Ewangelia według Spirytyzmu - wersja angielska

Dyskusje o książkach związanych z tematyką spirytystyczną i dostępnych w Polsce. Recenzje, zapowiedzi, streszczenia książek zagranicznych.

Ewangelia według Spirytyzmu - wersja angielska

Postautor: konrad » 09 lis 2008, 10:03

Cześć,
Jeżeli ktoś byłby zainteresowany zakupem "Ewangelii według Spirytyzmu" w wersji angielskojęzycznej (niestety książka ta nie została jeszcze przetłumaczona na język polski), bardzo proszę o kontakt. Nasza grupa zakupiła trochę egzemplarzy poprzez Brazylijską Federację Spirytystyczną i planujemy je rozprowadzić wśród tych osób zainteresowanych Spirytyzmem, które znają język angielski. Uczestnicy wczorajszej sesji otrzymali już swoje egzemplarze.
Jeżeli ktoś byłby zainteresowany kupieniem "Ewangelii według Spirytyzmu" bardzo proszę o kontakt na priv. Cena książki to 25zł + 5zł koszty wysyłki dla wszystkich, którzy nie będą mogli odebrać tej książki osobiście w Warszawie.
Pozdrawiam

PS. Uczestnicy wykładu otrzymali swoje egzemplarze w prezencie. Kto nie był, niech żałuje :D
Awatar użytkownika
konrad
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 2952
Rejestracja: 15 lip 2008, 13:08
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ewangelia według Spirytyzmu - wersja angielska

Postautor: Luperci Faviani » 11 lis 2008, 18:22

Przekazałem mój egzemplarz koleżance, która jakiś czas temu także zainteresowała się spirytyzmem, a Księga Duchów (którą również dostałem gratis po sesji) trafiła do Biblioteki Miejskiej.
Luperci Faviani - życie jest niczym, wieczność jest wszystkim.
La certitude est une autre dimension de la croyance.
Awatar użytkownika
Luperci Faviani
 
Posty: 2412
Rejestracja: 22 lip 2008, 16:23
Lokalizacja: Polska


Wróć do Literatura spirytystyczna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości