Schizofrenia.

Miejsce, w którym można zadać każde pytanie dotyczące spirytyzmu, świata Duchów, reinkarnacji, sensu życia, praw kierujących naszym światem, Boga.

Re: Schizofrenia.

Postautor: odnowa » 10 lis 2017, 17:09

Dzięki danut za odpowiedzi :)
odnowa
 
Posty: 427
Rejestracja: 27 sty 2015, 06:00

Re: Schizofrenia.

Postautor: danut » 10 lis 2017, 17:14

odnowa pisze:Dzięki danut za odpowiedzi :)

Dopisałam jeszcze tam jedno ważne zdanie o uwalnianiu przez Jezusa, proszę odczytaj, bo minęliśmy się. :)
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Schizofrenia.

Postautor: odnowa » 10 lis 2017, 18:12

Dzięki, doczytałem.
odnowa
 
Posty: 427
Rejestracja: 27 sty 2015, 06:00

Re: Schizofrenia.

Postautor: danut » 10 lis 2017, 20:40

To skoro podobały się Tobie te odpowiedzi odpowiem treściwie na to ostatnie pytanie jeszcze "Piąte pytanie: Siergiej Łazariew w swych książkach przekazuje iż choroba jest wynikiem pychy, zazdrości, czy stawiania Boga na drugim miejscu. Czy ma rację? Czy relacja z Bogiem może rzeczywiście się przyczynić do powstania choroby lub jej uzdrowienia?"

Za przykład weźmy chociażby Joannę D'Arc, czy naszą rodaczkę Faustynę Kowalską - kobiety te bardzo cierpiały pomimo bardzo dobrego kontaktu z Bogiem, Aniołami, Jezusem, nękały je poważne choroby od młodości, nie obcy był im ból fizyczny i poważne cierpienia. I tu z dzienniczka Faustyny-Miłość moja nikogo nie zawodzi.
Jakim jest Bóg w istocie swojej, nikt nie zgłębi, ani umysł anielski, ani ludzki. Poznawaj Boga przez rozważanie przymiotów Jego
. Czy to - Nie lękaj się, ja jestem z tobą. Umacniaj się do walki. - Ani nie stawiały boga na drugim miejscu, ani nie były pyszne, ani zazdrosne, poświęcały się w imię dobra dla innych ludzi, czuły prowadzenie a inna rzeczywistość dawała im siły do walki. Czy Bóg je za coś karał lub je za coś nagradzał, sprowadzał na nie choroby, lub je zabierał? - NIE! Za to przez takie doświadczenia powinniśmy zrozumieć w czym rzecz. Wszystko co jest, to co się tworzy, co następuje musi być zapisane w sposób fizyczny - stać się musi/ urzeczywistnić, nie może pozostać ani w naszych głowach ani myślach, ani w myślach Ducha =Boga, a do tego potrzebne jest odpowiednie działanie na planie fizycznym, ktoś tego musi dokonać, nawet przez ból i cierpienie. Nagrodą jest osiągnięty i wypracowany określony cel dla każdego z osobna.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Schizofrenia.

Postautor: czarnyMag » 13 lis 2017, 14:46

Schizofrenia to po prostu choroba - straszna bo blokująca narzędzia "wyrażenia" się wcielonego ducha. A to co pisze "Danut" na podstawie swych domniemań o tzw. św. Faustynie czy Joannie d'arc" to są tylko przemyślenia wolne czyli z "palca" forumowiczki :!:
Forumowiczka bowiem zakłada że skoro kościółek coś przyjął to od razu musi być prawdą - a kościółek pomimo przyjęcia Faustyny ją odrzucił bo Faustyna była kobietą i jeszcze do tego nisko urodzoną :lol:
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Schizofrenia.

Postautor: danut » 13 lis 2017, 16:56

Nie! Schizofrenia to nie jest choroba ciała, a jest to choroba śmiało można powiedzieć - Duszy. Polega na zespołach zaburzeń psychicznych, osoba taka ma problemy z jaźnią. Bardzo często dochodzi nawet do rozpadu jej osobowości. Śmiało można mówić tu o opętaniu, bo osoba taka nie czuje się sobą, co innego myśli co innego mówi i czyni, żyje w ciągłym strachu, często nie wie kim jest, bo ma rozdwojenia jaźni. I tak osoby czyniące z siebie jakieś nieznane byty kosmiczne, robiące z siebie nadludzi, podające się za kogoś kim na pewno nie są można podejrzewać o tę chorobę.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Schizofrenia.

Postautor: czarnyMag » 14 lis 2017, 13:44

danut pisze:Nie! Schizofrenia to nie jest choroba ciała, a jest to choroba śmiało można powiedzieć - Duszy. Polega na zespołach zaburzeń psychicznych, osoba taka ma problemy z jaźnią. Bardzo często dochodzi nawet do rozpadu jej osobowości. Śmiało można mówić tu o opętaniu, bo osoba taka nie czuje się sobą, co innego myśli co innego mówi i czyni, żyje w ciągłym strachu, często nie wie kim jest, bo ma rozdwojenia jaźni. I tak osoby czyniące z siebie jakieś nieznane byty kosmiczne, robiące z siebie nadludzi, podające się za kogoś kim na pewno nie są można podejrzewać o tę chorobę.


Tak jasne zwłaszcza, że ci "podejrzani" są "podejrzewani" przez byłych pensjonariuszy zakładów zamkniętych :lol:
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Schizofrenia.

Postautor: danut » 14 lis 2017, 14:06

Podejrzani?!!! To przynajmniej odczytaj podstawowe wiadomości na temat tej choroby, może Ci coś błyśnie

https://portal.abczdrowie.pl/objawy-schizofrenii
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Schizofrenia.

Postautor: danut » 14 lis 2017, 14:23

Co to wklejasz tu i zmieniasz link - jakie objawy soldado? Ja podałam objawy schizofrenii a w nich najważniejsze jest to "Schizofrenia to zaburzenie myślenia, w którym umiejętność rozpoznawania rzeczywistości, reakcje emocjonalne, procesy myślenia, formułowania sądów oraz umiejętność porozumiewania się pogarszają się tak bardzo, że funkcjonowanie chorej osoby jest poważnie utrudnione."
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Schizofrenia.

Postautor: czarnyMag » 14 lis 2017, 14:34

danut pisze:Co to wklejasz tu i zmieniasz link - jakie objawy soldado? Ja podałam objawy schizofrenii a w nich najważniejsze jest to "Schizofrenia to zaburzenie myślenia, w którym umiejętność rozpoznawania rzeczywistości, reakcje emocjonalne, procesy myślenia, formułowania sądów oraz umiejętność porozumiewania się pogarszają się tak bardzo, że funkcjonowanie chorej osoby jest poważnie utrudnione."


No nie masz racji.
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

PoprzedniaNastępna

Wróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości