Strona 1 z 7

Chico Xavier i Nagroda Nobla

Post: 18 mar 2015, 03:10
autor: Hansel
Chciałem się spytać to prawda że Chico Xavier miał za swoją działalność dostać Nagrodę Nobla ?

Re: Chico Xavier i Nagroda Nobla

Post: 18 mar 2015, 09:20
autor: cthulhu87
A ja chciałem spytać, po co zakładasz dziesiątki tematów, które potem i tak w połowie ignorujesz? :?

Re: Chico Xavier i Nagroda Nobla

Post: 18 mar 2015, 11:49
autor: Hansel
To jest chyba kwestia mojego Zespołu Aspergera ale po pierwsze nie powinno się drugiemu człowikowi wypominać jego wad, a po drugie ja nie ignoruję żadnego tematu gdzie mam coś sensownego do powiedzenia.

Re: Chico Xavier i Nagroda Nobla

Post: 18 mar 2015, 12:15
autor: Mirek
Z nudów? ;)
To nie czyń drugiemu, co Tobie Hansel nie miłe :)
A co z tematami, które założyłeś, a nic sensownego nie masz do powiedzenia?

Re: Chico Xavier i Nagroda Nobla

Post: 18 mar 2015, 13:11
autor: Pablo diaz
Mysle,lecz moge sie mylic,ze dobrym rozwiazaniem byloby zalozenie kacik dla poczatkujacych spirytystow .Na przyklad Hansel w takim kaciku zalozylby swoj ,,Podkacik Hansela,,gdzie zadawalby nieszkskonczona ilosc pytan nie ,,przyslaniajac,, innych cennych rownie jak jego watkow.
Powinnismy kochani brac pod uwage nowo zlogowanych jak i tych ktorzy sie nie zarejestrowari na forum ,a ktorzy czytaja forum ,moga niepotrzebnie natknac sie na przeszkody w postaci lawinowych nie koniecznie zwiazanych z tematem postami.
Rowniez jest opcja SZUKAJ,gdzie mozna dostac odpowiedz na wiele nurtujacych nas pytan.I ominac zakladanie nowych tematow. :)

Re: Chico Xavier i Nagroda Nobla

Post: 18 mar 2015, 13:34
autor: bernadeta1963
Jeśli mówicie poważnie , to dobry pomysł . Ja też się trochę gubię w spirytyźmie . Nigdy nie wiem kiedy piszecie poważnie , a kiedy żartujecie . Chyba jestem za poważna .

Re: Chico Xavier i Nagroda Nobla

Post: 18 mar 2015, 16:59
autor: danvue
Myślę, że to dobry pomysł Hansel, założenia jednego tematu, gdzie będziesz zadawał pytania, bo zakładanie nowych tematów z jednymi pytaniami nie wygląda dobrze. Nie ma w tym negatywnych emocji kierowanych do Ciebie, po prostu kwestia organizacyjna. ;)
Chico miał dostać pokojową nagrodę Nobla, ale dostała w końcu Matka Teresa ;)

Re: Chico Xavier i Nagroda Nobla

Post: 18 mar 2015, 17:20
autor: Hansel
bernadeta1963 pisze:Nigdy nie wiem kiedy piszecie poważnie , a kiedy żartujecie . Chyba jestem za poważna .

Ja mam tak samo, ale nie chcę żeby coś tutaj było robione tylko ze względu na mnie. Nie jestem aż tak ważny...

Re: Chico Xavier i Nagroda Nobla

Post: 19 mar 2015, 09:38
autor: Arronax
Każdy jest ważny :) . Dobry pomysł, albo po prostu wątek na pytania różnorakie założyć :) .

Re: Chico Xavier i Nagroda Nobla

Post: 19 mar 2015, 12:49
autor: gaba75
Uważaj Hansel na tych wszystkich "spirytystów". To sekta. Oni nie pomagają, bo nie umieją pomóc. Powiesz takiemu prawdę, to Cię wykorzysta, przemiele i wypluje na Ciebie swoje żale i problemy dnia codziennego. Ja też dostałam od nich baty, tylko dlatego, że jestem dobrą matką a nie toksyczną. Albo dlategoi, że poprosiłam o przyjaźń, której nie mogą mi dać bo sami nie potrafią się przyjaźnić i miłować. Umieją tylko pięknie pisać i wymagać od innych tego samego, a już o dawaniu z siebie miłosierdzia nie wiedzą zupełnie nic. Zatem Hansel, powiedz co masz powiedzieć -prawdę- i omiń tych szaleńców, materialistów, którzy nic nowego nie wymyślili, a powinni Chico Xsaviera doceniać, bo każdego szanował i nigdy nie atakował ani nie śmiał się głupim ironicznym uśmiechem. Ja już się przyzwyczaiłam do ataków. Nigdy tu nikt mi nie pomógł profesjonalnie, jak spirytysta a śmią nazywać siebie spirytystami. Proszę o szacunek dla każdego.
I jeśli Hansel miał chęć zapytać o Chico Xsaviera, to powinniście przez wzgląd na szacunek do Chico odpowiadać dotąd aż Hansel zrozumie.