Opiekun

Miejsce, w którym można zadać każde pytanie dotyczące spirytyzmu, świata Duchów, reinkarnacji, sensu życia, praw kierujących naszym światem, Boga.

Re: Opiekun

Postautor: czarnyMag » 19 lut 2018, 11:01

fruwla pisze:
soldado pisze:
To była jakaś ruina domu, było ciemno.
Weszliśmy tam w kilka osób,
Wszyscy zostali na dole.
Ja zacząłem iść po schodach
Gdy wszedłem na górę w drugim końcu zauważyłem bardzo świetlistą Istotę, która weszła dosłownie we mnie...


Soldado, i tu masz odpowiedz, dlaczego z tym wszystkim jesteś sam.
Bo wszyscy z grupy ,mieli pozwolenie towarzyszyć Ci tylko mały kawałek drogi.
Oni zostali NA DOLE.(wibracyjnie też) Najprawdopodobniej byli niezdatni do tej misji, do której właśnie Ty zostałeś wybrany.
Jako jedyny wszedłeś na górę, do świetlistej Istoty, która tam na Ciebie czekała.
Nie wiem,w jakim kierunku się rozwijasz i ile pracy w swój rozwój wkładasz.
Nie wiem, co jest Twoją drogą i celem , do czego dążysz ?


A co Ci dała ta świetlista istota - dała Ci coś :?: Co :?:
Bo "jako jedyny wszedłeś na górę" - czy aby na pewno na górę :?: Nie żebym nie wierzył ale widzisz kiedy wysłałem do Ciebie cień mój cień do Ciebie dotarł (cienias bo cienias ale dotarł) :!: a czy przypadkiem nie powinno to wyglądać jak przy "Danut" wygląda :?: Nie powinienem się rozbić w peżynę :?: :twisted:
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Opiekun

Postautor: soldado » 21 lut 2018, 15:05

danut pisze:Dobrze, soldado -a co nam jeszcze więcej opowiesz o swoim Opiekunie?


Inspiruje i motywuje do zmiany na lepsze.
Zawsze jest wycofany, ,,stoi z boku''.
Nieraz robi to poprzez odbierane przeze mnie myśli, niekiedy poprzez inne osoby, a nieraz poprzez nieprawdopodobne ułożenie sytuacji, które z pozoru tylko są przypadkowe.
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: Opiekun

Postautor: danut » 21 lut 2018, 15:10

Sytuacje nigdy nie są przypadkowe, ale tak, są w stanie przesłać tu mocny impuls, który uaktywni jakąś sekwencję zdarzeń. To tak jak to zobrazowanie przeze mnie sytuacji,tej z aktywnym przymuszeniem z poza naszego świata bogatego człowieka z Kanady i poleceniem mu co ma zrobić. :D
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Opiekun

Postautor: soldado » 21 lut 2018, 15:14

danut pisze:Sytuacje nigdy nie są przypadkowe, ale tak, są w stanie przesłać tu mocny impuls, który uaktywni jakąś sekwencję zdarzeń. To tak jak to zobrazowanie przeze mnie sytuacji,tej z aktywnym przymuszeniem z poza naszego świata bogatego człowieka z Kanady i poleceniem mu co ma zrobić. :D


Znają przyszłość i wszystkie możliwe do niej drogi, dlatego starają się nas ,,popchnąć'' na tą właściwą.
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: Opiekun

Postautor: danut » 21 lut 2018, 15:17

I jest to do uchwycenia,że tak własnie się dzieje.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Opiekun

Postautor: soldado » 21 lut 2018, 15:25

danut pisze:I jest to do uchwycenia,że tak własnie się dzieje.


Jest dobro i zło, dobrzy doradcy - Opiekunowie i źli doradcy - demony, złe duchy.
Tak się ostatnio zastanawiam, czy Ziemia nie jest takim miejscem, w którym te Istoty prowadzą dosłownie ,,werbunek''wśród ludzi do swoich szeregów.
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: Opiekun

Postautor: danut » 21 lut 2018, 15:32

Werbunek nie, ale skupianie odpowiednich wokół siebie. A to akurat jest chyba dobry proces, niech wychodzą z ukrycia prawdziwie wyglądające nasze dusze.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Opiekun

Postautor: soldado » 21 lut 2018, 15:39

danut pisze:Werbunek nie, ale skupianie odpowiednich wokół siebie. A to akurat jest chyba dobry proces, niech wychodzą z ukrycia prawdziwie wyglądające nasze dusze.


Wyszłoby wtedy na to, że wiele osób rodzi się już z natury złe.
Chcę wieżyc, że tak nie jest i że nasza natura jest dwu biegunowa.
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: Opiekun

Postautor: danut » 21 lut 2018, 15:49

Nie, ale ewolucja świadomości u różnych ludzi ma różne tempo. Jest jedno podłoże i tchnienie Ducha mającego przez wszystkie zaktualizowane istoty poznawać samego siebie. I co się dzieje niektóre zapominają o tym tchnieniu, wydaje im się ze są samowystarczalne, po aż próby ucieczki od Niego, a wydaje im się, że to ów Duch o nich zapomniał, bądź w ogóle nie istnieje, wydaje im się, że są bogami i żyją tylko dla samych siebie,że wiele mogą.I tak powstało zło i jego natura, która tez może się powielać.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Opiekun

Postautor: soldado » 21 lut 2018, 21:04

danut pisze:Nie, ale ewolucja świadomości u różnych ludzi ma różne tempo. Jest jedno podłoże i tchnienie Ducha mającego przez wszystkie zaktualizowane istoty poznawać samego siebie. I co się dzieje niektóre zapominają o tym tchnieniu, wydaje im się ze są samowystarczalne, po aż próby ucieczki od Niego, a wydaje im się, że to ów Duch o nich zapomniał, bądź w ogóle nie istnieje, wydaje im się, że są bogami i żyją tylko dla samych siebie,że wiele mogą.I tak powstało zło i jego natura, która tez może się powielać.


Tak, każdy z nas idzie swoim tempem.
Często powtarzam - a gdy ktoś wpadnie w błoto, to nieraz nie warto mu podawać ręki, bo można się tym błotem potaplać. Chyba, że sam zaczyna z tego błota wychodzić, wtedy warto mu tę rękę podać.
Myślę, że dokładnie tak samo robią Opiekunowie.
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

PoprzedniaNastępna

Wróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości