Siedem grzechów głównych według Łazariewa.

Miejsce, w którym można zadać każde pytanie dotyczące spirytyzmu, świata Duchów, reinkarnacji, sensu życia, praw kierujących naszym światem, Boga.

Re: Siedem grzechów głównych według Łazariewa.

Postautor: Mirek » 25 maja 2015, 17:00

Krzysztoff pisze:
Mirek pisze:Przecież tłumaczy, co wywołuje obrazę i jak się jej przeciwstawiać. Dlatego nie rozumiem co chciałeś przez to powiedzieć?

No właśnie co wywołuje obrazę ? bo z powyższego tekstu to nie wynika

Z powyższego tekstu nie miało to wynikać. Wyjaśnienia znajdziesz w książkach: "Diagnostyka Karmy" S. Łazariewa.
„Osądzanie, obrazy i jakakolwiek wewnętrzna agresja wobec siebie jest ukrytym życzeniem sobie śmireci."
Awatar użytkownika
Mirek
 
Posty: 4398
Rejestracja: 25 cze 2014, 13:52
Lokalizacja: Śląsk

Re: Siedem grzechów głównych według Łazariewa.

Postautor: Krzysztoff » 26 maja 2015, 15:12

Mirek pisze:Z powyższego tekstu nie miało to wynikać. Wyjaśnienia znajdziesz w książkach: "Diagnostyka Karmy" S. Łazariewa.

Dziękuję ale na razie nie skorzystam. Mam sporo lektur do przeczytania które mnie bardziej pociągają.
Jakoś Łazariew nadal mnie nie przekonał do siebie.
Krzysztoff
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 2787
Rejestracja: 05 sty 2012, 21:52
Lokalizacja: Wrocław

Re: Siedem grzechów głównych według Łazariewa.

Postautor: Mirek » 26 maja 2015, 15:27

Zrobisz jak uważasz, nie zamierzałem Cię namawiać do ich przeczytania. Na każdą książkę jest inny czas.
Gdybym je czytał 20 lat temu nic by nie było dla mnie zrozumiałe, a dzisiaj jest ten czas, że wszystko mi się układa w całość. Musiałem przejść pewną ewolucję w myśleniu aby moja świadomość się poszerzyła.
„Osądzanie, obrazy i jakakolwiek wewnętrzna agresja wobec siebie jest ukrytym życzeniem sobie śmireci."
Awatar użytkownika
Mirek
 
Posty: 4398
Rejestracja: 25 cze 2014, 13:52
Lokalizacja: Śląsk

Re: Siedem grzechów głównych według Łazariewa.

Postautor: Nikita » 27 maja 2015, 08:52

Rozumiem to bardzo dobrze bo ja tez przechodze ewolucje duchowa i czasami ciagnie mnie do pewnych ksiazek bardziej a czasami znowu do innych. Ostatnio ciagnie mnie do literatury pieknej. Jakos tak odstawilam wszelkie ksiazki o tematyce duchowej. A jeszcze zima czytalam kilka ksiazek spirytystycznych i innych na temat duszy na raz...No ale to chyba tak jest i moze ejst czas na taka lekture a potem czas na inna lekture.
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: Siedem grzechów głównych według Łazariewa.

Postautor: Krzysztoff » 27 maja 2015, 11:09

Mirek pisze:Na każdą książkę jest inny czas.


czas pokaże
Krzysztoff
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 2787
Rejestracja: 05 sty 2012, 21:52
Lokalizacja: Wrocław

Re: Siedem grzechów głównych według Łazariewa.

Postautor: Mirek » 28 maja 2015, 16:17

raczej nastąpi ;)
„Osądzanie, obrazy i jakakolwiek wewnętrzna agresja wobec siebie jest ukrytym życzeniem sobie śmireci."
Awatar użytkownika
Mirek
 
Posty: 4398
Rejestracja: 25 cze 2014, 13:52
Lokalizacja: Śląsk

Re: Siedem grzechów głównych według Łazariewa.

Postautor: walentyna » 20 lut 2016, 13:42

Nikita pisze:Rozumiem to bardzo dobrze bo ja tez przechodze ewolucje duchowa i czasami ciagnie mnie do pewnych ksiazek bardziej a czasami znowu do innych. Ostatnio ciagnie mnie do literatury pieknej. Jakos tak odstawilam wszelkie ksiazki o tematyce duchowej. A jeszcze zima czytalam kilka ksiazek spirytystycznych i innych na temat duszy na raz...No ale to chyba tak jest i moze ejst czas na taka lekture a potem czas na inna lekture.

To chyba "zmęczenie" materiałem, który przerabiamy. Bardzo często nawarstwia się w nas zbyt dużo materiału i wtedy zawracamy w inną stronę. Dlatego ja staram się co jakiś czas zmieniać tematykę, aby mieć też czas na przemyślenie tego co już przeczytałam i czym się zainteresowałam. Myślę, że to taka odpowiednia "metoda". Ja teraz również przechodzę czas zmian i rozwoju duchowego, sięgam po różne źródła i jest ich coraz więcej.
polecam pomoc Pani Agnieszki:
Oczyszczanie karmy
Co to jest karma
Awatar użytkownika
walentyna
 
Posty: 11
Rejestracja: 10 lut 2016, 15:38
Lokalizacja: wielkopolska

Re: Siedem grzechów głównych według Łazariewa.

Postautor: Nikita » 20 lut 2016, 15:21

Masz racje Walentyna...czasami juz mam dosc pewnej problematyki i siegam po cos z zupelnie innej dziedziny. A potem za Jakis czas wracam do starych tematow. Ostatnio tak oscyluje pomiedzy tematyka duchowa a medycyna naturalna a literatura piekna... :D
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: Siedem grzechów głównych według Łazariewa.

Postautor: ewa78 » 24 lut 2016, 11:10

Dokładnie tak to jest często.
ewa78
 
Posty: 4
Rejestracja: 23 lut 2016, 18:47
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Siedem grzechów głównych według Łazariewa.

Postautor: czarnyMag » 24 lut 2016, 13:22

Mirek pisze:[*Modlitwa o przebaczenie –zwracanie się wprost do Boga, powoduje w duszy i ciele zdumiewające zmiany.
Poprzez uznanie swoich błędów, człowiek otrzymuje od Stwórcy siły ,aby się zmienić i wejść w harmonię
z wszechświatem.

*Pokora – pojęcie przyjęte przez chrześcijaństwo nie jest zniewoleniem, ale mechanizmem rozwoju duchowego.
Przez wewnętrzną pokorę (zrozumienie dla życiowych prób) osiąga się harmonię z wszechświatem na najsubtelniejszym
poziomie. Z energetycznego punktu widzenia oznacza to zaoszczędzenie ogromnych sił, które zostałyby zużyte na pretensje
w stosunku do zaistniałej sytuacji. ]


Ja bym się skupił tylko na tym - ale wcześniej "stanął bym na uszach" by się dowiedzieć całej prawdy o Bogu :) Bo te wcielenia to nic innego jak miliony wcieleń by się odważyć zrozumieć Boga :twisted:
Potem jest już wiedza i modlitwa o przebaczenie + pokora :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ale najpierw jest duży krok w ciemność :twisted:
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

PoprzedniaNastępna

Wróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości