Pytanie do praktyków

Miejsce, w którym można zadać każde pytanie dotyczące spirytyzmu, świata Duchów, reinkarnacji, sensu życia, praw kierujących naszym światem, Boga.

Re: Pytanie do praktyków

Postautor: Krzysztoff » 10 cze 2017, 22:50

czarnyMag pisze:"Krzysztof" napisał do mnie na priv że jestem OPĘTANY bo neguję święty kościół powszechny :lol: :lol: :lol:


Chodzi ci o ten fragment ?
Jakoś mam nieodparte wrażenie , że starasz się za wszelką cenę nas przekonać że jesteś opętany .
Pomodlę się za Ciebie , oby dobry Bóg pomógł Ci w skierowaniu swoich kroków w stronę dobra
amen


tak , mam takie wrażenie , co nie koniecznie oznacza opętanie
Krzysztoff
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 2787
Rejestracja: 05 sty 2012, 21:52
Lokalizacja: Wrocław

Re: Pytanie do praktyków

Postautor: Krzysztoff » 10 cze 2017, 22:57

czarnyMag pisze:OK cofam to! Wasza Wiara Wasze Sumienie Wasza Sprawa!
na jakiej podstawie mnie kwestionujesz?! Ja jestem bratem i mężem, szwagrem tych przez których kompy przeleciało to i tych co tak prawią w przerwach na podstawie info swych braci którzy w tych galeriach biorą za milczenie! Ja z tych co niegdyś byli w SB, UB, ZOMO a TY? Napisz na jakiej podstawie kwestionujesz to co podaję?! Napisz!!!

Jeżeli posiadasz jakieś dowody na porwania dzieci , powinieneś to zgłosić jak najszybciej do prokuratury . Zatajanie dowodów jest poważnym przestępstwem.
No więc czy posiadasz (ty , brat , szwagier) te dowody ?
Krzysztoff
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 2787
Rejestracja: 05 sty 2012, 21:52
Lokalizacja: Wrocław

Re: Pytanie do praktyków

Postautor: czarnyMag » 13 cze 2017, 13:04

"Danut" - będę Ci niezmiernie zobowiązany gdy przekażesz "Zjawiskom paranormalnym" że zostałem u nich zablokowany - dlatego nie jestem w stanie im odpowiedzieć (cóż szef ma obręcz wokół główki i nie jestem w stanie jego ułomności przeskoczyć :lol:
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Pytanie do praktyków

Postautor: czarnyMag » 13 cze 2017, 13:07

OneNight pisze:Chodzi mi o te dwie ostatnie głupoty, jak i również robienie z siebie marsjanina, ze mnie czarnego maga, a z NASA uzurpatorów, z którymi mi zarzucasz współpracę.


W takim razie wybacz, że ja kumam więcej - następnym razem wezmę to pod uwagę!
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Pytanie do praktyków

Postautor: czarnyMag » 13 cze 2017, 13:10

Krzysztoff pisze:
czarnyMag pisze:"Krzysztof" napisał do mnie na priv że jestem OPĘTANY bo neguję święty kościół powszechny :lol: :lol: :lol:


Chodzi ci o ten fragment ?
Jakoś mam nieodparte wrażenie , że starasz się za wszelką cenę nas przekonać że jesteś opętany .
Pomodlę się za Ciebie , oby dobry Bóg pomógł Ci w skierowaniu swoich kroków w stronę dobra
amen


tak , mam takie wrażenie , co nie koniecznie oznacza opętanie


A więc co oznacza? Że jak ja się wstawiam za kimś (ale muszę mieć wcześniej "bodziec"! :) Nooo...to "on" przeżyje na 100 procent :twisted: a więc ile razy ja tu napisałem że się za kimś wstawiam :?: Ani razu :!: a wstawiłem się za "ON" i krwią za to zapłacę i to podtrzymuję :!: Krew za krew :!: a "ON" na mnie leje :lol: Zarąbiste :lol:
Ostatnio zmieniony 13 cze 2017, 13:38 przez czarnyMag, łącznie zmieniany 1 raz
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Pytanie do praktyków

Postautor: czarnyMag » 13 cze 2017, 13:13

Krzysztoff pisze:
czarnyMag pisze:OK cofam to! Wasza Wiara Wasze Sumienie Wasza Sprawa!
na jakiej podstawie mnie kwestionujesz?! Ja jestem bratem i mężem, szwagrem tych przez których kompy przeleciało to i tych co tak prawią w przerwach na podstawie info swych braci którzy w tych galeriach biorą za milczenie! Ja z tych co niegdyś byli w SB, UB, ZOMO a TY? Napisz na jakiej podstawie kwestionujesz to co podaję?! Napisz!!!

Jeżeli posiadasz jakieś dowody na porwania dzieci , powinieneś to zgłosić jak najszybciej do prokuratury . Zatajanie dowodów jest poważnym przestępstwem.
No więc czy posiadasz (ty , brat , szwagier) te dowody ?


Drogi Forumowiczu ja tylko proszę rodziców by uważali - nie zamierzam się sądzić z Watykanem ani z jego sługami :!:
Widziałeś sprawę tzw. Kajetana P - sprawa zdechła :!: A sprawa tzw. Małgorzaty Ż - sprawa zdechła :!:
Mam jednak nadzieję, że rodzice będą uważali na swoje pociechy w tzw. "galeriach" - i życzę im powodzenia :D

"Jeżeli posiadasz jakieś dowody" pisze do mnie miły praworządny patriotyczny człowiek - żarty :?: :lol:
A odpowiada Mu zwykły obywatel (słaby duch) - syn prawników, mąż prawniczki, brat sędziów, kuzyn prokuratorów i policji, stryjeczny biskupa itd. - "czarnyMag :lol: :lol: :lol: nie chcę nikomu nadepnąć na...odcisk i wierzę w sprawiedliwość :!: :!:
a rechot zostawmy sobie poza Forum.
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Pytanie do praktyków

Postautor: Pawełek » 13 cze 2017, 15:02

czarnyMag pisze:Widziałeś sprawę tzw. Kajetana P - sprawa zdechła :!: A sprawa tzw. Małgorzaty Ż - sprawa zdechła :!:

Co masz na myśli, że "sprawa zdechła"?
Awatar użytkownika
Pawełek
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 1941
Rejestracja: 27 kwie 2015, 21:36
Lokalizacja: Śląsk

Re: Pytanie do praktyków

Postautor: czarnyMag » 13 cze 2017, 15:11

Pawełek pisze:
czarnyMag pisze:Widziałeś sprawę tzw. Kajetana P - sprawa zdechła :!: A sprawa tzw. Małgorzaty Ż - sprawa zdechła :!:

Co masz na myśli, że "sprawa zdechła"?


że troszeczkę ucichło o tym Panu / Pani - tylko tyle. I że pozostanie jak jest doputy któraś stacja nie zapyta.
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Pytanie do praktyków

Postautor: czarnyMag » 13 cze 2017, 15:16

Do: ON - wycofuję swoją ochronę z dniem 13-06-2017 ! Niestety Czarny Magu - sam zapłacisz od 22.00 dziś za siebie !!!

ja nie płacę za równych wobec równych :!: Zapłać Sam :!: o 22.00 ochronę zdejmę :!: i wtedy staniesz Sam wedle Swych zasłóg :!:

powodzenia - czarny :twisted:
Ostatnio zmieniony 13 cze 2017, 15:51 przez czarnyMag, łącznie zmieniany 1 raz
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Pytanie do praktyków

Postautor: Pawełek » 13 cze 2017, 15:17

czarnyMag pisze:
Pawełek pisze:
czarnyMag pisze:Widziałeś sprawę tzw. Kajetana P - sprawa zdechła :!: A sprawa tzw. Małgorzaty Ż - sprawa zdechła :!:

Co masz na myśli, że "sprawa zdechła"?


że troszeczkę ucichło o tym Panu / Pani - tylko tyle. I że pozostanie jak jest doputy któraś stacja nie zapyta.

Co nie znaczy, że policja ich nie znalazła i nie postawiono im zarzutów.
Awatar użytkownika
Pawełek
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 1941
Rejestracja: 27 kwie 2015, 21:36
Lokalizacja: Śląsk

PoprzedniaNastępna

Wróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości