Co spirytyści myślą o ... eksterioryzacji?

Miejsce, w którym można zadać każde pytanie dotyczące spirytyzmu, świata Duchów, reinkarnacji, sensu życia, praw kierujących naszym światem, Boga.

Re: Co spirytyści myślą o ... eksterioryzacji?

Postautor: danut » 30 kwie 2016, 22:04

OneNight pisze:No zaraz. A gdzie idą śniący? Czasem nie do OSPUO? A więc co z tego wynika - gdzie szukać duszy śniącego poza ciałem? W OSPUO!


A wiesz o tym, ze są rożne rodzaje snów? Sen może powstać z informacji od chorych komórek ciała, lub ich niedyspozycji, lub wymogu np. pęcherza moczowego :) słanych do umysłu, sen może powstać przez źle odebrane bodźce z otoczenia, sen może powstać z impulsów id ( wrodzonego i nabytego wyposażenia psychicznego z popędami włącznie), wreszcie możemy odbierać informacje ponad czasowe z innego niż nasza rzeczywistość obszaru - czyli tam na tylko twoje chcę się nie dostaniesz, musiałoby dojść do ściągnięcia cię tam przez to Twoje, ale o wiele od twojego tutejszego silniejsze źródło.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Co spirytyści myślą o ... eksterioryzacji?

Postautor: OneNight » 30 kwie 2016, 22:10

Silniejsze źródło? Mam poprosić mtj. o pomoc?

http://www.oobe.pl/park/index.php?autocom=ibwiki&cmd=article&id=9
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Re: Co spirytyści myślą o ... eksterioryzacji?

Postautor: danut » 30 kwie 2016, 22:15

OneNight pisze:Silniejsze źródło? Mam poprosić mtj. o pomoc?

http://www.oobe.pl/park/index.php?autocom=ibwiki&cmd=article&id=9



Rób co chcesz, ja już się wypowiadałam o tych słuchawkach dających silniejsze źródło i wynoszących klientów na wyższe poziomy :lol: Widziałam relacje, komentowałam je i powinieneś znać o tym moje zdanie. Powiedz mi, jak tak otrzymują to połączenie, to dlaczego latanie do obszaru innego człowieka, czy chocby nawet do źródła jakiejs zbiorowej jażni( jak to nazywają), ale w tej rzeczywistości, podłączając się do niego nazywają mistrzostwem?? Co to za mistrzostwo? :o
Ostatnio zmieniony 30 kwie 2016, 22:19 przez danut, łącznie zmieniany 1 raz
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Co spirytyści myślą o ... eksterioryzacji?

Postautor: OneNight » 30 kwie 2016, 22:18

Hemi sync?
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Re: Co spirytyści myślą o ... eksterioryzacji?

Postautor: danut » 30 kwie 2016, 22:21

OneNight pisze:Hemi sync?


Nie znam się na tych nazwach, ale wszelkie "duchowe rozwoje" "mistrzów buddyjskich" i moda na nie niewłasciwie skomentowana przez inne kultury do mnie nie przemówią.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Co spirytyści myślą o ... eksterioryzacji?

Postautor: OneNight » 30 kwie 2016, 22:26

W każdym razie będę próbował do skutku, na wszelkie sposoby. Już zbyt długo choroba uniemożliwiała mi podróże.

Późno już. Mam skręconą kostkę i poobijaną nogę, więc idę się położyć. Miłej nocy.
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Re: Co spirytyści myślą o ... eksterioryzacji?

Postautor: danut » 30 kwie 2016, 22:27

OneNight pisze:W każdym razie będę próbował do skutku, na wszelkie sposoby. Już zbyt długo choroba uniemożliwiała mi podróże.

Późno już. Mam skręconą kostkę i poobijaną nogę, więc idę się położyć. Miłej nocy.

Wzajemnie miłej nocy i rekonwalescencji przez sen. ;)
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Co spirytyści myślą o ... eksterioryzacji?

Postautor: Estia72 » 01 maja 2016, 08:40

danut pisze:
OneNight pisze:No zaraz. A gdzie idą śniący? Czasem nie do OSPUO? A więc co z tego wynika - gdzie szukać duszy śniącego poza ciałem? W OSPUO!


A wiesz o tym, ze są rożne rodzaje snów? Sen może powstać z informacji od chorych komórek ciała, lub ich niedyspozycji, lub wymogu np. pęcherza moczowego :) słanych do umysłu, sen może powstać przez źle odebrane bodźce z otoczenia, sen może powstać z impulsów id ( wrodzonego i nabytego wyposażenia psychicznego z popędami włącznie), wreszcie możemy odbierać informacje ponad czasowe z innego niż nasza rzeczywistość obszaru - czyli tam na tylko twoje chcę się nie dostaniesz, musiałoby dojść do ściągnięcia cię tam przez to Twoje, ale o wiele od twojego tutejszego silniejsze źródło.



Zgadza sie Danut, nasze komorki maja swiadomosc i moga wysylac naszej swiadomosci komunikaty wlasnie poprzez sny....
Ja wlasnie dzieki snom od chorych komorek dostalam informacje ze mam raka, dzieki temu poszlam wlasciwie do lekarza zrobic badania i sie potwierdzilo, ale wiekszosci jak piszesz w czasie snu wedruje po innych obszarach rzeczywistosci i tak jak piszesz nie jest to na moje "ja chce" jest to niezalezne od mojego ja chce, mysle ze ma w tym udzial moje WJ....
"Na poczatku Bog ktory jest plomieniem stworzyl Niebo i Niebian"
Awatar użytkownika
Estia72
 
Posty: 781
Rejestracja: 30 wrz 2015, 13:15
Lokalizacja: Manchester, Anglia

Re: Co spirytyści myślą o ... eksterioryzacji?

Postautor: fruwla » 13 lut 2018, 11:16

Estia72 pisze:Ja wlasnie dzieki snom dostalam informacje jest to niezalezne od mojego ja chce, mysle ze ma w tym udzial moje WJ....

Podobnie jak Estia, ja rowniez najwazniejsze informacje otrzymuje w snach.
I tez jest to niezalezne od mojego " chce, potrzebuje ".
Niestety nie zawsze potrafie te przekazy przed wydarzeniem zinterpretowac. Po wydarzeniu , wszystko jest jasne i zrozumiale.
" Punkt widzenia zalezy od miejsca siedzenia "
fruwla
 
Posty: 956
Rejestracja: 28 kwie 2015, 10:03

Re: Co spirytyści myślą o ... eksterioryzacji?

Postautor: soldado » 14 lut 2018, 22:26

fruwla pisze:
Estia72 pisze:Ja wlasnie dzieki snom dostalam informacje jest to niezalezne od mojego ja chce, mysle ze ma w tym udzial moje WJ....

Podobnie jak Estia, ja rowniez najwazniejsze informacje otrzymuje w snach.
I tez jest to niezalezne od mojego " chce, potrzebuje ".
Niestety nie zawsze potrafie te przekazy przed wydarzeniem zinterpretowac. Po wydarzeniu , wszystko jest jasne i zrozumiale.


Wiele symboli się powtarza.
Z czasem to wyłapiesz. :)
Czym więcej będziesz interpretować, tym bardziej wszystko będzie jasne. :)
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

PoprzedniaNastępna

Wróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości