Pamietam przyjscie na ten swiat.

Miejsce, w którym można zadać każde pytanie dotyczące spirytyzmu, świata Duchów, reinkarnacji, sensu życia, praw kierujących naszym światem, Boga.

Re: Pamietam przyjscie na ten swiat.

Postautor: Xsenia » 13 sie 2015, 22:08

Lea mam kolejne pytanie: czy rozumiesz i rozumiałaś od początku życia alegorie, metafory, przenośnie? Jeśli nie to poczytaj link poniżej i się zastanów czy ty tego też nie masz :)
https://pl.wikipedia.org/wiki/Zesp%C3%B ... _Aspergera

A jeśli okaże się, że to o tobie, to witaj w klubie :D
Wyznaję zasadę Sokratesa - "wiem, że nic nie wiem". :)
Awatar użytkownika
Xsenia
Moderator forum.
 
Posty: 3163
Rejestracja: 08 lis 2013, 22:07
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Pamietam przyjscie na ten swiat.

Postautor: Lea » 13 sie 2015, 22:32

No nie mam tych objawow i nigdy nie mialam. Mam poczucie humoru, jestem niepoprawna optymistka, uwielbiam towarzystwo i nie mam natrectw. Jestem tylko zawiedziona niestaloscia i powierzchownoscia tego swiata. ;)
Lea
 
Posty: 18
Rejestracja: 11 sie 2015, 21:13

Re: Pamietam przyjscie na ten swiat.

Postautor: 1Prawda1 » 13 sie 2015, 22:37

Jestem tylko zawiedziona niestaloscia i powierzchownoscia tego swiata. ;)


Nie Ty jedna ;) Ale myślę, że to iż Ci to nie pasuje wypełni w końcu Twój niedosyt, właśnie na zasadzie tego, że Cię to wyróżnia od wielu - zbuduje Cię Twoja piękna inność w tej kwestii, wierz mi to piękne, że tak myślisz, bo widzę o co Ci chodzi.

nie moglam sie pogodzic z tym, ze z ksiazek uczono nas pompatycznych zachowan, a w rzeczywistosci serwowano nietolerancje, dyskryminacje, obojetnosc i pogarde. Uczono pracy w zespole, a w zyciu walke o to by byc zawsze przed wszystkimi, wlazic po czyis glowach na szczyt.


Brzydoty temu nie brakuje, ale tak jak mówię - głowa do góry wyjątkowi!
Bogiem jest niebo, fachowo: Świat Idei
Oto rzecz, która przez nasze ograniczenia potrafi szkodzić, czy będzie, czy nie będzie w określonej chwili używana: wiarygodność
https://www.youtube.com/watch?v=AYPcf2pbrYo
Awatar użytkownika
1Prawda1
 
Posty: 1143
Rejestracja: 31 maja 2015, 23:31

Re: Pamietam przyjscie na ten swiat.

Postautor: Nikita » 14 sie 2015, 12:10

Ten swiat jest wredny ale naszym zadaniem jest zmienic go pracujac nad wlasnym charakterem...zmieniajac siebie zmieniamy ten swiat.
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: Pamietam przyjscie na ten swiat.

Postautor: soldado » 14 sie 2015, 15:21

Lea pisze:Jak w temacie: pamietam swoje przyjscie na ten swiat i nie byl to moment narodzin. Bylo to z 2-3 miesiace po dacie narodzin tego ciala. Smiesznie to brzmi, ale obecne wcielenie ... jest mi obce. Nie utozsamiam sie z nim pod wzgledem fizjologicznym. Nie jest to zwykla fanaberia, ale nie rozpoznaje sie w swoich odbiciach lustrzanych jako ja. Akceptuje, ale nie utozsamiam.
Pamietam rowniez co dzialo sie przed wstapieniem w obecne cialo. Czy ktos zna takie przypadki? Mnie osobiscie udalo sie natraic na jeden fragment o podobnym wspomnieniu, ale niestety nic wiecej. Moze ktos z Was cos takiego pamieta, albo znacie taka osobe?


Myślę, że Twoje poprzednie wcielenie było tak bardzo dobrym, szczęśliwym z rożnych względów dla Ciebie doświadczeniem, że aż musiałaś o nim zapomnieć przed wcieleniem w te ciało.
Zapamiętałaś jednak krótką chwilę z ,,time after time'', również ze względu na swoje poprzednie wcielenie, chciałaś jednak mieć pewną świadomość, która karze Ci szukać rozwiązania w odpowiednim dla Ciebie czasie.
Ten czas nadszedł, czujesz wielokrotnie ogromną tęsknotę za tym, co utraciłaś, a dodatkowo nic tego w tym obecnym życiu nie rekompensuje.
Myślę, że rozwiązaniem dla Ciebie, powinien być seans regresji hipnotycznej, podczas którego wszystko sobie przypomnisz.
Całą potrzebną wiedzę, którą szukasz masz w swojej podświadomości, musisz tylko po nią sięgnąć.
Pozdrawiam Cię serdecznie.
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: Pamietam przyjscie na ten swiat.

Postautor: Lea » 14 sie 2015, 17:09

Soldato, nie mam pojecia jaka bylam kiedys-tam, a doswiadczenia z tego swiata daly mi wyrazny sygnal gdzie jest moje miejsce w szeregu. :) No, ale ten swiat jest, jak dla mnie, pokrecony.
Co do regresji hipnotycznej jakos mam opory, bo mam jakies odczucie, ze tak nagly zalew informacji w tym wcieleniu moglby miec dla mnie "niezdrowy" wplyw. Czy moglabym jeszcze funkcjonowac wg norm ziemskich?... Mysle, ze lepiej dla mojego rozwoju jest stopniowe przypominanie sobie i czas na zrozumienie moim ziemskim kurzym mozdzkiem. :D
Ciesze sie, ze natrafilam na to forum, bo pomogliscie mi odszukac inne takie przypadki jak ja. Poki co, moj jest skromny. Oby to nie byl koniec. :)
Lea
 
Posty: 18
Rejestracja: 11 sie 2015, 21:13

Re: Pamietam przyjscie na ten swiat.

Postautor: 1Prawda1 » 14 sie 2015, 17:45

Lea ciekawi mnie jedna rzecz. Jak rozumiesz stałość w zasadach rządzących prawdziwą przyjaźnią i miłością?
Bogiem jest niebo, fachowo: Świat Idei
Oto rzecz, która przez nasze ograniczenia potrafi szkodzić, czy będzie, czy nie będzie w określonej chwili używana: wiarygodność
https://www.youtube.com/watch?v=AYPcf2pbrYo
Awatar użytkownika
1Prawda1
 
Posty: 1143
Rejestracja: 31 maja 2015, 23:31

Re: Pamietam przyjscie na ten swiat.

Postautor: Lea » 14 sie 2015, 22:16

Przyjazn jest wtedy, gdy mimo odleglosci i przebytego czasu , to przy kazdym spotkaniu czuje sie, ze nic sie nie zmienilo. Wciaz tosamo zrozumienie, lojalnosc i obecnosc w waznych wydarzeniach zyciowych. Mimo, ze widzi sie zmieniona twarz to relacje pomiedzy sa niezmienne. Przyjaciel to tez ktos kogo wysluchasz do konca mimo, ze ci to nie pasuje.

Milosc to upajanie sie innoscia drugiej osoby i zaakceptowanie siebie nawzajem w jednej aurze.
Lea
 
Posty: 18
Rejestracja: 11 sie 2015, 21:13

Re: Pamietam przyjscie na ten swiat.

Postautor: 1Prawda1 » 14 sie 2015, 22:29

A czy widzisz w przyjaźni bądź miłości jakby obietnicę?
Bogiem jest niebo, fachowo: Świat Idei
Oto rzecz, która przez nasze ograniczenia potrafi szkodzić, czy będzie, czy nie będzie w określonej chwili używana: wiarygodność
https://www.youtube.com/watch?v=AYPcf2pbrYo
Awatar użytkownika
1Prawda1
 
Posty: 1143
Rejestracja: 31 maja 2015, 23:31

Re: Pamietam przyjscie na ten swiat.

Postautor: soldado » 15 sie 2015, 14:41

Soldato, nie mam pojecia jaka bylam kiedys-tam, a doswiadczenia z tego swiata daly mi wyrazny sygnal gdzie jest moje miejsce w szeregu. :) No, ale ten swiat jest, jak dla mnie, pokrecony.
Co do regresji hipnotycznej jakos mam opory, bo mam jakies odczucie, ze tak nagly zalew informacji w tym wcieleniu moglby miec dla mnie "niezdrowy" wpływ....


Dlaczego uważasz, że niezdrowy ?
Skoro szukasz odpowiedzi, to myślę, że zasługujesz na odpowiedź.
Wiele osób ma podobne doświadczenia do Twoich i nie szuka odpowiedzi...
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

PoprzedniaNastępna

Wróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości