Kim/Czym dla Ciebie jest Bóg?

Miejsce, w którym można zadać każde pytanie dotyczące spirytyzmu, świata Duchów, reinkarnacji, sensu życia, praw kierujących naszym światem, Boga.

Re: Kim/Czym dla Ciebie jest Bóg?

Postautor: czarnyMag » 16 mar 2016, 16:20

Mirek pisze:Magu, a będąc w kinie podczas wyświetlania filmu widziałeś biały ekran? Ne? Przecież on tam cały czas jest. :)


Nie, nie widziałem ekranu w kinie być może dlatego że tego życia serio nie traktuję - czyli jak dowiaduję się że mam raka to na tegoż raka leję! Cała rodzina płacze a ja się śmieję (przez łzy bólu)! ale śmieję. I wtedy ten rak znika (i to nie jest raz :lol: A dlatego być może że ma ewoluować w tym zas...m świecie duch który wyszedł być może z samego piek...a! Nie wiem tego i tak jak w przypadku kina lata mi to! Ale wiem że zniknięcie raka kilkakrotnie i u mnie i u mojej żony ale dla mnie (cóż być może mam przerost ego ale tak uważam :) jest dla mnie cenniejszą lekcją od Stwórcy niż jakiś ekran w kinie!
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Kim/Czym dla Ciebie jest Bóg?

Postautor: danut » 16 mar 2016, 16:26

Mirek pisze:Magu, a będąc w kinie podczas wyświetlania filmu widziałeś biały ekran? Ne? Przecież on tam cały czas jest. :)


Biały ekran nie może być sednem ani Bogiem, w tym rzecz :D Powiedz mi co ten biały ekran by mógł gdyby nie projekcja filmu, która i bez niego mogłaby być wyświetlana i puszczona w ruch na czymkolwiek?
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Kim/Czym dla Ciebie jest Bóg?

Postautor: OneNight » 16 mar 2016, 16:29

Od wszystkich chcesz dowodów na wszystko, a sam wierzysz w coś, na co dowodu nie ma - stwórcę?
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Re: Kim/Czym dla Ciebie jest Bóg?

Postautor: czarnyMag » 16 mar 2016, 17:15

OneNight pisze:Od wszystkich chcesz dowodów na wszystko, a sam wierzysz w coś, na co dowodu nie ma - stwórcę?


Na to w co wierzę akurat dowody są tylko trzeba się nastroić na odpowiednie fale - ja pytam jak to możliwe w wieku 20-tym? :)

A Ciebie pytam: co robiłeś jak ja Bogu rzuciłem wyzwanie niczym krasnoludkom (nie ryzykując ośmieszenia przed nikim - bo sam na sam)??? :) Dlaczego nie wpadłeś na ten sam pomysł? (koledzy mi mówili frazesy - jest bo tak jest - a sprawdzić mógł każdy nawet naukowo ale nikt nie chciał) - a ja pytam dlaczego? Czemu nie?, zwłaszcza jak się nie wierzy w duchy, nie wierzy w nic! Czemu ateiści prawie na czworakach wiali z mojego mieszkania już po moich doświadczeniach (ksiądz by powiedział "opętanie' "nawiedzenie") ale oni??????????? oni nie wierzyli w duchy :lol: to czemu bladzi niczym papier wiali krzycząc: "wypij piwo które nawarzyłeś sam!" Czemu??? Przecież nauka nic podobnego nie udowodniła :) A skoro nie udowodniła to nie ma! Ale jest! Ja nie twierdzę nic w oparciu o cudze wnioski, ja opieram się na "doświadczeniach" :)
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Kim/Czym dla Ciebie jest Bóg?

Postautor: OneNight » 16 mar 2016, 17:43

Nie wiem, nie widziałem jak wiali.

Ja chcę sprawdzić, co mam zrobić? :D

Dowody, również naukowe? :lol:
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Re: Kim/Czym dla Ciebie jest Bóg?

Postautor: czarnyMag » 16 mar 2016, 17:51

OneNight pisze:Nie wiem, nie widziałem jak wiali.

Ja chcę sprawdzić, co mam zrobić? :D

Dowody, również naukowe? :lol:


Nieprzekonanego nikt i nic nie przekona! Masz rozum teraz i masz czas (zrobisz z nim co zechcesz) ale potem - co potem? Przeczytaj sobie KD lub "Niebo i Piekło" - tam są odpowiedzi co do zmarnotrawionego życia i darów takich jak umysł, mądrość, możliwości wyciągania wniosków w oparciu o mózg ! Ja ateistów nie nawracam - jestem egoistą :lol:
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Kim/Czym dla Ciebie jest Bóg?

Postautor: Nikita » 16 mar 2016, 17:56

Czarny Magu ja odczuwam czasami takie dotkniecie Nieznanego np podczas medytacji albo wspolnej modlitwy lub w czasie Jakis uniesien lub zakretow zyciowych...czasem czuje te sile w Naturze, czasem w dziwnych zbiegach okolicznosci, czasem w momentach ....to jest subiektywne odczucie wiec trudno to opoisac ale ja wiem, ze ja to czuje i przezywam...to sa takie podniosle nastroje ducha i ja wie, ze nastepuje wtedy stycznosc z wyzszym swiatem duchowym a poza tym spotkalam juz oswieconych a oni Maja polaczenie z Boskoscia i to sie poprostu czuje bedac w poblizu takiej osoby.
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: Kim/Czym dla Ciebie jest Bóg?

Postautor: OneNight » 16 mar 2016, 17:58

Czytałem, a gdzie te naukowe dowody?
Wiara w bóstwa jest niepotrzebna.
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Re: Kim/Czym dla Ciebie jest Bóg?

Postautor: czarnyMag » 16 mar 2016, 18:27

OneNight pisze:Czytałem, a gdzie te naukowe dowody?
Wiara w bóstwa jest niepotrzebna.


Dla mnie bóstwem jest duch który zdejmuje ze mnie nieuleczalną np. chorobę i mówi mi o tym że ją "zdejmuje" - idę do lekarza czyli "naukowca" i słyszę po kilku specjalistycznych badaniach w kilku ośrodkach po konsultacjach kilku utytułowanych głów że choroba tam gdzieś na pewno jest (przyczajona:) i muszę być pod medycznym "okiem" i jestem - już 10 lat :lol: (tak na wszelki wypadek :lol: a zdrowsi ode mnie są już na tamtym świecie (i naukowo to wszystko "badają" :) A ja jestem tylko przykładem - jednym z wielu którzy pokierowali już takich jak ja (nieuleczalnie chorych) do tego ducha i im choroby też wyparowały :lol: I oni też teraz kierują kolejnych w to samo miejsce - oni też nie potrafią sobie tego wytłumaczyć - tak więc rzesza "zagiętych" rośnie :)
Ale dla ciebie prywatnie - tak z głębi serca rada: "jak zachorujesz lecz się farmakologicznie w oparciu o rozum ludzki i naukę !
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Kim/Czym dla Ciebie jest Bóg?

Postautor: OneNight » 16 mar 2016, 18:32

Ja się leczę w oparciu o naukę i rozum ludzki :D
Twierdzisz, że nauka jest niepotrzebnym śmieciem? A sam zrobisz coś więcej? Wyślesz ludzi na księżyc, stworzysz radio, internet, telefon, samochód bez pomocy nauki? Przyznaj, że leniem jesteś i się uczyć nie chcesz :D
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

PoprzedniaNastępna

Wróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości