Co spirytyści myślą o ... eksterioryzacji?

Miejsce, w którym można zadać każde pytanie dotyczące spirytyzmu, świata Duchów, reinkarnacji, sensu życia, praw kierujących naszym światem, Boga.

Re: Co spirytyści myślą o ... eksterioryzacji?

Postautor: Natasza » 30 kwie 2016, 20:09

w pewnym zawodzie, gdy poszlaki są poszlakami, a winny jest tylko podejrzanym stosuje się bardzo prostą metodę
widzisz OneNight - jest taka technika w psychologii , która polega na przerzuceniu winy na najbardziej oczywistego wskazanego , gdzie większość na niego postawi , tym usypia się czujność a winny wykazuje obluzowanie emocjonalne i to go gubi........

p.s.
gdy człowiek nie śpi, budzą się różne myśli

pozdrawiam
jedne z ulubionych piosenek gdy jestem w moim świecie gdzie stawiam milion pytań
Mylene Farmer-Jean Louis Murat ,, Regrets,,
Enigma ,, Why?,,
Daniel Bloom , Mela Koteluk ,, Katarakta,,
Awatar użytkownika
Natasza
 
Posty: 2391
Rejestracja: 24 wrz 2015, 12:12

Re: Co spirytyści myślą o ... eksterioryzacji?

Postautor: OneNight » 30 kwie 2016, 20:13

Przeczytaj zedytowany przeze mnie post proszę.

Nie lubię tych psychologicznych sztuczek. Uczyłem się tego do ochrony przed manipulacją, do pracy nad sobą. Dla mnie niepojęte jest to, jak można z tego robić broń.
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Re: Co spirytyści myślą o ... eksterioryzacji?

Postautor: Natasza » 30 kwie 2016, 20:22

OneNight pisze:Ty już poczułaś te konsekwencje na tych forach, no nie?

Przestałem Ci ufać, gdy się dowiedziałem kim jesteś/byłaś. Nie będziesz mi grozić ani narzucać swojej moralności.

Przeglądnij sobie wszystkie wymiany zdań z tym, o kim ciągle mówiłaś.

Mnie na forum nie przywiodły Twoje posty ani chęć kontaktu z duchami. Istnieje coś, bez czego życie tu jak i po drugiej stronie jest męką - tego szukam. Wiesz co to? Coś, czego większość ludzi na tej planecie nie posiada lub nie chce posiadać.



a nawet go wkleję w moją wypowiedź , jeszcze pisaną do ciebie - proszę abyś wskazał na jakich forach byłam - nazwa, link, cokolwiek - podobno jesteś niezły w te techniczne klocki- chyba nie masz z tym problemu
a jak potrzebujesz koła ratunkowego, proszę o poradę kolejnej osoby danut- wskazującej te strony i moją na nich obecność - już wklejała nie jedne posty z innych for- więc nie powinna mieć problemu z moimi wypowiedziami

p.s.to kim jestem zostanie dla was do końca nie wyjawione
jedne z ulubionych piosenek gdy jestem w moim świecie gdzie stawiam milion pytań
Mylene Farmer-Jean Louis Murat ,, Regrets,,
Enigma ,, Why?,,
Daniel Bloom , Mela Koteluk ,, Katarakta,,
Awatar użytkownika
Natasza
 
Posty: 2391
Rejestracja: 24 wrz 2015, 12:12

Re: Co spirytyści myślą o ... eksterioryzacji?

Postautor: OneNight » 30 kwie 2016, 20:27

Nie wiem czy masz świadomość, ale jest tu na forum ktoś, kto Cię zna z tych for.

Skoro chcesz być taka tajemnicza, to moja wiedza na temat Twojej aktywności też będzie dla Ciebie nie do końca wyjaśniona.

A co? Ja mam się męczyć, żeby szukać jakiejś wiadomości, dzięki której znowu będziesz mi grozić?
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Re: Co spirytyści myślą o ... eksterioryzacji?

Postautor: Natasza » 30 kwie 2016, 20:37

OneNight pisze:
Natasza pisze:z tego co napisałeś najbardziej interesują mnie fora , na których byłam, skonfrontujmy je - rozumiem , że mnie śledzisz , jesli tak to muszę sprawę przekierować do odpowiedniej instytucji

:lol: Nie działa na mnie psychologia. Sam się jej uczyłem. Nie śledzę Cię, znalazłem Cię przypadkiem, sama mi to wyjawiłaś :P




a teraz odnieś swój ostatni post do tego , w którym pogrubiłam twoje słowa

,,za demonologiem podążają różne istoty, te ludzkie , złe energie wskazuje ledwo stukając palcem w stół,, - to zdanie , które cytuję ze strony tego forum
,, Natasza doświadczenia...,, jedynego forum w jakim wzięłam fizyczny udział

to wszystko, trzymaj się, pozdrawiam
jedne z ulubionych piosenek gdy jestem w moim świecie gdzie stawiam milion pytań
Mylene Farmer-Jean Louis Murat ,, Regrets,,
Enigma ,, Why?,,
Daniel Bloom , Mela Koteluk ,, Katarakta,,
Awatar użytkownika
Natasza
 
Posty: 2391
Rejestracja: 24 wrz 2015, 12:12

Re: Co spirytyści myślą o ... eksterioryzacji?

Postautor: OneNight » 30 kwie 2016, 20:40

Wyjawiłaś mi to za czyimś pośrednictwem, że się tak wyrażę. Podejrzałem waszą rozmowę przez przypadek ;)

Wiem, że nie jesteś do końca szczera. A wiesz, że bardziej przyjazny od Ciebie wydaje się ten mężczyzna, którego nicku nie wolno wyjawiać? :D

Nie Ty jesteś moim celem, więc zamiast tracić czas na tą bezsensowną kłótnie, przejdźmy do tematu.

Gdzie znajduje się Obszar Stworzony Przez Umysł Obserwatora(OSPUO)? Co gdy zastanę puste ciało, a duch będzie niewiadomo gdzie? Duch podczas snu gdzieś leci, ale gdzie?
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Re: Co spirytyści myślą o ... eksterioryzacji?

Postautor: danut » 30 kwie 2016, 21:04

Wiem, że to nie do mnie pytanie, ale obszar stworzony przez umysł jednego obserwatora to iluzja, znajduje się on w jego umyśle, to dlatego mieliśmy takie relacje o całkowitej pustce wokół, pozbawionej życia innych istot, ewentualnie mogą tam istnieć i komnaty ze złota ;) . Obserwator musi się zintegrować ze środowiskiem, a wszystko co żyje niezależnie od tego gdzie żyje -- ma swoją świadomość, więc musiałby się z nimi zintegrować. Jeśli znajdzie puste ciało, to będzie ono jego własnością, to będzie jego ciało, które zamknie w tym obszarze pustki, pociągnie je tam za swoją świadomością i nie zależy to od tego w jakim stanie i w jakim wyglądzie je zobaczy...
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Co spirytyści myślą o ... eksterioryzacji?

Postautor: OneNight » 30 kwie 2016, 21:12

A więc nie dostanę się tam, choćbym stanął na głowie?
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Re: Co spirytyści myślą o ... eksterioryzacji?

Postautor: danut » 30 kwie 2016, 21:38

OneNight pisze:A więc nie dostanę się tam, choćbym stanął na głowie?

Ale gdzie Ty się chcesz dostać? W ograniczony obszar czyimś umysłem? - do jego obszaru iluzji - nie, ale ktoś może zmanipulować Twoje pojmowanie w ten sposób, ze sam się zagrzebiesz w swojej iluzji i też tam wylądujesz.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Co spirytyści myślą o ... eksterioryzacji?

Postautor: OneNight » 30 kwie 2016, 21:56

No zaraz. A gdzie idą śniący? Czasem nie do OSPUO? A więc co z tego wynika - gdzie szukać duszy śniącego poza ciałem? W OSPUO! :D Tak, to zagmatwane.
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

PoprzedniaNastępna

Wróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości