Regresja- czy sięgnąć pamięcią do poprzedniego życia?

Miejsce, w którym można zadać każde pytanie dotyczące spirytyzmu, świata Duchów, reinkarnacji, sensu życia, praw kierujących naszym światem, Boga.

Re: Regresja- czy sięgnąć pamięcią do poprzedniego życia?

Postautor: atalia » 05 sie 2014, 18:14

Strona uległa awarii, jednak nie zmienia to faktu, że dyskusja na prezentowanym przez Ciebie poziomie przypomina kopanie sie z koniem.
Wobec tego ja rezygnuję.
A Ty mozesz sobie wierzyc nawet w to, ze Ziemia spoczywa na grzbiecie olbrzymiego zółwia, tylko , na litość Boską, nie przekonuj innych, by uwierzyli w scenariusz kreskówki The Flintstones.
Pozdrawiam!
A ogórasy maja sie znakomicie - zimy bez nich w zaden sposób nie uda się przeżyc. :)
atalia
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 3943
Rejestracja: 17 sty 2010, 12:30

Re: Regresja- czy sięgnąć pamięcią do poprzedniego życia?

Postautor: Nikita » 06 sie 2014, 10:40

ogorki wazna rzecz....tez sobie zakisze niedlugo...kupilam w Polsce duze sloje...
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: Regresja- czy sięgnąć pamięcią do poprzedniego życia?

Postautor: Mirek » 06 sie 2014, 12:25

atalia pisze:Strona uległa awarii, jednak nie zmienia to faktu, że dyskusja na prezentowanym przez Ciebie poziomie przypomina kopanie sie z koniem.
Wobec tego ja rezygnuję.
A Ty mozesz sobie wierzyc nawet w to, ze Ziemia spoczywa na grzbiecie olbrzymiego zółwia, tylko , na litość Boską, nie przekonuj innych, by uwierzyli w scenariusz kreskówki The Flintstones.
Pozdrawiam!
A ogórasy maja sie znakomicie - zimy bez nich w zaden sposób nie uda się przeżyc. :)

Widzę, że Twoja argumentacja polega na wymówkach. Która strona uległa awarii? Wszystko działa poprawnie. Może to Twój strach przed przyznaniem się do błędnego myślenia spowodował tą pseudo awarię? Jak na razie to Ty nie przedstawiłaś żadnego dowodu na poparcie Darwina i jego teorii. Próbujesz zasłaniać się poziomem, a tak naprawdę dostosowałem go do Ciebie. Zarzucasz mi, że nie znam definicji gatunku, a sama nie rozumiesz, co to znaczy różnorodność w obrębie jednego gatunku.
Wystarczyło powiedzieć, że przyjmujesz tylko takie prawdy, które przekazują mas media i w które należy wierzyć nie zastanawiając się czy mają swoje realistyczne potwierdzanie. Wtedy bym nie dyskutował z Tobą. Myślałem, że osoby po studiach interesuje dotarcie do prawdy. Widać bardzo się pomyliłem.
"A Ty mozesz sobie wierzyc nawet w to, ze Ziemia spoczywa na grzbiecie olbrzymiego zółwia." - to właśnie jest Twoja wiara, choć nie chcesz tego dostrzec.
„Osądzanie, obrazy i jakakolwiek wewnętrzna agresja wobec siebie jest ukrytym życzeniem sobie śmireci."
Awatar użytkownika
Mirek
 
Posty: 4398
Rejestracja: 25 cze 2014, 13:52
Lokalizacja: Śląsk

Re: Regresja- czy sięgnąć pamięcią do poprzedniego życia?

Postautor: cthulhu87 » 06 sie 2014, 13:05

Mirek, zamiast oglądać ogłupiające filmy na youtubie, poczytaj trochę książek. Na początek polecam "Historię Życia" Richarda Southwooda.
"Widziałem słynne grody starożytności, spoczywające pod całunem piasku lub kamienia, jak Kartagina, miasta greckie na Sycylii, równinę Rzymu z rozwartymi grobami i śpiące pod popiołem Wezuwiusza snem wieków dwudziestu cmentarze." L. Denis
http://www.ksiazki-spirytystyczne.pl
Awatar użytkownika
cthulhu87
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 4282
Rejestracja: 19 lip 2008, 12:44

Re: Regresja- czy sięgnąć pamięcią do poprzedniego życia?

Postautor: atalia » 06 sie 2014, 13:48

Wtyczka jednak uległa awarii, jednak i tak nie chciało mi sie oglądać ogłupiajacych wykłądów.
O gatunkach to nie ja, czytaj moze z wiekszą uwagą.
Marcinie, lektura ksiażek nie nalezy chyba do ulubionych zajęć Mirka...
atalia
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 3943
Rejestracja: 17 sty 2010, 12:30

Re: Regresja- czy sięgnąć pamięcią do poprzedniego życia?

Postautor: atalia » 06 sie 2014, 14:02

To idiotyzm z mojej strony, ze wdaję się w bezsensowne pogwarki na poziomie nizszych klas szkoły podstawowej. :oops: :oops: :oops:
no bo jaki sens ma spieranie sie, czy doinozaury wspołistniały z ludzmi , czy też nie?
Wstyd, panie, wstyd i gańba...
atalia
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 3943
Rejestracja: 17 sty 2010, 12:30

Re: Regresja- czy sięgnąć pamięcią do poprzedniego życia?

Postautor: Mirek » 06 sie 2014, 14:40

cthulhu87 pisze:Mirek, zamiast oglądać ogłupiające filmy na youtubie, poczytaj trochę książek. Na początek polecam "Historię Życia" Richarda Southwooda.

Oglądałeś te filmy, że tak nisko je oceniasz? Ogłupiająca to jest książka "Historia życia", którą mi proponujesz.
Przeczytaj sobie tą pozycję, a może uda Ci się coś zrozumieć: "Czarna skrzynka Darwina", Michael J. Behe
„Osądzanie, obrazy i jakakolwiek wewnętrzna agresja wobec siebie jest ukrytym życzeniem sobie śmireci."
Awatar użytkownika
Mirek
 
Posty: 4398
Rejestracja: 25 cze 2014, 13:52
Lokalizacja: Śląsk

Re: Regresja- czy sięgnąć pamięcią do poprzedniego życia?

Postautor: Nikita » 07 sie 2014, 13:49

Gdyby bylo takie odkrycie naukowe, ze dinosaury i ludzie zyli w tym samym czasie to raczej zrobiloby sie glosno w swiecie nauki...takze trzeba jednak przefiltrowac wszelkie informacje....
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: Regresja- czy sięgnąć pamięcią do poprzedniego życia?

Postautor: cthulhu87 » 07 sie 2014, 15:01

Właśnie do takich absurdów prowadzi nas relatywizm poznawczy, brak poszanowania dla autorytetów nauki, kultura masowa, ucieczka od lektur i wykształcenia na rzecz "wiedzy" przystępnej dla emocjonalnego uwarunkowania, które nie pozwala przyjąć do wiadomości prostego faktu, że świat jest nieskończenie starszy niż 6000 lat. Wszystkim tym cwaniakom polecam zakazać swoim dzieciom uczęszczania do szkół na lekcje biologii i geografii, gdzie uczą się tego bezbożnego "plugastwa". Co i raz na forum pojawia się ktoś, kto twierdzi, że Noe zebrał do arki wszystkie gatunki zwierząt, albo że ludzie żyli razem z dinozaurami. Jeśli miałbym określić te poglądy mianem kołtunerii i ciemnoty, byłoby to zdecydowanie mało powiedziane... Pozostaje chyba tylko pomodlić się, żeby promyk rozumu padł na niektóre umysły.
"Widziałem słynne grody starożytności, spoczywające pod całunem piasku lub kamienia, jak Kartagina, miasta greckie na Sycylii, równinę Rzymu z rozwartymi grobami i śpiące pod popiołem Wezuwiusza snem wieków dwudziestu cmentarze." L. Denis
http://www.ksiazki-spirytystyczne.pl
Awatar użytkownika
cthulhu87
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 4282
Rejestracja: 19 lip 2008, 12:44

Re: Regresja- czy sięgnąć pamięcią do poprzedniego życia?

Postautor: Krzysztoff » 07 sie 2014, 15:47

cthulhu87 pisze:Pozostaje chyba tylko pomodlić się, żeby promyk rozumu padł na niektóre umysły.


Marcin , zaczynasz się modlić ? :D gratuluję :)
Krzysztoff
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 2787
Rejestracja: 05 sty 2012, 21:52
Lokalizacja: Wrocław

PoprzedniaNastępna

Wróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości