Pytanie do praktyków

Miejsce, w którym można zadać każde pytanie dotyczące spirytyzmu, świata Duchów, reinkarnacji, sensu życia, praw kierujących naszym światem, Boga.

Re: Pytanie do praktyków

Postautor: czarnyMag » 13 cze 2017, 15:31

Pawełek pisze:Co masz na myśli, że "sprawa zdechła"?


Że zamilkło i tyle - ten młody człowiek tylko odpiłował piłą głowę tej pani co go uczyła a tamta młoda kobieta tylko się zgwałciła a następnie wyskoczyła przez okno - cóż - ta dzisiejsza młodzież jest taka zwariowana - nieprawdaż :twisted:
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Pytanie do praktyków

Postautor: czarnyMag » 30 cze 2017, 10:48

ja się pytam: - w obecnej chwili - Twa wypowiedź jest "gwoździem do trumny - Twojej trumny" - w co Ty człowieku wierzysz?! Nie na jakiej podstawie (bo My mieliśmy czas i wolną wolę!)

Ja się pytam w co Ty Człowieku wierzysz?! i Czy przyjmujesz w oparciu o "sumienie" wyrok?! :lol:

Gdzie jest Twe miejsce "Człowieku" wedle Ciebie :?: :!: Gdzie zamierzasz płacić "odsetki" swego długu?! No Człowieku wierzący w pismo :lol: Gdzie :?: :!: Coś Ty uczynił dla innych :?: Ilu poświadczy choćby krwią za Tobą :?: :!: :twisted:
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Pytanie do praktyków

Postautor: czarnyMag » 30 cze 2017, 11:09

A teraz ostatnia wypowiedź pod tym tematem! Żaden z Was nigdy nie doświadczył zgodnie ze swoją wolą (a ta wolna wola jest dla nas duchów wcielonych Prawem nie do ruszenia!) kontaktu w oparciu o tę wolną wolę z Demonem :!: A tenże Demon będąc być może tylko duchem niższym wedle teorii jest tym czym go "spirytyzm" maluje :lol:
Ale Żaden z Was Go nie wywołał w realu po hebrajsku i łacinie i wszystko co twierdzicie opiera się tylko o doświadczenie innych którzy wywoływali duchy takie jak My :!:
Więc z czym do czego :?: :!: :twisted:
Ja proponuję odważnym kontakt jednak z Demonem :!: :lol: :lol: :lol:
i Żegnam :!:

ps. skoro Jesteś taki gieroj (hop do przodu w oparciu o literaturę tych którym kolana się ugięły w oparciu o Lucyfera) to Go wezwij w oparciu o Jahve (swego boga) a następnie napisz swoje nauki/doktryny/swą filozofię :lol: :lol: :lol:

Jakie ma znaczenie bycie dobrym skoro nie zdajesz sobie sprawę czym jest zło - skoro nigdy nie doświadczyłeś Jego bo się po prostu bałeś?! Ale spoko - doświadczysz Lucyfera w życiu prywatnym :!: :lol: On ci to zapewni a Twój Bóg zapewni ci to "doświadczenie rozłożone w czasie poprzez karmę" :lol: SPOKS - Bóg ci rozłoży w czasie taką jedną doktrynę :lol: którą się pojmuje wraz z takim jednym wywołaniem - Masz Człowiecze nieograniczony czas i spokojnie przyjmiesz to co inni przyjmują w jedną sekundę (w ciągu miliona wcieleń :lol:

I jeszcze co do tej Waszej karmy :) - umiera człowiek (nam obcy) a jego duch wypuszcza coś w rodzaju wezwania pomocy aurą - trąbią o tym również media - i wtedy na tzw. "autostradę" wchodzą dusze które odebrały tenże sygnał o pomoc - te dusze tworzą mur względem woli Stwórcy (jednakże nie posiadają wiedzy, że jest ich setki a nawet tysiące) - wtedy przeskakiwana jest tzw. karma o której piszą książki :twisted:
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Pytanie do praktyków

Postautor: Krzysztoff » 01 lip 2017, 20:38

odpowiadam,

po pierwsze - wiedza nabywana przez swoje własne doświadczenia nie musi być lepsza niż ta "skiążkowa"; wręcz przeciwnie zazwyczaj są to pojedyncze doświadczenia obarczone subiektywną oceną . Ja mam zaufanie do ludzi którzy starali się zebrać szerszy materiał ( z kilku źródeł) ocenić go metodą naukową i opisać bez zbędnego teoretyzowania i własnych "wkładek"

Co do wywoływania lucyfera - to już wydaje mi się że podziękowaliśmy za takie pomysły. To tak jakby zapraszać bandę przestępców i morderców do swojego domu. Pomysł jest nierozsądny (delikatnie rzecz ujmując)

"Jakie ma znaczenie bycie dobrym skoro nie zdajesz sobie sprawę czym jest zło" - bardzo dużo znaczy - zdecydować się być dobrym - dobro prowadzi do harmonii , zrozumienia , podniesienia świadomości oraz do życia w spokoju , miłości i szczęściu wraz z innymi ludźmi . Niektóre duchy idą szybszą ścieżką - w tym rozwoju , niektóre się buntują i idą dłużą w której jest więcej cierpienia. Wybór zależy do każdego z nas

zamykam wątek bo kręcimy się w kółko
Krzysztoff
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 2787
Rejestracja: 05 sty 2012, 21:52
Lokalizacja: Wrocław

Poprzednia

Wróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości