Mediumizm Apostołów

Dyskusje o książkach związanych z tematyką spirytystyczną i dostępnych w Polsce. Recenzje, zapowiedzi, streszczenia książek zagranicznych.

Mediumizm Apostołów

Postautor: Pablo diaz » 29 wrz 2020, 16:36

MEDIUMIZM APOSTOŁÓW

Niech Światło Wszechmogącego oświeci naszą inteligencję,ponieważ,kiedy inteligencja jest tępa,to zapładnia ona ciemność i popełnia się błędy,nie odróżnia prawdy od fałszu i rodzi się ubóstwo mentalne oraz niskie pasje.
Dlatego ,aby mieć dostęp do błogosławionego światła należy zawsze mieć wzniosłe myśli, jest to najlepszy rozpuszczalnik ciemności.
Chcieliśmy wam bracia powiedzieć o mediumizmie ,którym obdarzeni byli Apostołowie
(mediumizm z łaciny oznacza instrument za pomocą ,którego media (ludzie) mogą komunikować się z duchami.
Niewiele możemy dodać do tego,co wywnioskowaliście z Pisma Świętego,jednak postaramy się dać wam kilka wyjaśnień.
Wszystkie wydarzenia,które mają miejsce w światach ,dzieją się z woli Boga i pod kierunkiem Jego Duchów Wyższych,które organizują i spełniają Jego najświętsze Prawa.
Zanim Boski Mistrz przyszedł na naszą planetę i mówię na naszą planetę,ponieważ na szczęście wszyscy należymy do niej,w ten ,czy inny sposób .
Przed Jego przyjściem wszystko ,powtarzam dokładnie wszystko zostało dokładnie zaplanowane,dobrze i słusznie ,aby bez przeszkód wykonał się Mandat Stwórcy.
Mistrz był zawsze w towarzystwie istot z niebios;jak wielki król,który ma świtę,ponieważ był tego godny.
Przyszedł z uprawnieniami do posiadania mocy we wszystkich Jego czynach, do posiadania mądrości w Jego naukach,w Jego działaniach i w Jego słowach.
Wszystko zostało przygotowane do projekcji transcendentalnej i w niezniszczonej formie.
Uniwersalny głos Mistrza musiał być słyszalny we wszystkich miejscach.Do tego wydarzenia potrzeba było ludzi ,którzy zrozumieją ,słowo po słowie całą Jego doktrynę i wszystkie Jego działania .
Dla tak ważnej,transcendentnej misji na Ziemię reinkarnowali ludzie godni wykonania takiej pracy.
Przed swoim przyjściem Jezus wiedział kogo wybrać i jak pouczyć Apostołów.
Dlatego już wcześniej znał każdego z nich oraz ich mediumizm.
Wiedzcie moi bracia,że człowiek ,który otrzymuje od Boga dar mediumizmu to istota z wieloma trajektoriami z dużym doświadczeniem cierpienia i wszelakich nieszczęść na drodze wcieleń ,dla tego media są osobami ,które mają dobrze zasłużone przygotowanie.
Apostołowie wszyscy byli mediami. Byli mediami bardzo wysokiej klasy,to znaczy,że ich moce były tak doskonałe,że mogli usłyszeć Jezusa w dowolnym miejscu,momencie i stanie.
Posiadali również w dużym stopniu rozwinięty dar jasnowidzenia,kiedy dla Mistrza wydawała się odpowiednia chwila mogli oni zobaczyć i wychwycić inspiracje ,dla wyjaśnienia i rozpowszechnienia pośród ludzi.
Ponieważ fluid Jezusa miał wielki potencjał media musiały być przygotowane na przyjęcie ich bez zakłóceń fizycznych i kontynuować swoje zadanie.
Apostołowie mogli słyszeć Jezusa nie wpadając w trans.Posiadali również dar zapamiętywania wszelkich czynów, faktów i przejawów Mistrza ,aby później mogły zostać spisane dla powszechnego rozpowszechniania i zrozumienia .
Apostołowie musieli przechodzić wiele prób i nieszczęść,ponieważ ludzie tamtych czasów musieli widzieć wszystko w sposób namacalny,a nie poprzez prostą retorykę.
Dlatego posiadali również dar uzdrawiania i sugestii, w ten sposób mogli opisywać sceny i fakty Mistrza ,a kiedy ludzie słuchali , w ich umysłach odtwarzało się ,,jakby to wszystko namacalnie widzieli,,
Mam nadzieję ,że mnie rozumiecie bracia ?
Apostołowie mieli mentalną moc przekazywania Prawd i maksym Jezusa ,mogli wpływać na audytorium,a mając ten dar ,ludzie przyswajali nie tylko przez same słowa.
Cieszę się,że mnie rozumiecie ,ponieważ fakty te nie mogą być narażone na lekceważenie ,szczególnie dla tych,którzy nie posiadają żadnej wiedzy o prawach duchowych.
Jezus był bardzo dyskutowany,krytykowany i poniżany ,dlatego Prawda ,którą głosił, zarówno w tamtych czasach , jak i teraz,jest trudna do zaakceptowania i praktykowania,ponieważ człowiek musiałby zrezygnować z głęboko zakorzenionego samolubstwa ,ze swej dumy i złych zamiarów.
Ci,którzy ją przyjmują,żyją nią i uczą,otrzymują ogromne dobro,ponieważ Prawda jest Prawem,które zbliża nas coraz bardziej do Ojca.
I tak samo,jak Apostołowie używali swojego niezwykłego daru mediumicznego ,aby rozpowszechniać nauki i maksymy Mistrza,tak i wy ,w swojej zredukowanej sferze działania, możecie uczynić wiele dobra dla waszych braci,przekazując im nauki i przykłady podane przez duchowych braci,publikując je ,jeśli nie teraz, to później,zobaczycie,że wszystko zarejestrowane jest w plikach w waszej duszy.
Tak,drodzy bracia,Apostołowie byli wielkimi mediami,byli i są,ponieważ tak jak Jezus w ukryciu obserwuje was i cierpi,kiedy widzi powtarzające się wasze błędy i strapienia, waszą małą wiarę i małą nadzieję,kiedy to On dał nam przykład najsolidniejszej ,takiej,która najbardziej pociesza duszę,łagodzi ból i sprawia,że w życiowej walce możecie radzić sobie z rezygnacją i z siłą,tak Apostołowie są także z nami,wciąż współpracując z Nim i dla Niego,po to by zamieszkał między wami,przez ,co staniecie się widoczni i będziecie jak wspaniałe teleskopy mogące obserwować wspaniałość Jego wielkiej MIŁOŚCI,Jego najczystszego światła i Jego wielkiej Prawdy dla której wszyscy w przyszłości będziecie współpracować.
Mediumizm to jedyna droga,którą człowiek ma do komunikowania się z nami.Ale zawsze bądźcie ostrożni,analizujcie komunikację i bądźcie bardzo uważni na wszelkie możliwe kłamstwa lub błędy,nie ze złych intencji duchów,ale z powodu,że często za wszelką cenę chcą być wysłuchani, nawet jeśli nie mówią prawdy i nie są gotowi.
Tak moi drodzy,podobnie jak mediumizm Apostołów był i będzie,tak wy,kiedy poddacie hipotezie wasze ja i zbadacie swoje warunki duchowe,zobaczycie ,że każdy z was w jakiś sposób obdarzony jest w funkcje pozazmysłowe.
Również i ja w pewnym stopniu miałem rozwinięty mediumizm ,ale był bardzo ubogi ,ponieważ na Ziemi byłem tępakiem,nie mogłem nic uzyskać jak tylko patrzeć na wiele kierunków i nic nie widzieć.Spędziłem życie w bibliotekach wyszukując ,czytając lektury i w moim obserwatorium spoglądałem na ogromne niebo ,ale miałem pecha, ponieważ nie potrafiłem ani oglądać,ani nic widzieć.Widziałem tylko swoją małość duchową,małość inteligencji i moich dzieł przed majestatem,przed najwyższym dziełem Bożym.
-Bracie czy mógłbyś powiedzieć nam ,czy Judasz również miał zdolności mediumiczne ?
-Tak ,Judasz był medium,ale fałsz i dywersja były błędem,które musiały zostać podkreślone w Piśmie Świętym podczas nauczania ,ludzie nie powinni fałszować Prawdy.
Chciwość Judasza stała się jasna ,pozostając jako przykład na stulecia,w ten sposób pokazując proces zła na tym świecie ,gdzie niewdzięczność ludzka wciąż się ciągnie w jeszcze bardziej zaakcentowany sposób ,ponieważ Judasz sprzedał Jednego , a teraz sprzedaje i zdradza się miliony ludzi.
Dlatego zawsze patrzcie w niebo ,aby zapomnieć o niewdzięcznych rzeczach z Ziemi.
Powiedziano wam,że tam z drugiej strony ,każdy z was ma napisaną swoją wielką książkę życia , która na różnych etapach mówi,kim byliście,kim jesteście i część tego kim możecie być ,jeśli przyjmiecie z miłością i entuzjazmem nauki boskiego Mistrza Jezusa.
Niech Bóg chroni nas wszystkich,przyjmijcie moje pokorne błogosławieństwo,
Wasz brat FLAMMARION.

(Adnotacja -Camilo Flammarion był światowej sławy francuskim astronomem,który opublikował kilka prac astronomicznych ,a także spirytystycznych.)

Przekaz drogą psychofoniczną otrzymał medium Eduardo Fernández Hebrard w centrum spirytystycznym -Centro de Estudios Psicológicos de la ciudad de Jaén
Sercem Ewangelii jest miłość,a duchem spirytyzmu miłosierdzie.
Awatar użytkownika
Pablo diaz
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 1548
Rejestracja: 09 kwie 2012, 10:20
Lokalizacja: kołobrzeg

Wróć do Literatura spirytystyczna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości