Czarny Wilk

Miejsce, w którym można zadać każde pytanie dotyczące spirytyzmu, świata Duchów, reinkarnacji, sensu życia, praw kierujących naszym światem, Boga.

Re: Czarny Wilk

Postautor: Estia72 » 17 paź 2016, 19:12

danut pisze:
Tomekqaz - mój ojciec w młodości w latach tuż powojennych wystraszył się wracając nocą przez kładkę na rzece wielkiego czarnego stwora brzęczącego łańcuchem, gdy przyjrzał się temu bliżej okazało się, że było to ciele ( młoda krówka), co i tak było bardzo dziwne widzieć je w nocy i w takim miejscu.


Heh Danut :)
Kiedys gdy wracalysy z kolezankami nad ranem z dyskoteki z jakiejs wioski, przechodzac kolo starego cmentarza tez usyszalysmy
odglos brzeczacych lancuchow ktory sie do nas przyblizal. Oczywiscie dalysmy dyla... ;) :lol: :lol: :lol:
"Na poczatku Bog ktory jest plomieniem stworzyl Niebo i Niebian"
Awatar użytkownika
Estia72
 
Posty: 781
Rejestracja: 30 wrz 2015, 13:15
Lokalizacja: Manchester, Anglia

Re: Czarny Wilk

Postautor: tomekqaz » 17 paź 2016, 19:14

Osobiście widok psa nawet dużego nie zrobiłby na mnie wrażenie bo zwyczajnie bardzo lubię psy , jednakże to co widziałem psem czy wilkiem zdecydowanie nie było , a utwierdziłem się w tym przekonaniu właśnie przez to że odebrałem negatywną energię.A możliwości pojawienia się tam innego zwierzęcia nie było bo po prostu nikt w okolicy takich nie ma , nawet dzikich.
Zdarzało mi się kiedyś przeczytać o takich spotkaniach jednakże nie byłem przekonany co do prawdziwości takich rzeczy , bardziej traktowałem to jako ciekawostkę.
Co innego duchy , już dwukrotnie miałem (nie)przyjemność doświadczyć manifestacji. :)

Wydaje mi się że po prostu widziałem ducha który przybrał taką postać i się zmanifestował ale pewien nie jestem , analizę zostawiam ekspertom.

PS:Zapomniałem dodać że wbrew powszechnej opinii nie widziałem żeby ów byt miał czerwone oczy.
tomekqaz
 
Posty: 39
Rejestracja: 25 maja 2014, 18:41

Re: Czarny Wilk

Postautor: monika1 » 03 gru 2016, 11:16

Miałam kiedyś podobną sytuację. Jak miałam 8-9 lat pojechaliśmy z rodzicami obejrzeć działkę do pewnej wioski. Mijając domy w pewnym momencie w ogrodzie zobaczyłam wielkiego czarnego byka lub bawoła o czerwonych oczach. Uczucie jakie mi towarzyszyło wtedy było straszne takie "diabelskie". Co więcej jestem pewna, że widziałam to coś jeszcze wcześniej, ale nie jestem w stanie sobie przypomnieć kiedy to było. Działkę rodzice kupili i mieszkam niedaleko tego ogrodu, przechodząc tamtędy zawsze to wspomnienie do mnie wraca.
Awatar użytkownika
monika1
 
Posty: 17
Rejestracja: 05 lip 2015, 16:06

Poprzednia

Wróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości