44

Re: rivail.pl - Nowości

Postautor: Sebastian » 29 kwie 2010, 14:17

Chwila, moment, a mamy prawa do fragmenty filmu i podkładu (oraz fotografii nieba)? Bo jakby nie było to już jest w celach komercyjnych...
Awatar użytkownika
Sebastian
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 499
Rejestracja: 14 sty 2010, 22:46
Lokalizacja: Łódź

Następna

Wróć do Literatura spirytystyczna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość