implanty energetyczne

Miejsce, w którym można zadać każde pytanie dotyczące spirytyzmu, świata Duchów, reinkarnacji, sensu życia, praw kierujących naszym światem, Boga.

Re: implanty energetyczne

Postautor: soldado » 19 mar 2023, 00:46

jario pisze:
Jesteśmy Im potrzebni.
Ok, napiszę to.
To Rasa, która trwa dzięki nam.
Są jak pasożyty, które rozmnażają się dzięki nam, naszym materiałom biologicznym, które pobierają w wyniku porwań, na masową skalę, które realizują od zawsze....
Teraz napiszę to co jest najbardziej z mej perspektywy szokujące.
Są jak dzieci z ogromną wiedzą i technologią, która nas przewyższa o lata świetlne....., gdybyśmy mieli jednak świadomość tego kim są i kim my jesteśmy dla Nich, to moglibyśmy Im dosłownie rozkazywać, a Oni spełniali by nasze wszystkie polecenia.
Niektórzy z nas mają DNA, które Im bardziej odpowiada.
Przeważnie dlatego takim osobom są wszczepianie implanty.


Mam pytanie : czy to o czym tu wspominasz to informacja, którą otrzymałeś od nich? czy to interpretacja twoja lub czyjaś?


Jeżeli masz z Nimi kontakt, to wiele informacji odbierasz telepatycznie.
Jest wtedy przekazywana Ci wiedza na tematy, o których chcą, żebyś wiedział.
To nie jest interpretacja.
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: implanty energetyczne

Postautor: soldado » 19 mar 2023, 00:58

jario pisze:Przepraszam Soldado, dziwna sprawa ale przez przypadek zrobiłem z twoim postem to samo co Tadyszka z postem OneNighta. Chcąc zacytować cie zedytowałem go usuwając Na szczęście twój post nie był taki długi. Mam nadzieję, że dasz radę go jeszcze raz napisać. Część jest w moim cytacie powyżej.


Nic się nie stało.
Oczywiście, że mogę napisać to jeszcze raz teraz, za rok i za wiele lat.
Zawsze napiszę to tak samo.
Mogę również poddać się badaniom na wariografie i poddać się regresingowi hipnotycznemu na tę okoliczność.
Najpierw dałem poniższy cytat:

Na łamach Onetu w 2014 roku badacz zjawisk paranormalnych Piotr Cielebiaś opublikował artykuł o opolskich policjantach, z którymi osobiście rozmawiał, a którzy latem 1997 roku jechali do interwencji na terenie powiatu opolskiego w pobliżu Dańca. Wyszli na chwilę z auta za potrzebą i wtedy zobaczyli z odległości 300 metrów dwie kule latające nad polem. Obiekty były nieduże, ale intensywnie świeciły, oślepiając ludzi. Poruszały się z zawrotną szybkością, zwalniając i przyspieszając. Jedna z kul zbliżyła się do nich na odległość kilkunastu metrów, a potem obie jednocześnie odleciały.


Potem napisałem, że byłem jednym z tych policjantów.
A następnie to, że umknął nam wtedy czas.
Z pewnych względów nie mogę wszystkiego pisać na otwartym forum.
Napisałem, że widziałem pojazd od środka, byłem w nim, widziałem duże panele.
Czułem się w nim bardzo dobrze, tak jak bym był tam wiele razy, nie odczuwałem w ogóle strachu.
Napisałem, że wręcz czułem się tam tak, jakbym był u kogoś z rodziny.
Wiedziałem, jak te panele działają.
Przysuwało się do nich rękę i sterowało się nimi myślami.
To co pierwszy raz widziałem, to fotel, w którym powiedzieli, żebym usiadł.
Nie wiedziałem do czego służy, widziałem nad głową spiralę, która przyłożyli mi do głowy.
Spytałem - po co to robią.
Odpowiedzieli - żebyśmy mieli z tobą lepszy kontakt.
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: implanty energetyczne

Postautor: jario » 19 mar 2023, 11:33

soldado pisze:
jario pisze:
Jesteśmy Im potrzebni.
Ok, napiszę to.
To Rasa, która trwa dzięki nam.
Są jak pasożyty, które rozmnażają się dzięki nam, naszym materiałom biologicznym, które pobierają w wyniku porwań, na masową skalę, które realizują od zawsze....
Teraz napiszę to co jest najbardziej z mej perspektywy szokujące.
Są jak dzieci z ogromną wiedzą i technologią, która nas przewyższa o lata świetlne....., gdybyśmy mieli jednak świadomość tego kim są i kim my jesteśmy dla Nich, to moglibyśmy Im dosłownie rozkazywać, a Oni spełniali by nasze wszystkie polecenia.
Niektórzy z nas mają DNA, które Im bardziej odpowiada.
Przeważnie dlatego takim osobom są wszczepianie implanty.


Mam pytanie : czy to o czym tu wspominasz to informacja, którą otrzymałeś od nich? czy to interpretacja twoja lub czyjaś?


Jeżeli masz z Nimi kontakt, to wiele informacji odbierasz telepatycznie.
Jest wtedy przekazywana Ci wiedza na tematy, o których chcą, żebyś wiedział.
To nie jest interpretacja.



Rozumiem, czyli to ich przesłanie , że oni chcą zebyśmy wiedzieli, że są jak pasozyty i istnieją tylko dzięki nam,że uprowadzają nas aby nam coś odebrać bez czego by nie mogli egzystować.
Chcą również abyśmy wiedzieli że są jak dzieci i możemy nimi z pewną łatwością rozkazywać, wystarczy do tego tylko nasza świadomość.


Rodzi to wiele pytan, chociażby.

Jaki mają w tym cel aby się tak obnażać skoro od wieków się z tym ukrywają?

Możesz opisać jeśli pamiętasz jak oni wyglądają?

Jesli piszesz, że od zawsze realizują porwania w celu aby się rozmnażać i egzystować to można wywnioskować, że istnieją tak długo jak ludzkość. Jeśli jednak dłużej to jak sobie wcześniej radzili bez ludzkości?

Brzmi to troche dualnie. Jeśli czułeś się w ich obecności i na ich statku przyjemnie bez strachu i tak jak byś obcował z bardzo bliskimi sobie osobami. Dlaczego mieliby stwarzac takie przyjazne warunki skoro wszelkie ich dzialania są wrecz odwrotne w stosunku do ludzkosci?

Skoro mają tak ogromną technologie to nie mogli by sobie stworzyć potrzebny im materiał biologiczny? My z naszą prymitywną nauką ziemską mamy juz jakieś możliwości działania w tych obszarach.

Aby stworzyć tak wysoko rozwinieta technologie, trzeba do tego ogromnej inteligencji co troche nie idzie w parze z dziecięcą osobowością, jak można być bardzo inteligentnym a zarazem być jak dziecko?

Wiesz z jakiej oni są planety?

Jeśli potrzebują nasze materiały biologiczne to rozumiem, że ich ciała sa materialne?

Jeśli istnieją istoty, energie , które koordynują projektem ziemia to rozumiem, że mają oni tego świadomość?
Mistrz pojawia się tylko wtedy, kiedy uczeń jest gotowy ...
Awatar użytkownika
jario
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 464
Rejestracja: 15 gru 2009, 17:09
Lokalizacja: Wedel

Re: implanty energetyczne

Postautor: soldado » 20 mar 2023, 00:40

Rozumiem, czyli to ich przesłanie , że oni chcą zebyśmy wiedzieli, że są jak pasozyty i istnieją tylko dzięki nam,że uprowadzają nas aby nam coś odebrać bez czego by nie mogli egzystować.
Chcą również abyśmy wiedzieli że są jak dzieci i możemy nimi z pewną łatwością rozkazywać, wystarczy do tego tylko nasza świadomość.


To nie jest Ich przesłanie dla ludzkości, ale to dokładnie dane mi było odebrać o Nich i to są moje przemyślenia na Ich temat.

Jaki mają w tym cel aby się tak obnażać skoro od wieków się z tym ukrywają?


Od jakiegoś czasu celowo jest o Nich bardzo dużo informacji.
Ludzie są przygotowywani na wiedzę o tym, że w ogóle są.
Pomimo spektakularnych z Ich strony działań, ludzie, a właściwie rządzący nimi, dalej brną w ślepą uliczkę.
Dlatego obecnie Ich działania nakierowane są na zwykłych ludzi, są nakierowane na zmianę ich świadomości, po to, żeby zwykli ludzie mogli w tej materii zareagować i dać rządzącym nimi ludziom ,,czerwoną kartkę''.
Napiszę jeszcze to, jak to widzą.
Według Nich są bezcelowe i złe czynne protesty, gdzie ludzie bardzo często są agresywni i wyładowują swój gniew na innych ludziach, w tym wypadku ludziach pilnujących porządku.
Większe rezultaty zawsze się uzyskuje poprzez działania bierne.
To takie działania, gdy ludzie dokładnie przestają cokolwiek robić, przestają pracować, stają wtedy np. wszystkie fabryki na wiele dni, tygodni.
Ludzie poprzez bierny opór mogą znacznie wtedy więcej uzyskać, nie czyniąc krzywdę innym ludziom, gdy czynnie protestują.

Możesz opisać jeśli pamiętasz jak oni wyglądają?


To Istoty zmiennokształtne.
Mogą mieć dowolną formę cielesną, jak również pojawić się całkowicie w postaci energetycznej.
Wtedy widzisz białą postać, mocno świecącej energii, ale nie na tyle, żeby Cię oślepiać.
Nasza kultura najbardziej zna postać tzw. ,,szaraków''.
Wygląd szaraków jest już w naszej kulturze wszechobecny.
Szaraki to bio roboty, które służą Im jak nam roboty codziennego użytku.

Jesli piszesz, że od zawsze realizują porwania w celu aby się rozmnażać i egzystować to można wywnioskować, że istnieją tak długo jak ludzkość. Jeśli jednak dłużej to jak sobie wcześniej radzili bez ludzkości?


To rdzenni mieszkańcy Ziemi.
Ludzie kiedyś przybyli na Ziemię i z jakichś powodów tutaj pozostali...
Czekaj... pozostali tutaj, bo nie mogli wrócić, ich planeta wymierała, dlatego szukali nowego domu.
A istoty ludzkie przebywają też na różnych planetach, w różnych galaktykach i systemach świetlnych, do których mają dostęp.
Zawsze manipulowali ludzkim DNA.
Manipulują też dowolnie czasem i przestrzenią.
Krótko pisząc kiedyś radzili sobie dobrze bez nas, ale teraz dzięki nam radzą sobie jeszcze lepiej.

Brzmi to troche dualnie. Jeśli czułeś się w ich obecności i na ich statku przyjemnie bez strachu i tak jak byś obcował z bardzo bliskimi sobie osobami. Dlaczego mieliby stwarzac takie przyjazne warunki skoro wszelkie ich dzialania są wrecz odwrotne w stosunku do ludzkosci?


Mam wrażenie, że tych spotkań było na tyle dużo, bo właśnie tak się czuję a nie inaczej.
Najchętniej poddał bym się regresingowi hipnotycznemu, aby dowiedzieć się więcej.
Oni to postrzegają inaczej.
Dla naszego dobra, chcą też przy okazji nas zmienić.

Skoro mają tak ogromną technologie to nie mogli by sobie stworzyć potrzebny im materiał biologiczny? My z naszą prymitywną nauką ziemską mamy juz jakieś możliwości działania w tych obszarach.


Wiem, że Ich Hybrydy już żyją od jakiegoś czasu między nami.
I stwarzają je dzięki nam.
To tak jakbyś chciał napić się Coli i w tym celu miałbyś jechać do innego miasta, żeby ją zakupić...
Po co miałbyś zadać sobie aż tyle trudu, jak możesz pójść po nią do sklepu na swojej ulicy.
Po co kombinować cokolwiek z materiałem genetycznym, jak mają go ,,pod ręką''.

Aby stworzyć tak wysoko rozwinieta technologie, trzeba do tego ogromnej inteligencji co troche nie idzie w parze z dziecięcą osobowością, jak można być bardzo inteligentnym a zarazem być jak dziecko?


O tym chyba mówił Jezus.
W ten sposób np. będąc ,,jak dziecko'' łatwiej jest trafić do raju.
Chodzi o wyzbycie się własnego zarozumiałego Ego, wyzbycie się materializmu, wszelkich wad itd.
Dzieci są ,,niewinne'', bez grzechu, ,,czyste''.
Rozwój technologiczny musi pójść w parze zawsze z rozwojem duchowym.
W przeciwnym razie źle wykorzystamy technologię, którą pozyskamy.
Powinniśmy zrozumieć, że jesteśmy połączeni ze wszystkim co nas otacza.
W zwierzętach, roślinach, kamieniach jak i w nas samych jest ta sama Energia, tylko w różnej wielkości i stopniu zaawansowania.
Szkodząc komukolwiek, czy to innej osobie, zwierzęciu, roślinie, tak naprawdę szkodzimy też sobie.
Gdy to kiedyś zrozumiemy, to wtedy dopiero będziemy dopuszczeni do technologii, którą Oni dysponują.

Wiesz z jakiej oni są planety?


To Istoty Wielowymiarowe, to rdzenni mieszkańcy Ziemi.
Mają wiele ,,domów''.
Jednym z nich jest Ziemia.

Jeśli potrzebują nasze materiały biologiczne to rozumiem, że ich ciała sa materialne?


Materia jest najcięższą formą Energii.
Ich ciała są energetyczne na tyle, by się zmieniać w zależności od sytuacji.
Możesz rozwinąć się na tyle mocno duchowo, że zjawisko bilokacji, nie będzie Ci obce.
W tym celu będziesz dzielił swoją Energię, by zaistnieć w dwóch miejscach jednocześnie.
Zaczniesz zatem manipulować swoją Energią.
A gdy rozwiniesz się jeszcze bardziej wtedy zyskasz możliwość np. teleportacji.
Będziesz dowolnie zamieniać swoją masę w Energię i na odwrót.
Chcę Ci w ten sposób odpowiedzieć, że z naszego punktu widzenia, Ich ciała są zarówno materialne, jak i energetyczne.
Z Ich punktu widzenia są Energetyczne i dzięki tej energii je dowolnie modelują.

Jeśli istnieją istoty, energie , które koordynują projektem ziemia to rozumiem, że mają oni tego świadomość?


Mają świadomość tego, że są nad nimi Istoty jeszcze potężniejsze od Nich, jeszcze bardziej rozwinięte duchowo i technologicznie.
Różne rasy, różne Istoty odwiedzają Ziemię.
Różnią się Oni wyglądem, stopniem zaawansowania, jeśli chodzi o technologię i różny jest Ich stopień rozwoju duchowego.
Dlatego nieraz dane jest nam zaobserwować Ich pojazdy, które różnią się wyglądem.
Ludzie ,,bawią'' się atomem.
Każdy próbny wybuch takiej bomby ma wpływ nie tylko na nasz świat, ale skutki tego wybuchu są odczuwalne w innych światach równoległych, w innych rzeczywistościach innych hologramach.
Dlatego właśnie się coraz bardziej ujawniają.
Dlatego neutralizują nieraz silosy, w których są głowice jądrowe
Dlatego przejmują niektóre tajne projekty, o których zwykli ludzie nie mają bladego pojęcia.
Już wielokrotnie wpływali na rządzących nami, po to, żebyśmy sami się nie unicestwili.
Ludzie bawią się pewną technologią, jak dzieci zapałkami.
Dwa razy na orbitę Ziemską były wynoszone przez ludzi tzw. ,,szpilki''.
To najnowsza technologia, ta broń miała razić w precyzyjny sposób wszelkie cele z orbity Ziemskiej.
...i dwa razy ludzie tracili tę technologię, bo Oni ją przejmowali...
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: implanty energetyczne

Postautor: soldado » 25 mar 2023, 01:19

Wiesz z jakiej oni są planety?


Bardziej to rozwinę.
Ale uprzedzam, że ta Ich wiedza nieźle ,,ryje beret'' :D
To Istoty Wielowymiarowe.
A wymiary się wzajemnie przenikają.
Przeważnie ludzie widzą tylko ten, w którym są.
To tak jak z telewizorem.
W danej chwili widzisz tylko jeden kanał, ale to nie znaczy, że nie ma innych kanałów w telewizorze, tych kanałów w tv jest przecież więcej. Mamy o tym wiedzę, pomimo, że widzimy tylko jeden kanał.
Tak samo jest z wymiarami, nie widzimy ich bo ogranicza nas ciało, które jest związane z jednym wymiarem.
Oni swobodnie przemieszczają się między wymiarami.
Ziemia nie istnieje tylko tu i teraz, ma wiele swoich Odpowiedników w innych wymiarach.
Jest wiele historii Ziemi, które dzieją się jednocześnie.
Przeważnie wchodzimy w jeden wymiar, jak chcesz do jednego hologramu.
Gdy jesteśmy bardziej rozwinięci, wtedy poprzez podział swojej Energii, możemy wejść w więcej niż jeden wymiar jednocześnie.
Robimy to po to, żeby się jeszcze szybciej rozwinąć.
To wiąże się dla nas z dużym zagrożeniami, ale zostawmy to...
Oni mogą dowolnie dzielić swoją Energię, bo są na tyle rozwinięci duchowo.
Mogą wejść w wiele wymiarów jednocześnie, mogą się w nich też przemieszczać.
Są zatem rdzennymi mieszkańcami Ziemi we wszystkich Jej odpowiednikach, które są w wielu wymiarach.
To jest pełna odpowiedź na Twoje pytanie. ;)
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: implanty energetyczne

Postautor: OneNight » 25 mar 2023, 22:23

Tak samo jest z wymiarami, nie widzimy ich bo ogranicza nas ciało, które jest związane z jednym wymiarem


Z 3 wymiarami. Człowiek jest istotą trójwymiarową. Poruszamy się po 3 wymiarach, długości, szerokości i głębokości. Z tego punktu widzenia my też jesteśmy istotami, które przemieszczają się między wymiarami :D
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Re: implanty energetyczne

Postautor: soldado » 26 mar 2023, 22:36

OneNight pisze:
Tak samo jest z wymiarami, nie widzimy ich bo ogranicza nas ciało, które jest związane z jednym wymiarem


Z 3 wymiarami. Człowiek jest istotą trójwymiarową. Poruszamy się po 3 wymiarach, długości, szerokości i głębokości. Z tego punktu widzenia my też jesteśmy istotami, które przemieszczają się między wymiarami :D



Masz rację. :)
Prawidłowa odpowiedź powinna być:
- Tak samo jak z wieloma innymi wymiarami, nie widzimy ich, bo ogranicza nas ciało, które jest związane tylko z wymiarami w tym hologramie, w którym jesteśmy.
Ok, to uściślijmy. :)
4 wymiarach, 4 wymiarem jest czas. ;)
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: implanty energetyczne

Postautor: soldado » 27 mar 2023, 23:09

Teraz to do mnie dotarło
,,Temat - implanty energetyczne''
Chyba nie można było w takim skrócie je, aż tak dobrze opisać.
Brawo karolina86.
Nie ma w nich żadnej technologii, mikroprocesorów, mikro chipów itd...
Implanty zostały ,,naładowane'' energią.
One działają miej więcej tak jak jest w tym doświadczeniu z wodą:

KLIK

W doświadczeniu z wodą, na wodę miała wpływ energia pozytywna ( np. nasze pozytywne myśli, słowa ) i energia negatywna ( np. muzyka heavy metalowa ).
A teraz wyobraźcie sobie, że na implanty mają wpływ Potężne Istoty z ogromnym potencjałem energetycznym, które energetyzują je w konkretnym celu.
Do tego dodam, że bardzo często ludzie ( którzy w większości składają się z wody ), a mają kontakt z takimi Istotami, uzyskują dzięki temu różne zdolności, które możemy zaliczyć do paranormalnych. Ich Energia jest na tyle duża, że wywołuje ona u ludzi, aż tego rodzaju skutki.

PS.

Chcecie cokolwiek o Nich wiedzieć?
To nie studiujcie zdarzeń i miejsc, w których się Oni pojawili.
Bo stracicie bezowocnie długie miesiące i lata na dokumentowaniu tych zjawisk i nie posuniecie się nawet o krok do przodu...
Zapytajcie po prostu osoby, z którymi Oni mieli kontakt.
Wtedy uzyskacie wiedzę.
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: implanty energetyczne

Postautor: soldado » 30 kwie 2023, 01:08

Wszczepienie implantów w daną część ciała, nigdy nie jest przypadkowe i ma oddziaływać na poszczególne ludzkie DNA.
Chodzi o punkty energetyczne w ciele i ich stymulowanie...
Według Nich, mamy więcej niż jedno ciało...
Każde z nich za coś innego odpowiada.
To nie wiarygodne, ale mówią o 9 ciałach, które mamy...
Mogą mieć wpływ na każde z nich.
Oddziaływają energią, gdy jest ona odpowiednio duża, zmienia się wtedy jej biegunowość w danej czakrze, w danym najważniejszym punkcie, w ciele.

P.S.
9 ciał... 9 planet w każdym systemie, wreszcie 9 stopni rozwoju, przy czym Ziemia jest na pierwszym stopniu rozwoju.
Najważniejsza jest liczba 3.
A liczba 9 to nic innego jak jej wzmocniona wersja.
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: implanty energetyczne

Postautor: soldado » 04 maja 2023, 00:53

Widzę, że to mało ciekawy temat... nikt w nim nic nie pisze, o nic nie pyta, to chyba go zamknę.
Odczekam jeszcze 2 dni i go zamknę.
Temat chyba się wyczerpał....
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

PoprzedniaNastępna

Wróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości