Déjà vu

Miejsce, w którym można zadać każde pytanie dotyczące spirytyzmu, świata Duchów, reinkarnacji, sensu życia, praw kierujących naszym światem, Boga.

Déjà vu

Postautor: Hansel » 21 mar 2015, 17:10

Wahałem sie trochę czy o tym pisać bo to głupie. Ale chyba czasem zadaża mi sie zobaczyć jakiś fragment przysłości w śnie. Być może się mylę i to jest tylko tylko Déjà vu bo nigdy we śnie nie zobaczyłem niczego istotnego, a pozatym te fragmenty dotyczą tylko mojego życia i to wygląda tak że ja sobie o tym że śniło mi się to co teraz robię przypominam dopiero w momencie kiedy to się właśnie dzieje...
Narodzić się, umrzeć, odrodzić ponownie i wciąż się rozwijać - takie jest prawo
Awatar użytkownika
Hansel
 
Posty: 3754
Rejestracja: 13 gru 2014, 17:26

Re: Déjà vu

Postautor: fruwla » 25 maja 2015, 14:50

To wcale nie glupie, to bardzo interesujace.
Tez mi sie pare razy zdarzylo, ze bedac w zupelnie mi nowej sytuacji, czulam ze kiedys juz to widzialam albo przezylam.
Czasami nawet wiedzialam co nastapi.( slowa, gesty, przedmioty, twarze )
Mialam wrazenie , ze to cos, bylo z gory zaplanowane i wlasnie wykonalam plan :shock:
" Punkt widzenia zalezy od miejsca siedzenia "
fruwla
 
Posty: 956
Rejestracja: 28 kwie 2015, 10:03

Re: Déjà vu

Postautor: soldado » 29 maja 2015, 20:21

Hansel pisze:Wahałem sie trochę czy o tym pisać bo to głupie. Ale chyba czasem zadaża mi sie zobaczyć jakiś fragment przysłości w śnie. Być może się mylę i to jest tylko tylko Déjà vu bo nigdy we śnie nie zobaczyłem niczego istotnego, a pozatym te fragmenty dotyczą tylko mojego życia i to wygląda tak że ja sobie o tym że śniło mi się to co teraz robię przypominam dopiero w momencie kiedy to się właśnie dzieje...


Przed wejściem w ciało, w rzeczywistości duchowej, z której tutaj przebywamy, jest nam proponowane życie, w które wejdziemy, pokazane są wtedy sceny z tego życia, a deja vu jest wspomnieniem tego faktu, że kiedyś takie sceny już kiedyś widzieliśmy, będąc ,, po drugiej stronie''.
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3199
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: Déjà vu

Postautor: fruwla » 29 maja 2015, 20:39

soldado pisze:
Przed wejściem w ciało, w rzeczywistości duchowej, z której tutaj przebywamy, jest nam proponowane życie, w które wejdziemy, pokazane są wtedy sceny z tego życia, a deja vu jest wspomnieniem tego faktu, że kiedyś takie sceny już kiedyś widzieliśmy, będąc ,, po drugiej stronie''.


W moim przypadku, wiele by to tlumaczlyo, ALE nie potrafie sie pogodzic z faktem , ze zgodzilam sie na proponowane mi zycie. :roll:
A moze wybralam to, bo te inne byly jeszcze gorsze :lol:
" Punkt widzenia zalezy od miejsca siedzenia "
fruwla
 
Posty: 956
Rejestracja: 28 kwie 2015, 10:03

Re: Déjà vu

Postautor: soldado » 29 maja 2015, 20:43

fruwla pisze:
soldado pisze:
Przed wejściem w ciało, w rzeczywistości duchowej, z której tutaj przebywamy, jest nam proponowane życie, w które wejdziemy, pokazane są wtedy sceny z tego życia, a deja vu jest wspomnieniem tego faktu, że kiedyś takie sceny już kiedyś widzieliśmy, będąc ,, po drugiej stronie''.


W moim przypadku, wiele by to tlumaczlyo, ALE nie potrafie sie pogodzic z faktem , ze zgodzilam sie na proponowane mi zycie. :roll:
A moze wybralam to, bo te inne byly jeszcze gorsze :lol:


Trudno jest nam to zrozumieć, patrząc z perspektywy tego życia.
Ale na bank, jesteś osobą bardzo ambitną, również w tym życiu.
I ta wrodzona Twoja ambicja spowodowała, że wybrałaś dla siebie życie trudne, ale dzięki któremu możesz się bardzo dużo nauczyć i zrozumieć.
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3199
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: Déjà vu

Postautor: fruwla » 29 maja 2015, 22:24

soldado pisze:I ta wrodzona Twoja ambicja spowodowała, że wybrałaś dla siebie życie trudne,

Ambicja to nie glupota, ale to byla wjatkowo glupia-ambicja ;)
No cos w tym jest.
" Punkt widzenia zalezy od miejsca siedzenia "
fruwla
 
Posty: 956
Rejestracja: 28 kwie 2015, 10:03

Re: Déjà vu

Postautor: Hansel » 31 maja 2015, 19:29

Ja też się zastanawiam jak tak potrzę na swoje życie czemu wziołem sobie akurat takie bo wiele żeczy mnie w nim po prostu przerasta...
Narodzić się, umrzeć, odrodzić ponownie i wciąż się rozwijać - takie jest prawo
Awatar użytkownika
Hansel
 
Posty: 3754
Rejestracja: 13 gru 2014, 17:26

Re: Déjà vu

Postautor: Xsenia » 01 cze 2015, 08:17

Hansel pisze:Ja też się zastanawiam jak tak potrzę na swoje życie czemu wziołem sobie akurat takie bo wiele żeczy mnie w nim po prostu przerasta...

Mylisz się Hansel. Nic co cię spotyka cię nie przerasta. Boisz się, jak każdy zresztą. Martwisz czy podołasz i WYDAJE ci się że nie, ale to nie jest prawda. Podołasz wszystkiemu co cię spotyka, nawet rzeczom złym, bo tak po prostu jest. Bóg nigdy nie zsyła na człowieka więcej niż byłby w stanie znieść. Warto o tym pamiętać.
Wyznaję zasadę Sokratesa - "wiem, że nic nie wiem". :)
Awatar użytkownika
Xsenia
Moderator forum.
 
Posty: 3163
Rejestracja: 08 lis 2013, 22:07
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Déjà vu

Postautor: soldado » 19 lut 2024, 22:37

Hansel pisze:Ja też się zastanawiam jak tak potrzę na swoje życie czemu wziołem sobie akurat takie bo wiele żeczy mnie w nim po prostu przerasta...


Odpowiedź jest taka, że jesteś osobą bardzo ambitną.
Właśnie poziom trudności dla Ciebie tego wcielenia świadczy o Twojej dużej ambicji, a przez to chęci do szybkiego rozwoju duchowego Twojej Duszy.
Stąd takie a nie inne Twoje doświadczenia, na które zgodziłeś się, że zaistnieją jeszcze przed Twoim wcieleniem.
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3199
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: Déjà vu

Postautor: Murof » 26 lut 2024, 09:59

Czy regularna modlitwa i niezachwiana wiara w jej skutecznosc moze w jakims stopniu zmieniac poziom trudnosci wybranego przez nas wcielenia?
Murof
 
Posty: 26
Rejestracja: 21 cze 2021, 10:27

Następna

Wróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 40 gości