energue

Miejsce, w którym można zadać każde pytanie dotyczące spirytyzmu, świata Duchów, reinkarnacji, sensu życia, praw kierujących naszym światem, Boga.

energue

Postautor: qaz » 05 sty 2010, 09:38

Zapytam o takie usługi w dzisiejszym komercyjnym świecie
jak oczyszczanie ze złych energii ludzi domów i zwierząt.
Sama taką oferte otrzymałam ale nie skorzystałam wolałam się pomodlic.
Ewa
qaz
 
Posty: 145
Rejestracja: 03 sty 2010, 10:21

Re: energue

Postautor: vinitor » 05 sty 2010, 10:00

qaz pisze:Sama taką oferte otrzymałam ale nie skorzystałam wolałam się pomodlic.

I słusznie.
Dodatkowo sugeruję oczyszczenie duszy.
http://anima.republika.pl/por_oczduszy.htm
Jedna z metod z tego łącza poniżej.

Jak sobie z tym radzić?
No cóż, z pewnością nie wystarczy się totalnie wyluzować (np. medytacją), aby tak jak w przypadku oczyszczania umysłu, uzyskać jego spokój.
I tak samo "leczenie" duszy, po długotrwałym przyjmowaniu złej energii, nie jest takie proste.
O ile nastąpił jednorazowy "atak" na naszą duszę, czyli ktoś przesłał nam złą energię, bądź wytworzyliśmy ją sami i od razu zauważyliśmy ten fakt; zabieg będzie nieco prostszy.
W zasadzie najsilniejszą bronią w tym przypadku, jest naładowanie się miłością (zob. dział "Duchowość" - Miłość). Miłość neutralizuje złą energię, a także dodatkowo zabezpiecza nas na dłuższy czas, przed ponownym jej powstaniem.
W sytuacji, gdy zła energia zagnieździła się w nas od dłuższego czasu, miłość praktycznie ma niewielkie szanse wygranej, gdyż, co najwyżej spowoduje pogorszenie naszego stanu.
W zasadzie chodzi, o to, aby jak najbardziej się "zdołować", czyli wręcz świadomie przypominać sobie wszystkie złe sytuacje, po to, aby przeważona szala złej energii w końcu znalazła ujście. I o ile, świadomie źle czujemy się z owym "syfem" na duszy, prawdopodobnie poprzez dorzucenie "oliwy do ognia", nastąpi reakcja oczyszczania duszy, w sposób dla każdego indywidualny.
Ja proponuję, już na wstępie, gdy czujemy "ból" duchowy, czyli ciężar na żołądku, zaprogramować najbardziej optymalną dla nas metodę oczyszczania.
Czyli, kiedy czujemy, że "to" nadchodzi, należy powtarzać w myślach regułkę o podobnej treści:
"Dokonuję samooczyszczenia duszy, ze wszystkich negatywnych wpływów, zarówno własnych, jak i tych z zewnątrz. Zła energia wyjdzie ze mnie w postaci.......(tu każdy podaje własny sposób, np. w formie płaczu, drgawek itp.)"
Niech się nikt nie zdziwi jeśli po takiej czynności, będzie się musiał udać zaraz do wc;]
Każdy organizm, różnie pozbywa się złej energii, a najlepiej właśnie zaprogramować ów sposób, po to, by znać cały proces oczyszczania.
Ostrzegam, przed zbyt długotrwałym przeciąganiem stanu obojętności, w jaki możemy popaść, jeśli odpowiednio wcześnie nie zareagujemy.
Osobom nadto wrażliwym i nie tylko, które często doznają wpływu negatywnej energii, polecam oprócz powyższego zabiegu, zwrócić do "Góry", z prośbą o pomoc, w samooczyszczaniu.
Najczęściej po oczyszczeniu duszy, następuje spadek sił życiowych, ale to normalne i krótkotrwałe. Zazwyczaj przez jakiś czas jesteśmy obojętni, ale w sensie dobrym; i czujemy ulgę na "duszy" właśnie;]
Po odzyskaniu energii, dobrze jest naładować się miłością, właśnie po to, aby na jakiś czas zabezpieczyć się przed negatywnymi wpływami.

Jeszcze parę słów dla osób, które w większości zatruwają się własnym "syfem".
Jeżeli zdajemy sobie sprawę, że wytworzona przez nas zła energia, pochodzi głównie ze złych zdarzeń, do jakich sami doprowadziliśmy, oprócz standardowego zabiegu oczyszczania, należałoby przeprowadzić zabieg wybaczania, czyli w zależności od przeżytych sytuacji, należy bądź to wybaczyć sobie, bądź innym, także w przypadku, jeśli kogoś skrzywdziliśmy, bądź siebie, należy, o ile to możliwe, jak najszybciej te osoby przeprosić (także Boga), jeśli nie na "żywo", to przynajmniej w myślach. Długotrwałe noszenie poczucia krzywdy, bądź wyrzutów sumienia, także powoduje powstanie w nas złej energii, która m.in. sprawia, że nienawidzimy bądź to siebie, bądź osoby przez nas skrzywdzone.
Dlatego wybaczenie i przeproszenie, także zdejmuje nam ciężar z serca. I tak, jak po oczyszczeniu, sami ładujemy się miłością, osobom, wobec których postąpiliśmy nie w porządku, także należałoby, odrobinę tej miłości przesłać.


Podobne strony
1 voov.republika.pl
2 safouhalwafai.republik...
3 ma_uri.republika.pl
4 wybierzsiebie.republik...
5 ezoteryczny_portal.rep...

.......................................................
" Rzeka prawdy płynie korytem błędów."
Rabindranath Tagore
Awatar użytkownika
vinitor
 
Posty: 577
Rejestracja: 25 gru 2009, 07:58

Re: energue

Postautor: qaz » 05 sty 2010, 10:06

Dziękuję za wyczerpującą odpowiedz.
qaz
 
Posty: 145
Rejestracja: 03 sty 2010, 10:21

Re: energue

Postautor: konrad » 05 sty 2010, 15:20

qaz pisze:Zapytam o takie usługi w dzisiejszym komercyjnym świecie
jak oczyszczanie ze złych energii ludzi domów i zwierząt.
Sama taką oferte otrzymałam ale nie skorzystałam wolałam się pomodlic.
Ewa


Najlepiej oczyszczamy się, gdy czynimy dobro, pomagamy innym ludziom. I co najważniejsze nic to nie kosztuje.
Awatar użytkownika
konrad
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 2952
Rejestracja: 15 lip 2008, 13:08
Lokalizacja: Warszawa

Re: energue

Postautor: vinitor » 05 sty 2010, 15:29

konrad pisze:Najlepiej oczyszczamy się, gdy czynimy dobro, pomagamy innym ludziom. I co najważniejsze nic to nie kosztuje

Co racja, to racja. Nie mogłem podawać za dużo możliwości, bo przykro by było pozostawić naszego przemiłego Administratora bez fachowego zajęcia. ;)
.......................................................
" Rzeka prawdy płynie korytem błędów."
Rabindranath Tagore
Awatar użytkownika
vinitor
 
Posty: 577
Rejestracja: 25 gru 2009, 07:58

Re: energue

Postautor: qaz » 05 sty 2010, 15:41

dziękuję za odpowiedz
qaz
 
Posty: 145
Rejestracja: 03 sty 2010, 10:21


Wróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości