implanty energetyczne

Miejsce, w którym można zadać każde pytanie dotyczące spirytyzmu, świata Duchów, reinkarnacji, sensu życia, praw kierujących naszym światem, Boga.

Re: implanty energetyczne

Postautor: tadyszka » 10 maja 2023, 21:05

https://www.youtube.com/watch?v=RCGyPyHgcbA


cos co niedawno w moim zyciu sie pojawilo. jestem w polowie tej ksiazki i jest ciekawa.


tu, w koncu ktos mowi pozytwnie o kosmitach :


https://www.youtube.com/watch?v=EHOYCnl1b7c
... Może wojny wciąż wybuchają dlatego, że jeden nigdy w całej pełni nie chce czuć tego, co cierpi drugi...
Bycie empatycznym to widzenie świata oczami drugiego, a nie widzenie własnego odbitego w jego
oczach...


spirytystka na emigracjii
Awatar użytkownika
tadyszka
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 668
Rejestracja: 16 lut 2011, 18:21
Lokalizacja: Hamburg

Re: implanty energetyczne

Postautor: soldado » 10 maja 2023, 21:37

To bardzo dobra książka i jest oparta na faktach.

Wszystkie zdolności paranormalne, w tym zdolności mediumiczne są związane z Nimi...
Jak myślisz dlaczego?

P.S.

Gdzie się podział Jario? :D :lol:
Niekiedy nienawidzę mieć racji....

Robert Bernatowicz twórca Nautilusa jest prowadzony przez Nich po sznurku.... od wielu lat.
Ma do czynienia z biorobotami - szarakami, które są związane z Plejadami...
Jak przeczytasz książkę, to będziesz wiedziała, że jest skala od 1 do 9....
Bernatowicz już o niej wie.
Wie, że nie ma kontaktu z tymi Wyższymi...
Ale szaraki zawsze są nadzorowane, bo to tylko bio roboty...
Pytanie jest ... przez kogo???

Ok. chcesz w tym temacie cokolwiek wiedzieć?
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3172
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: implanty energetyczne

Postautor: tadyszka » 11 maja 2023, 09:23

Ja mam swoje spojrzenie na kosmitow.

Naszym ludzkim umyslem nie jestesmy ich w stanie sklasyfikowac i poznac, dlatego tego nawet nie probuje. Ich wibracje , poziom energii i poziom moralny w porownaniu z nami moze byc traktowany jak "boski".

Jednego jestem pewna, i to wychodzi wprost z serca. Nie ma zlych kosmitow, ktore z nami sie kontaktuja.

Nie lubie teorii spiskowych, robienie kopii swiata dualnego w jakim zyjemy na perspektywe calego wszechswiata. Nie jestesmy ich marionetkami, nie jestemy ich zywicielami ani zwierzetami z ktorych wyssysaja nam energie.

Oni kieruja sie tylko miloscia. Dbaja i troszcza sie o nas. Bo wiedza ze tak naprawde wszyscy jestesmy jednoscia. Zycie jest tak roznorodne na naszej planecie, jak ktos ma dobre polaczenie z natura czuje ten szacunek do roznego odczuwania kazdego z gatunkow fauny i flory. A co dopiero z perspektywy calego kosmosu.. Czlowiekowi brakuje pokory, mysli ze jego sposob zycia jest jedyny. Kosmici moga wygladac strasznie, robic rzeczy dla nas niezrozumiale i z tym w naszym ego pojawia sie lek , podstawowy strach przed nowym i nieznanym. Jednak w moim odczuciu kieruja sie tylko wylacznie miloscia, chociaz nasze ego badania, "porwanie" moga odbierac bardzo negatywnie.

Ksiazka ciekawa, jakos teraz moje zycie kieruje mnie w ta tematyke. Nie wiem jeszcze dlaczego, ale plyne z tym nurtem..:) byc moze kwestia pewnego wspomnienia regresji i pewnej sytuacjii podczas medytacji dotyczacej tematu tego watku
... Może wojny wciąż wybuchają dlatego, że jeden nigdy w całej pełni nie chce czuć tego, co cierpi drugi...
Bycie empatycznym to widzenie świata oczami drugiego, a nie widzenie własnego odbitego w jego
oczach...


spirytystka na emigracjii
Awatar użytkownika
tadyszka
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 668
Rejestracja: 16 lut 2011, 18:21
Lokalizacja: Hamburg

Re: implanty energetyczne

Postautor: jario » 18 maja 2023, 21:13

soldado pisze:Chcecie cokolwiek o Nich wiedzieć?
To nie studiujcie zdarzeń i miejsc, w których się Oni pojawili.
Bo stracicie bezowocnie długie miesiące i lata na dokumentowaniu tych zjawisk i nie posuniecie się nawet o krok do przodu...
Zapytajcie po prostu osoby, z którymi Oni mieli kontakt.
Wtedy uzyskacie wiedzę.



Uwazam ze tu wlasnie pojawia sie problem bo wiele osob,(oczywiscie nie wszystkie)ktore mialy kontakt z istotami pozaziemskimi jak i te osoby tak zwani kontaktowcy niestety czesto sie zdarza ze z roznych wzgledow znieksztalcaja przekazy od nich, dodajac do tych przekazow swoje wersje lub swoje opinie czy swoje postrzeganie zjawiska poprzez swoj filtr kulturowy i spoleczny lub ten kontakt byl powierzchowny i dopisuja do niego wlasne dodatkowe wersje. Z tego wlasnie tworza sie wielkie roznego typu teorie spiskowe ktore sa powielane w wielu nurtach miedzy innymi ezoterycznych.
Czesto takie teorie mowiace o rasach ktore nas do czegos potrzebuja, chca nas wykorzystac, zmanipulowac,uzyc,potrzebuja nas albo naszej planety do swoich celow, odzwierciedlaja i pokrywaja sie ze spojrzeniem czlowieka ktory zyciem na ziemi mierzy wszystko miara tego co widzi i doswiadcza na ziemi. Dlatego nie potrafi zrozumiec, pojac i nawet wyobrazic sobie innej rzeczywistosci niz ta ktora obserwuje w ziemskim materialnym swiecie. Nie do pojecia jest dla niego to ze wszechswiatem moga kierowac istoty ktore tylko i wylacznie kieruja sie miloscia i ze wlasnie taka milosc jest najwyzszym prawem we wszechswiecie i nie ma innej drogi bo wszystkie zmierzaja do tego samego celu. Jezeli sie szuka, studiuje te tematy to mozna odnalezc tez na szczescie szereg takich osob ktorych relacje o istotach pozaziemskich przedstawiaja w spojny sposob obraz zupelnie odbiegajacy od tych teorii spiskowych. Dlatego mysle ze warto studiowac temat szeroko nie zawezajac sie jedynie do relacji pojedynczych osob. Kto bedzie zglebial temat w koncu dojdzie do jednoznacznych konkluzji a moze, kto wie w rezultacie tez do bezposrednich informacji. Ale nie rozumiejac i nie znajac dzialania swiata duchowego ktory istnieje w naszym ziemskim projekcie, ciezko bedzie choc w odrobinie sprobowac zrozumiec naszych braci z gwiazd.
Mistrz pojawia się tylko wtedy, kiedy uczeń jest gotowy ...
Awatar użytkownika
jario
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 464
Rejestracja: 15 gru 2009, 17:09
Lokalizacja: Wedel

Re: implanty energetyczne

Postautor: Murof » 25 maja 2023, 09:37

Mam w sobie dziwny materiał w lewej górnej zatoce szczękowej. Nie jest to przemieszczony materiał wypełniający twierdziły dwie stomatolożki. Jak mam do tego podejść? W ogóle to chciałabym z kimś kto ma czas porozmawiać na priv albo przez telefon. Nie tylko o tym.
Murof
 
Posty: 23
Rejestracja: 21 cze 2021, 10:27

Re: implanty energetyczne

Postautor: Murof » 25 maja 2023, 13:21

Godzinę po napisaniu powyższego postu miałam palpitacje serca trzęsły mi się ramiona. Co to mogło być? Nigdy czegoś takiego niemiałam, właśnie czekam w przychodni na ambulans.
Murof
 
Posty: 23
Rejestracja: 21 cze 2021, 10:27

Re: implanty energetyczne

Postautor: soldado » 11 wrz 2023, 22:52

Murof pisze:Mam w sobie dziwny materiał w lewej górnej zatoce szczękowej. Nie jest to przemieszczony materiał wypełniający twierdziły dwie stomatolożki. Jak mam do tego podejść? W ogóle to chciałabym z kimś kto ma czas porozmawiać na priv albo przez telefon. Nie tylko o tym.


Trochę mnie tutaj nie było...

I widzę, że przegapiłem niektóre istotne posty.
Ok. myślę, że masz implanta.
Szukasz odpowiedzi, niepokoi Cię to, rozumiem Cię, to zrozumiałe.
Po co to robią?
Po co to wszystko?
Kiedyś uzyskałem od Nich odpowiedź.
Robią to po to, żeby nas zmienić.
Chcą nas zmienić od środka.
Dokładnie to są Ich słowa: ,,zmienimy Was od środka, a najlepsze jest to, że nie będziecie o tym wiedzieć''.
Skoro masz tego implanta, to go nie ruszaj, obserwuj siebie i to jak się dzięki niemu zmieniasz.
Zmiany powinny być na lepsze, chociaż możesz to z początku inaczej postrzegać.
Na początku implant będzie się do Ciebie dostrajał...
Po jakimś czasie powoli będzie działał.
Jak byś Go wydobyła, to nie znajdziesz w nim żadnej elektroniki, ponieważ został on naładowany przez Nich energetycznie.
Ma wielorakie zastosowanie.
Ma na Ciebie wpływać, odbierać i analizować wszystko to, co jest z Tobą związane, a co Ich interesuje.
Jesteśmy rasą, która w pewien sposób jest im potrzebna, ale chcą nas zmienić, bo nie akceptują naszej naturalnej auto destrukcji.
Chcą to zrobić na różne sposoby, jednym z nich jak już wiesz, są hybrydy, które od dłuższego czasy żyją pośród nas.
Innym sposobem są właśnie implanty.
Niekiedy zmieniają nas poprzez celowe manifestacje, które mają na daną osobę wywrzeć ogromne wrażenie, na tyle, aby zmieniła swój kurs, z materialnego, na nieco duchowy... :D
Uprowadzenia - porwania przez Nich są kontynuowane od wieków.
To też jeden ze sposobów na zmianę od środka ludzi.
Chodzi o materiał genetyczny, który jest pozyskiwany dla przyszłych hybryd.
Niekiedy hybrydy są umieszczane bezpośrednio w łonie jakiejś kobiety, by zabrać je na bardzo wczesnym etapie ciąży.
Bardzo często inspirują ludzi do np. napisania książki, przykład ,,Wspólnota'' - autor Whitley Strieber który miał z nimi bezpośredni kontakt, był wielokrotnie przez Nich uprowadzany. Inspirują poprzez filmy, pierwszy z brzegu może Harry Potter. W książce i filmie , aż roi się od scen, w których pokazane jest to, co Oni umieją np. wymazywanie pamięci, przechodzenie w inny wymiar, teleportacja, wydzielenie danego terenu tak, żeby był niewidoczny, zaklęcie zmniejszająco - zwiększające ( świadkowie często mówią, ze wchodzą do małego obiektu, a w środku jest bardzo dużo miejsca...) - w filmie słynne wejście do namiotu..., zmiana wyglądu, zmiana otoczenia...itd. w jednej tylko części naliczyłem kilkadziesiąt tego rodzaju scen, w których pokazane jest to, co Oni umieją.
To żadna magia, to technologia, którą Oni się posługują.
To co jest dla Nich bardzo ważne, a co kierują do nas, to fakt, że za rozwojem technologii, musi pójść rozwój duchowy.
Musimy to jako cywilizacja zrozumieć, bo inaczej nie zrobimy kroku dalej, będziemy stąpać w miejscu, będziemy.... to jest przykre ale... izolowani od innych cywilizacji.
Robią to wszystko wręcz w dziecinny sposób poprzez tego rodzaju filmy, seriale, książki bo... chcą, żebyśmy kiedyś z czasem Ich zrozumieli.
Izolacji strzegą tzw. Strażnicy i to właśnie Oni nie pozwolą nam na kontakt z innymi cywilizacjami, dopóki nie rozwiniemy się na tyle duchowo, żeby nie stanowić zagrożenia dla innych.

To tylko niektóre zaledwie ze sposobów. ;)
Także wracając do Ciebie, nie przejmuj się, bo w rezultacie tego, możesz tylko zyskać.

Pozdrawiam Cię serdecznie
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3172
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: implanty energetyczne

Postautor: karolina86 » 15 wrz 2023, 15:05

Ja osobiście się nie zgadzam z tym że to jest ok, wybieram własną drogę nawet jeżeli będzie dłuższa bez implantów. Wsparcie energetyczne tak , implanty nie. Ale to już moje osobiste odczucia.
karolina86
 
Posty: 116
Rejestracja: 12 wrz 2014, 22:23
Lokalizacja: Gliwice

Re: implanty energetyczne

Postautor: tadyszka » 16 wrz 2023, 11:36

Hybrydy?

A jaką możemy miec pewność kim jest człowiek?
Ludzkość zwieksza swoją ilość w nieograniczony sposób to logiczne ze dusze przychodzą z innych planet i wymiarów.

Czy hybryda ma byc inna zmieniona dusza, czy hybryda ma być inne zmienione cialo?

Duszy naszej nie zmieni nikt - chciałabym bym gdyby ktos ułatwił mi rozwój :) moga nam dawac jakiejs wskazówki ale nie zmienia nas to dotyka podstawowego prawa wolnej woli. Ludzkość musi sie zmienić sama, wysyłaja tu inne dusze jako rewolucje od środka.. Ale za nas nie zrobia nic.

Cialo jest pod opieką wyższych duchow, cywilizacji, Boga, wymiarów - kazdy nazwie to ze względu na swoje przekonania i system wartości w jakim jesteśmy.
I tak jak środowisko naturalne i cialo sie zmienia - widac to w historii człowieka, nawet wzroce antropologiczne sa różne zr względu na czasy.
Cialo jest zmieniane by łatwiej sie nam żyło i realizowało nasze zadania. Kto je zmienia? Mysle właśnie ono jest biologicznym robotem jako narzędzie które ma nas przeprowadzić przez ten projekt.. I ten kto o nas dba o cala "infrastrukture wewnętrzna i zewnątrzna" - ja z mej opini sądzę ze to bardzo rozwinięte duchy, które moga byc również bardzo rozwiniętymi innymi cywilizacjami



Ja podczas pewnej medytacji zaczelam sie kręcić wokolo własnej osi i czulam podłączanie mi czegos na potylicy i na karku i dostałam informację między innymi ze jest to instalowany jakis implant do nowego etapu. To wcale jakos nie przykuło mi uwagi, temat zostawilam na dlugi czas ale teraz z perspektywy czasu od tego momentu wiele się zmieniło, było to odblokowywanie pewnych rzeczy,.

Czy można sie czegoś takiego bac? Ja w tym momencie sie w jakims sensue bałam, bo nasze ego boi się nieznanego jednak modlitwa pomogla i wiem ze świat duchowy mnie chroni i cokolwiek sie dzieje zawszr sie dzieje dla mojego dobra .

Dla mnie temat implantów jest nieznany nie obracam się w tym, dlatego bylam zaskoczona czyms takim.

Jedno jest pewne ich technologii nie jesteśmy w stanie pojąć naszym malutkim umysłem.

Cialo i dusza zmienia sie od zawsze.. Droga zmiana to jedyna stala na tym świecie.
... Może wojny wciąż wybuchają dlatego, że jeden nigdy w całej pełni nie chce czuć tego, co cierpi drugi...
Bycie empatycznym to widzenie świata oczami drugiego, a nie widzenie własnego odbitego w jego
oczach...


spirytystka na emigracjii
Awatar użytkownika
tadyszka
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 668
Rejestracja: 16 lut 2011, 18:21
Lokalizacja: Hamburg

Re: implanty energetyczne

Postautor: lerefant » 19 wrz 2023, 11:21

Po przeczytaniu wznowienia tematu przez Soldado, miałem sen w którym widziałem kilka "UFO", ale tym razem nie bałem się ich. :)
lerefant
 
Posty: 89
Rejestracja: 21 kwie 2022, 15:50

PoprzedniaNastępna

Wróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości