paranormalne dopisek

Miejsce, w którym można zadać każde pytanie dotyczące spirytyzmu, świata Duchów, reinkarnacji, sensu życia, praw kierujących naszym światem, Boga.

paranormalne dopisek

Postautor: qaz » 05 sty 2010, 06:56

To błąd. Chciałabym dopisać coś jeszcze.
Wizyta u wróżki - jasnowidzki była przez telefon
ta wróżka dla mnie była fenomenem od razu
wychwyciała to zxjawisko prześwietlając mój los.
Użyła swego daru aby to stwierdzić i po pewnym czasie stwierdzila że
mam zdolności które trzeba rozwijąć. Może to ułatwi Wam jeszcze
bardziej wytłumaczenie całego zdarzenia.
Kobieta ta miła 10 lat praktyki.
Dziękuję za wszelkie opinie i rady.
Ewa
qaz
 
Posty: 145
Rejestracja: 03 sty 2010, 10:21

Re: paranormalne dopisek

Postautor: vinitor » 05 sty 2010, 17:51

qaz pisze:Użyła swego daru aby to stwierdzić i po pewnym czasie stwierdzila że
mam zdolności które trzeba rozwijąć. Może to ułatwi Wam jeszcze
bardziej wytłumaczenie całego zdarzenia.
Kobieta ta miła 10 lat praktyki.

A czy ta miła praktykantka nie chciała przygarnąć do siebie zdolnej uczennicy? To zakrawa na egoizm do kwadratu. Być może szło tu o zdolności manualne związane z wybieraniem numeru telefonu? Z treści nie wynika jakie to zdolności ujrzała na swym radarze. Zaczynam się obawiać, że podłączyła jakąś szpiegowską aparaturę, co przecież jest złamaniem prawa o wolności osobistej. Następnym razem radzę po połączeniu się z taką podejrzaną specjalistką odciąć kabel a jego końcówkę zabezpieczyć węzłem gordyjskim. Jeśli będzie to komórka sprawa jest trudniejsza. Proponuję zwrócić się do instytutu wysokich temperatur a tam coś wymyślą.
.......................................................
" Rzeka prawdy płynie korytem błędów."
Rabindranath Tagore
Awatar użytkownika
vinitor
 
Posty: 577
Rejestracja: 25 gru 2009, 07:58

Re: paranormalne dopisek

Postautor: qaz » 06 sty 2010, 06:36

Zdolnej uczennicy? Portal jest komercyjny ja nawiązałam z nią kontakt mejlowy
przez czysty przypadek. Wiem że chciała mi pomóc.
Dowód; poleciła mi kurs metody Silvy i konkretnych wykładowców.
Powiecie że bronię wróżki ale chcę powiedzieć jak to ze mną jest.
qaz
 
Posty: 145
Rejestracja: 03 sty 2010, 10:21

Re: paranormalne dopisek

Postautor: vinitor » 06 sty 2010, 12:52

qaz pisze:Portal jest komercyjny

Portal na którym obecnie jesteś nie uchodzi za komercyjny, co najwyżej dla usługodawcy, który czerpie z tego zyski. Idee spirytyzmu są bardziej wartościowe niż środki pieniężne i nic ich nie zastąpi. Nie wyciągasz zdrowych wniosków i ciągle wsłuchujesz się w nawoływania wróżek, które jakby Cię zahipnotyzowały i ulegasz ich czarowi. Zachodzi podejrzenie, że jesteś opętana przez jakiegoś złego z poniżających stopni drabiny duchowej. Powinnaś raczej drogą szczerej i niekomercyjnej modlitwy prosić o odejście naprzykrzającego się Ducha. Niepotrzebne egzorcyzmy ale nieprzeparta chęć zmiany, bo liczy się intencja i zapał. Użytkownicy forum chętnie Ci pomogą lecz prześladowanie własnego umysłu wyimaginowanymi pragnieniami opóźni Twój rozwój duchowy. Mało tego, ciągłymi pytaniami nie na temat sprawisz, że Portal stanie się targowiskiem próżności. Bądź poważna i odpowiedzialna. Trzymając rękę na pulsie spirytyzmu wczujesz się w jego dobroczynne dobro i zrozumiesz jak silnie może wpłynąć na Twój rozkojarzony umysł.
.......................................................
" Rzeka prawdy płynie korytem błędów."
Rabindranath Tagore
Awatar użytkownika
vinitor
 
Posty: 577
Rejestracja: 25 gru 2009, 07:58

Re: paranormalne dopisek

Postautor: konrad » 06 sty 2010, 19:37

Zamykam temat, bo za dużo już dopisków na forum ;) Jak coś dopisywać, to najlepiej robić to w poprzednim temacie.
Awatar użytkownika
konrad
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 2952
Rejestracja: 15 lip 2008, 13:08
Lokalizacja: Warszawa


Wróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości