Zdolności medialne

Miejsce, w którym można zadać każde pytanie dotyczące spirytyzmu, świata Duchów, reinkarnacji, sensu życia, praw kierujących naszym światem, Boga.

Zdolności medialne

Postautor: qaz » 03 sty 2010, 13:32

Cześć! Jestem nowa.
Przeżyłam kiedyś zjawisko
paranormalne. Interesuje mnie
parapsychologia itp. rzeczy.
Ciekawią mnie zdoloności
do kontaktu z duchami lub energiami.
Czy ktoś z Was może powiedzieć coś
więcej na ten temat. Piszę bo o tych
zdolnościach powiedziała mi niedawno

pewna wróżka.
Pozdrawwiam Ewa.
qaz
 
Posty: 145
Rejestracja: 03 sty 2010, 10:21

Re: Zdolności medialne

Postautor: konrad » 03 sty 2010, 13:42

Hej, witaj na forum... Zdolności kontaktu z Duchami ma praktycznie każdy z nas, przy czym większość nie zdaje sobie z tego sprawy.

Często zdolności te pojawiają się zupełnie niespodziewanie np. w wyniku jakiegoś traumatycznego przeżycia albo w wyniku wpływu innego medium. Można jednak je też rozwijać. Aby móc z nich w pełni korzystać, trzeba jednak poznać teorię. Zawsze porównuję to z kursem na prawo jazdy, bo to porównanie wydaje się być bardzo dobre. Każdy, kto zapisuje się na kurs, chciałby od razu usiąść za kółkiem, ale wszyscy zaczynają od części teoretycznej. Nikt jej nie lubi, każdemu zdaje się nudna, ale okazuje się zbawienna, gdy podjeżdżamy do pierwszego skrzyżowania i musimy zdecydować, co zrobić. Owszem można jeździć samochodem, nie znając przepisów drogowych, ale wówczas jesteśmy naprawdę o krok od wypadku...

W kontaktach z Duchami jest podobnie. Najpierw musimy zrozumieć, kim naprawdę Duchy są, czego po nich można się spodziewać itp. A dopiero gdy to stanie się dla nas jasne, możemy zacząć myśleć o pierwszych eksperymentach, które jednak należy przeprowadzać albo w grupie, albo pod czujnym okiem bardziej doświadczonych osób.

Jeśli chodzi o teorię, polecam przede wszystkim Księgę Duchów Allana Kardeca, gdyż książka ta jest doskonałym wprowadzeniem do spirytyzmu i do kontaktów z Duchami... A przy okazji znaleźć można w niej odpowiedzi na wiele pytań, które nurtują nas od dawna ;)
Awatar użytkownika
konrad
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 2952
Rejestracja: 15 lip 2008, 13:08
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zdolności medialne

Postautor: qaz » 03 sty 2010, 13:52

Dzięki za wypowiedż.
Jak wiecie jestem nowa i uczę się te z
poruszać po Waszym forum.
Idącdalej wróżka poleciła mi kurs Silvy.
Nie wiem co po taki kursie można robić,
Widocznie mam te zdolności.
Zastanawia mnie też czy mogę zostać
channellingowcem.
Pozdrawiam.
qaz
 
Posty: 145
Rejestracja: 03 sty 2010, 10:21

Re: Zdolności medialne

Postautor: Jul » 04 sty 2010, 00:31

qaz pisze:Cześć! Jestem nowa.
Przeżyłam kiedyś zjawisko
paranormalne


Witaj!
Czy możesz opisać szerzej, jakie zjawisko paranormalne przeżyłaś?
Jul
 
Posty: 346
Rejestracja: 31 paź 2008, 23:41

Re: Zdolności medialne

Postautor: qaz » 04 sty 2010, 08:23

Mam na imię Ewa.
Działo się to w roku 2006 podczas pielgrzymki
Benedykta XVI do Polski. Patrzyłam wówczas na telewizor -
relację z Łagiewnik.w pewnym momencie ktoś z drugiej strony
szklanego ekranu odezwał się prosto do mnie. Myślałam że zemdleję
z wrażenia w tym momencie, Było to pod wieczór nikt z sasiadów mnie nie podglądał.
Jestem osobą o raczej silnym zdrowiu i omdlenia nie zdarzają mi się. Opisałam to
pewnej wróżce.Ona napisała mi że to była duchowa energia tak jakby z zaświatów.
Powiedziała że nasz Papiez miał moc i charyzmę i działal na innych ludxzi co do mn ie
to stwierdziła że mogę miec zdolności do kontaktu z duchami lub energiami. Dlatego też
zdecydowałam się na wasze forum. Jestem katoliczką. Ciekawi mnie też czy taki telewizor
można dac do ekspertyzy chodzi mi o radiestezję.
Tyle opisu. Będę wdzięczna za opinię i wasze rady.
P. s. przepraszam za tzw. literówki
Ewa
qaz
 
Posty: 145
Rejestracja: 03 sty 2010, 10:21


Wróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 25 gości