Pytanie do praktyków

Miejsce, w którym można zadać każde pytanie dotyczące spirytyzmu, świata Duchów, reinkarnacji, sensu życia, praw kierujących naszym światem, Boga.

Re: Pytanie do praktyków

Postautor: czarnyMag » 30 maja 2017, 08:36

amiko pisze:czarnyMag
napisał do bernadeta1963:"ps. zdajesz sobie sprawę, że co roku tzw. kapłani (ginie 300-parę niewinnych dzieci) składają ofiarę Demonowi i Świat (Nasz Świat) to akceptuje?"

Napisz dokładnie kto tego dokonuje i gdzie się to odbywa.


To są teorie...jak te, że galerie wypłacają rodzicom porwanych dzieci w Krakowie "ciężkie pieniądze", jak to, że do PiS zwróciła się (do Premier) znana osoba publiczna i nic nie otrzymała, jak to, że ochrona galerii otrzymuje pieniądze za podpis milczenia, jak to że w sądach Krakowa zalegają sprawy o porwanie - a oni są bezsilni! NIE WIECIE TEGO?! :lol:
My wiemy :!: Nasze dzieci w tychże galeriach są pilnowane jak (nie ma porównania! :) Zabiłbym gdyby ktoś wszedł między moje pole wzroku a me dziecko! A dzieci nie wozimy ze sobą do tychże galerii w Krakowie (bo jestem z rodziny sędziów i wiem znacznie więcej niż wie opinia społeczna)! Nie woźcie dzieci do galerii :!: :!: :!: bo je stracicie :!:

To są dzieci dla Szatana! Wszyscy to wiedzą! :twisted: A gdzie dokładnie? A tam gdzie uginasz kolanka i pochylasz głowę :lol:
W stolicy :lol:
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Pytanie do praktyków

Postautor: Marzyciel » 30 maja 2017, 16:31

czarnyMag pisze:Bo zostaniesz sam jak palec - przy czym śmierć współmałżonka jest dla jednych samotnością do końca pamięci (to ja, mój pradziad) a dla innych którzy chcą wolności i "skakania od kwiatka do kwiatka" (to Ty :lol:
Ponadto "coś budujesz" (budujesz rodzinę!) i umiera Ci jedynak (Twoje dziecko!) - jesteś w stanie to pojąć?! Moja matka poszła przed ołtarz i powiedziała tam, że tak nie powinno być i...umarła a ja żyję (żyję ze świadomością, że Jezus poszedł na wymianę/wziął ją za mnie). Nie rozumiesz bo nigdy jeszcze nie kochałeś! Nie kochałeś na 100 procent!
Ale się nie bój spirytysto - ta nauka przed Tobą! Zrozumiesz - a kiedy to przyjmiesz będziesz potrzebował pomocy (ale pomóc Ci nikt nie będzie już wtedy w stanie - będziesz żył z tym!) -


Nie obawiam się samotności, nie obawiam sie też śmierci, własnej i moich bliskich.
Pogodziłem się z tym co nieuniknione. Nie obawiam się też cierpienia, ponieważ wiem
że są rzeczy bardziej niebezpieczne. Po prostu wiem że śmierć nie jest kresem podróży
i właśnie ta pewność sprawia że nigdy nie będę sam.
Sed fugit interea, fugit irreparabile tempus.
Awatar użytkownika
Marzyciel
 
Posty: 153
Rejestracja: 03 sty 2017, 17:56

Re: Pytanie do praktyków

Postautor: OneNight » 30 maja 2017, 17:25

czarnyMag pisze:
OneNight pisze:Irytujesz mnie próbując zrobić ze mnie czarownika, medium czy jakąś istote obdarzoną mocami.


:lol:

Ach ta Twoja skromność :!: Trzeba było nie wcielać się na Plejadach lub na Aldebaranie! :lol: Ale spoks - nie mógłbyś się wcielić na Marsie gdybyś tego co masz nie miał! Więc i tak wychodzi na twoje :lol:


Daj mi spokój, co? Wymyślasz jakieś niestworzone opowieści o mnie. Na co Ty liczysz? Że zrobisz ze mnie szaleńca, który będzie myślał, że ma moce?
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Re: Pytanie do praktyków

Postautor: Krzysztoff » 30 maja 2017, 23:05

czarnyMag pisze:
To są teorie...jak te, że galerie wypłacają rodzicom porwanych dzieci w Krakowie "ciężkie pieniądze", jak to, że do PiS zwróciła się (do Premier) znana osoba publiczna i nic nie otrzymała, jak to, że ochrona galerii otrzymuje pieniądze za podpis milczenia, jak to że w sądach Krakowa zalegają sprawy o porwanie - a oni są bezsilni! NIE WIECIE TEGO?! :lol:
My wiemy :!: Nasze dzieci w tychże galeriach są pilnowane jak (nie ma porównania! :) Zabiłbym gdyby ktoś wszedł między moje pole wzroku a me dziecko! A dzieci nie wozimy ze sobą do tychże galerii w Krakowie (bo jestem z rodziny sędziów i wiem znacznie więcej niż wie opinia społeczna)! Nie woźcie dzieci do galerii :!: :!: :!: bo je stracicie :!:

To są dzieci dla Szatana! Wszyscy to wiedzą! :twisted: A gdzie dokładnie? A tam gdzie uginasz kolanka i pochylasz głowę :lol:
W stolicy :lol:


Kolego , nie rozpowszechniaj tu takich szkodliwych, wyssanych z palca opowieści.
Krzysztoff
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 2787
Rejestracja: 05 sty 2012, 21:52
Lokalizacja: Wrocław

Re: Pytanie do praktyków

Postautor: czarnyMag » 01 cze 2017, 10:14

"Krzysztof" napisał do mnie na priv że jestem OPĘTANY bo neguję święty kościół powszechny :lol: :lol: :lol:
A Ja już nie mogłem napisać do Niego, że się myli bo wyszło to: "Nie można opublikować tego postu. Osiągnięto maksymalną dozwoloną liczbę 3 zagnieżdżonych cytatów w poście."
:lol: :lol: :lol:
NO TO WYBACZ drogi Ślimaku - :lol: :lol: :lol:

PRZEBACZ że nie mogłem się płozić przed FORUM w "grzechu" :!: :lol:
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Pytanie do praktyków

Postautor: czarnyMag » 01 cze 2017, 10:21

Krzysztoff pisze:
czarnyMag pisze:
To są teorie...jak te, że galerie wypłacają rodzicom porwanych dzieci w Krakowie "ciężkie pieniądze", jak to, że do PiS zwróciła się (do Premier) znana osoba publiczna i nic nie otrzymała, jak to, że ochrona galerii otrzymuje pieniądze za podpis milczenia, jak to że w sądach Krakowa zalegają sprawy o porwanie - a oni są bezsilni! NIE WIECIE TEGO?! :lol:
My wiemy :!: Nasze dzieci w tychże galeriach są pilnowane jak (nie ma porównania! :) Zabiłbym gdyby ktoś wszedł między moje pole wzroku a me dziecko! A dzieci nie wozimy ze sobą do tychże galerii w Krakowie (bo jestem z rodziny sędziów i wiem znacznie więcej niż wie opinia społeczna)! Nie woźcie dzieci do galerii :!: :!: :!: bo je stracicie :!:

To są dzieci dla Szatana! Wszyscy to wiedzą! :twisted: A gdzie dokładnie? A tam gdzie uginasz kolanka i pochylasz głowę :lol:
W stolicy :lol:


Kolego , nie rozpowszechniaj tu takich szkodliwych, wyssanych z palca opowieści.


OK cofam to! Wasza Wiara Wasze Sumienie Wasza Sprawa!
na jakiej podstawie mnie kwestionujesz?! Ja jestem bratem i mężem, szwagrem tych przez których kompy przeleciało to i tych co tak prawią w przerwach na podstawie info swych braci którzy w tych galeriach biorą za milczenie! Ja z tych co niegdyś byli w SB, UB, ZOMO a TY? Napisz na jakiej podstawie kwestionujesz to co podaję?! Napisz!!!

ps. i nie pisz do mnie więcej na priv że jestem opętany bo ośmieliłem się zakwestionować kościół który po przeinaczeniu daje to w co wierzysz! Bo ja i w kościele mam rodzinę! :lol: - a oni mówią że teoria i im się z pod kontroli wymsknęła i teraz żyje :lol: np. w Tobie :!: :lol:

"Ród Czarownic" to nie są przechwałki ani bajki! Czarni Magowie też! Ale wolę jednak określenie "Ród Czarownic"! Dla Ciebie to bajki, bo Ty wierzysz w bajki - a dla mnie to BŁOGOSŁAWIEŃSTWO już! Bo to co Ty nazywasz opętaniem a w rzeczywistości (czerpiesz to z fantastyki wariata!) jest jednym ruchem zdolnej "czarownicy" która ma jednak coś czego Ty nie masz - ma samoświadomość ducha! :twisted: I ,może wyrwać każdego z pod władzy Diabła i jego teorii karmy! :lol:

I Forumowiczu "Krzysztoff" - pokonasz mnie w prosty sposób - nie odpowiadając na moje wypowiedzi! Jeśli mnie olejesz a nie zblokujesz. Jeśli nikt na tym forum mi nie odpowie - to PRZEGRAŁEM i tyle w temacie! Więc się wyniosę.
Ale możecie mnie również zablokować. Blokada oznacza jednak moje zwycięztwo pozorne - bo nie mając argumentów zamyka się duchowi gębę "sztucznie" i dalej prawi dyrdymoły! :twisted:
Wasz ruch.

Naprawdę Administracjo i Moderatorzy tegoż forum! Nie gniewajcie się jeśli wykraczam gdzieś poza Wasze forum (To Forum jest dla mnie niczym zbawienie! :twisted: ale czasami mam parcie by zaprezentować duchom wcielonym PRAWDĘ! Wybaczcie Iluminati! Wybacz lożo! Wybacz!
...ale czasami mam parcie by Was Szanowni pokazać w Naszym świetle :lol: Wybaczcie :!:
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Pytanie do praktyków

Postautor: czarnyMag » 01 cze 2017, 13:18

Krzysztoff - forumowiczu :twisted: Pamiętaj :!:
Wszystko może zostać zatrzymane - ale musisz poprosić :twisted:

ps. zanim poprosisz Duchy, Boga, spróbuj poprosić Mnie :!: (tak na przyszłość :twisted:

...albo jak zawiedzie już wszystko - spróbuj poprosić Mnie :!:
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Pytanie do praktyków

Postautor: OneNight » 01 cze 2017, 16:58

Wszystko może być zatrzymane? Więc chce zatrzymania Twojej głupoty na forum, którą rozpowrzechniasz.
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Re: Pytanie do praktyków

Postautor: czarnyMag » 08 cze 2017, 09:58

OneNight pisze:Wszystko może być zatrzymane? Więc chce zatrzymania Twojej głupoty na forum, którą rozpowrzechniasz.


Ale o którą głupotę moją Ci chodzi? O tą, że gdy człowiek odniesie usilne wrażenie, że w jego pole wszedł intruz "Ty" to - tak nie jest :) Czy tą o porwaniach dzieci z galerii polskich znajdujących się blisko dworca kolei? - bo jak o to - to ja już nic nie mam do dodania (moja siostra, szwagier czy ich kuzyni - sędziowie RP POŁOŻĄ te sprawy w kanwę nierozwiązanych :) (niech się rodzic martwi gdzie jest jego dziecko!). Tej sprawy już nie ma! Więcej do niej nie wrócę - ale proceder będzie trwał :!: A ta pierwsza - to rzecz czysto prywatna "interpretacji zakłóceń pola ducha" - tej sprawy też nie ma!
A więc nie wrócę więcej do tych tematów i tyle.

A może Ci chodzi o tę głupotę moją: Jestem synem żydówki, wnukiem żyda i prawnukiem żydówki oraz pra pra wnukiem żydowskiej rodziny która z ramienia żydowskiego pochodzenia była uzdolniona medialnie i sama z siebie o sobie mówiła, że jest rodem czarownic :twisted: Wzywałem żydowskiego Diabła w oparciu o żydowskiego Boga po hebrajsku (bo jakże inaczej) - a mój ród jest rodem inteligencji europejskiej w tym Polskiej :twisted: Mój ród wiele ma ale liczy się tylko zdolność ducha nad innym duchem :twisted:
I ja mam się zamknąć bo Ty wiesz lepiej :?: :!: :lol:
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Pytanie do praktyków

Postautor: OneNight » 08 cze 2017, 16:01

Chodzi mi o te dwie ostatnie głupoty, jak i również robienie z siebie marsjanina, ze mnie czarnego maga, a z NASA uzurpatorów, z którymi mi zarzucasz współpracę.
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

PoprzedniaNastępna

Wróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości