ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNO - NOWOROCZNE

Miejsce, w którym można zadać każde pytanie dotyczące spirytyzmu, świata Duchów, reinkarnacji, sensu życia, praw kierujących naszym światem, Boga.

Re: ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNO - NOWOROCZNE

Postautor: konrad » 01 sty 2010, 12:43

Wszystkiego dobrego w nowym roku!
Awatar użytkownika
konrad
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 2952
Rejestracja: 15 lip 2008, 13:08
Lokalizacja: Warszawa

Re: ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNO - NOWOROCZNE

Postautor: sigma » 01 sty 2010, 14:36

Wszystkiego dobrego :)

Poszedłem dzisiaj po południu do sklepiku i zauważyłem że jest mało resztek petard. Ale to pewnie dlatego że spadło sporo śniegu, a rozgrzana petarda w śniegu się zapada...
Piotr

Kto zwycięża innych, jest silny. Kto zwycięża siebie, jest wielki.
sigma
 
Posty: 1136
Rejestracja: 12 sie 2009, 19:02
Lokalizacja: Zagłębie Śląsko-Dąbrowskie

Re: ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNO - NOWOROCZNE

Postautor: Paweł » 01 sty 2010, 16:39

sigma pisze:Wszystkiego dobrego :)

Poszedłem dzisiaj po południu do sklepiku i zauważyłem że jest mało resztek petard. Ale to pewnie dlatego że spadło sporo śniegu, a rozgrzana petarda w śniegu się zapada...


Ja od petard stronię, kiedyś się tym bawiłem, dopiero jak dostałem 3 razy z rzędu bolesną nauczkę powiedziałem dość... Dzięki temu mam wszystkie kończyny całe i wole z dystansu oglądać i być bezpiecznym.
Paweł
 
Posty: 204
Rejestracja: 09 paź 2009, 15:08
Lokalizacja: Szczecin

Re: ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNO - NOWOROCZNE

Postautor: sigma » 01 sty 2010, 17:30

Kolega w wojsku zrobił uprawnienia do posługiwania się materiałami wybuchowymi (są takie uprawnienia). Jego zdaniem niektóre petardy są, przy bardziej fachowym obejrzeniu, tak pomyślane że ich obsługa nie może być bezpieczna. Nie wszystkie ale niektóre tak.
Ostatnio zmieniony 02 sty 2010, 15:54 przez sigma, łącznie zmieniany 1 raz
Piotr

Kto zwycięża innych, jest silny. Kto zwycięża siebie, jest wielki.
sigma
 
Posty: 1136
Rejestracja: 12 sie 2009, 19:02
Lokalizacja: Zagłębie Śląsko-Dąbrowskie

Re: ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNO - NOWOROCZNE

Postautor: Jul » 02 sty 2010, 13:42

Mnie rozśmieszyła ostatnio wypowiedź jakiegoś sapera, że wolałby zbliżyć się ze swoim sprzętem do prawdziwej bomby, niż do chińskich fajerwerków :D

Sam także nigdy nie miałem piromańskich ciągotek, nie rozumiem tej ekscytacji wybuchami, musi być w tym coś z pierwotnego atawizmu :)

Choć obejrzeć profesjonalny i artystyczny pokaz fajerwerków jest przyjemne dla oka.
Jul
 
Posty: 346
Rejestracja: 31 paź 2008, 23:41

Re: ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNO - NOWOROCZNE

Postautor: lach » 02 sty 2010, 16:28

W tym nowym 2010 roku wszystkim wszystkiego najlepszego.
pozdrawiam.
lach
 
Posty: 11
Rejestracja: 25 lis 2009, 12:31

Re: ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNO - NOWOROCZNE

Postautor: Paweł » 03 sty 2010, 03:39

Jul pisze:Mnie rozśmieszyła ostatnio wypowiedź jakiegoś sapera, że wolałby zbliżyć się ze swoim sprzętem do prawdziwej bomby, niż do chińskich fajerwerków :D

Sam także nigdy nie miałem piromańskich ciągotek, nie rozumiem tej ekscytacji wybuchami, musi być w tym coś z pierwotnego atawizmu :)

Choć obejrzeć profesjonalny i artystyczny pokaz fajerwerków jest przyjemne dla oka.


Raz dostałem odłamkiem przez spodnie - spodnie całe lecz noga pociachana i cała w krwi - jak to możliwe? Odłamek koło ucha, głowa w krwi, 3 przedwczesne wybuchy w jeden ten sam palec, za trzecim razem leżałem w sniegu wpełni bólu. Powiedziałem dosyć rozpaliłem ognisko i wrzuciłem wszystko do ognia. Od tego momentu nie kupuje a jak już oglądam to z bezpiecznej odległości - miałem już tyle dosadnych ostrzeżeń że mi wystarczy :)


Wszystkiego Najlepszego w 2010 roku, pamiętajcie zostało nam około 3 lat życia (end of days) :twisted:
Paweł
 
Posty: 204
Rejestracja: 09 paź 2009, 15:08
Lokalizacja: Szczecin

Poprzednia

Wróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 37 gości