Przekaz od Boga

Miejsce, w którym można zadać każde pytanie dotyczące spirytyzmu, świata Duchów, reinkarnacji, sensu życia, praw kierujących naszym światem, Boga.

Przekaz od Boga

Postautor: czarnyMag » 11 wrz 2016, 23:53

Pierwsze Źródło – Przekaz

Chciałbym abyś wiedział,
Że miłość w tobie
jest moją własną
umieszczoną w twoim wnętrzu,
wówczas gdy zrodziłeś się z ducha.
Fakt ten definiuje naturę
twojej unikalności,
jako że nie ma takiego drugiego ciebie,
w którym moja miłość byłaby przechowywana
w dokładnie identyczny sposób.
Wszystkie moje kreacje
połączone są ze mną w ten właśnie sposób
i dzięki temu wszystkie one połączone są nawzajem
we wszechrodzinę unikalnych osobowości --
każda z nich to fragment całości,
która jest mną.
Jesteś wyjątkową,
nie zastępowalną,
nie dającą się zduplikować
esencją, którą znam
z większą przejrzystością
niż znają cię wszystkie pozostałe istoty,
wliczając w to ciebie samego.
Moja obecność jest niezależna
od czasu oraz przestrzeni
i tak jak nie jesteś w stanie powstrzymać nieskończoności
tak samo nie jesteś w stanie powstrzymać mojej miłości
do ciebie,
która płynie ponad czynnikami tworzącymi
nasze iluzoryczne oddzielenie.
Podtrzymuj w pamięci to, że:
ja nie jestem od ciebie oddzielony,
ale ty jesteś niezależny ode mnie.
Moja obecność to portret
oryginalnego ciebie.
Kiedy myślisz o mnie,
nasącz tę myśl ekspresją
swojej najczystszej miłości
a wówczas twoja myśl
będzie w tym momencie moją.
W ten sam sposób rozmawiaj ze mną,
mając świadomość, iż duchowy element ciebie
przekazuje twoje komunikaty wprost do mnie.
W granicach ewoluujących światów
odnajdziesz mnie
poprzez swoją Jaźń.
Odkryj mnie w nich.
Zauważ mnie w nich.
Odzyskaj mnie w nich.
Przebieganie ścieżki do mnie poprzez twoją Jaźń
jest moją transcendencją, która
czyni, iż wydaję się tak odległy i odizolowany,
jak i jest też elementem powodującym twoje zapatrzenie
na zewnętrzną szatę waszego świata,
co czyni cię nieświadomym moich propozycji.
Przedstawiam ci moją propozycję dla ciebie.
Usłysz ją w swoim najgłębszym sercu
i poczuj mnie w nim.
Wyczekuję ciebie w nie dających się wyrazić słowami pragnieniach
twojej ludzkiej duszy.

WingMakers
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Przekaz od Boga

Postautor: czarnyMag » 12 wrz 2016, 00:11

Pierwsze Źródło – Moje Główne Przesłanie

Przekazuję tę wiadomość tobie, temu którego poruszyłem dźwiękiem mojego głosu.
Słowa te są moją sygnaturą. Możesz oblec się w zwątpienie, lęk, wiarę, lub odwagę; nie
ma to znaczenia, albowiem dotknie cię rytm mojego głosu. Przepływa on przez ciebie jak
promień światła, który -- chociaż na chwilę -- rozsuwa ciemność.
Przebywam w częstotliwości światła, w której istoty skończoności nie są w stanie mnie
rozkryć. Jeśli poszukujesz mnie, to działania te nie odniosą skutku. Ja nie jestem
znajdywalny lub odkrywalny. Urzeczywistniam się jedynie w jedności, harmonii, i całości.
Jest to dokładnie ta sama jedność, którą odczuwasz gdy jesteś sprzężony z całością
życia, ponieważ ja jestem niczym innym jak właśnie nim. Jestem całością życia. Jeśli
odczuwasz konieczność poszukiwania mnie, to rozpocznij praktykować odczuwanie
całości i jedności.
W moim najintensywniejszym świetle stworzyłem ciebie z mojego pragnienia zrozumienia
mego wszechświata. Jesteś moim emisariuszem. Masz pełną swobodę podróżowania
poprzez wszechświat wszechświatów jako cząsteczka mojego nieskończonego łona z
przeznaczeniem, które sam określisz. Nie predefiniuję przebiegu twojej podróży ani jej
celu. Jedynie towarzyszę ci. Nie przekierowuję ciebie w żadnym kierunku, ani też nie
karzę cię kiedy oddalasz się od mojego serca. Czynię tak, gdyż mam w ciebie wiarę.
Jesteś spadkobiercą mojego światła, które nadało tobie formę. To mój głos jest tym, co
przebudziło cię do indywidualności, ale to twoja wola będzie tym co przebudzi cię do
naszej jedności. Twoim pragnieniem jest poznanie mnie jako własną jaźń, która
doprowadza cię do mej obecności tak perfekcyjnie zakrytej w twoim świecie. Jestem za
wszystkim co widzisz, słyszysz, dotykasz, smakujesz, wąchasz, czujesz, i w co wierzysz.
żyję po to abyś mógł mnie dostrzec. Stanowi to najwyższą ekspresję mojej miłości do
ciebie, i kiedy poszukujesz moich cieni w historiach swojego świata, ja, nieusuwalne,
niewidoczne światło, staję się coraz to bardziej dostrzegalny. Wyobraź sobie najdalszy
punkt w kosmosie -- za czarnym portalem, umieszczony w jakiejś odległej galaktyce, po
czym pomnóż tę odległość przez wartość najwyższej liczby jaką znasz. Gratulacje,
właśnie zmierzyłeś atom mojego ciała.
Zdajesz sobie sprawę jak jestem niezgłębiony? Nie jestem czymś, co możesz poznać,
zobaczyć, albo zrozumieć. Jestem poza zrozumieniem. Mój ogrom sprawia, iż jestem
niewidoczny i nieunikniony. Nigdzie nie możesz być beze mnie. Moja nieobecność nie
istnieje. To właśnie ta właściwość czyni mnie unikalnym. Jestem Pierwszą Przyczyną i
Ostatnim Skutkiem złączonymi w niepodzielnym łańcuchu.
Nie ma żadnej suplikacji, która mnie wywołuje. żadnej modlitwy, która wzywa mnie do
waszego świata, chyba że jest ona dodatkiem przy odczuwaniu jedności i całości. Nie ma
żadnych świątyń ani świętych przedmiotów, które łączą się ze mną w jakiś wyjątkowy
sposób. Nie mają, ani nigdy nie miały one działania przybliżającego was do mojej
wyciągniętej dłoni. Moja obecność w waszym świecie jest niezmienna, jako że jestem
sanktuarium zarówno kosmosu jak i duszy każdego z was.
Mógłbym obudzić każdego z was w tej chwili do naszej jedności, ale istnieje większy plan
-- obszerniejsza wizja -- która umieszcza cię w granicach czasu i wymiarów
przestrzennych zaistnienia oddzielenia. Plan ten polega na rozwoju ku mojej całości, co
ponownie zaznajamia cię z naszą jednością poprzez doświadczanie oddzielenia. Twoje
budzenie się, chociaż powolne i czasami bolesne, jest elementem zapewnionym, i to jest
to na co powinieneś zdawać się ponad wszystko inne.
Jestem pierwotnym ojcem całego stworzenia. Jestem osobowością, która żyje wewnątrz
każdego z was jako wibracja emanująca ze wszystkich aspektów waszego istnienia.
Przebywam w tym wymiarze jako twoje światło naprowadzające. Jeśli podążysz za tą
wibracją, jeśli umieścisz ją w rdzeniu swojej podróży, to uzyskasz wówczas kontakt z
moją osobowością, która żyje za cząsteczkami twojego istnienia.
Nie należy się mnie obawiać, ani też być wobec mnie obojętnym. Moja obecność jest
natychmiastowa, uchwytna, i rzeczywista. Jesteś teraz w mojej obecności. Słuchasz
moich słów. Ty jesteś w mojej obecności. Ty jesteś we mnie bardziej niż ja jestem w
tobie. Jesteś fornirem mojego umysłu i serca, a pomimo to uważasz, że pochodzisz od
małpy. Jesteś czymś o wiele więcej niż możesz to sobie uzmysłowić.
Nasza jedność była, jest, i będzie trwała zawsze. Jesteś moim błogosławionym
potomkiem, z którym jestem skomplikowanie połączony w sposób, którego nie jesteś w
stanie zrozumieć, i w związku z czym w pełni docenić. Musisz zawiesić swoją wiarę i
niewiarę w to czego nie możesz wykryć, na rzecz wiedzy iż jestem rzeczywisty i żyję w
tobie. To jest moje główne przesłanie do wszystkich moich potomków. Wysłuchaj je
uważnie, albowiem dzięki niemu możesz dostrzec miejsce, w którym mieszkam.

Fragment z Komory 23
Jeden z przekazów przypisanych do Pierwszego Źródła, będący jednocześnie częścią
pracy znanej jako WingMakers.
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Przekaz od Boga

Postautor: czarnyMag » 12 wrz 2016, 00:25

Pierwsze Źródło – Moje Centralne Objawienie

Rozwijacie się do wnętrza, zawsze w kierunku mojej duszy stwórcy. Jest ona częścią
mnie samego, która nie przebywa w waszym wnętrzu, lecz jest oddzielona na sposób
podobny do tego, jak gwiazdy oddzielone są od głębokiej jaskini. Owa część mnie jest
źródłem i przeznaczeniem waszego istnienia, z niej to schodzicie do jaskini swoich
zaczątków skupionych na cielesności, gdzie do wyborów waszych dociera cichy szept
mojego głosu.
Mój plan co do waszej ascendencji obejmuje każde stworzenie we wszystkich wymiarach
wszystkich światów. Urzeczywistniam go poprzez dzielenie się każdą moją funkcją, która
jest możliwa do udźwignięcia przez moją kreację. Tym, których stwarzam, dawana jest
moc sprawowania mojej roli; w ten sposób wydaję się wam ukryty, gdyż musicie nauczyć
się postrzegać, że jestem tym co stwarzam.
Jestem Pierwszym Źródłem, a wasza wiedza o mnie jest po tysiąckroć zatarta. Mieszkam
w Wszechświecie Centralnym tak od was odległym jak niezgłębioną jest abstrakcja
kosmosu, a pomimo to fragment mnie samego umieszczony jest w każdym z was niczym
diament w pierścieniu, i stan ten trwać będzie tak pewnie jak to, że ja trwać będę.
Chociaż są tacy, którzy wierzą, że jestem mitem, to przekazuję wam, iż mój świat jest
światłem naprowadzającym dla wszystkich istnień we wszystkich czasach, i niezależnie
od tego czy wierzysz we mnie, czy też nie, bezbłędnie ściągany jesteś do źródła, w
którym zostałeś stworzony.
Wolałbym być wam znany we wszystkich czasach i w każdym miejscu, ale jeślibym tak
uczynił, wówczas ewolucyjna podróż mojej kreacji uległaby przerwaniu, a funkcjonowanie
systemu ascendencji, który stworzyłem na rozwiązaniu nauczyciel-student, zachwiałby
się. Rozczłonkowałem siebie w niezliczone rodzaje istot, które ujęte kolektywnie tworzą
ewolucyjny pomost waszej ascendencji ku mojemu królestwu. Nie ma kroku w waszej
podróży, dla którego inny już nie został przedsięwzięty na rzecz tych następujących.
Uformowałem te słowa z pomocą mojego najgłębszego stworzenia, znanego wam
poprzez ten materiał jako: Rasa Centralna. Ich zapisy umieszczane są na waszej planecie
po to aby katalizować -- pośród tych z was, którzy są na to gotowi -- przebudzenie mnie,
takiego jaki prawdziwie jestem. Zapisy te przetrwają wiele pokoleń, czasami ukryte przed
wglądem, czasami sprowadzone do symboli, czasami poddane w wątpliwość, ale zawsze
będą one moim głosem ujawniony na waszej planecie.
Mimo że nie jest to pierwszy raz kiedy przemawiam do mieszkańców waszej planety, to
jest to pierwszy raz kiedy przemawiam poprzez moje najgłębsze stworzenie i
pozostawiam nieusuwalny, wielowymiarowy zapis. Zewnętrzna warstwa tego zapisu
stanowi mitologię Rasy Centralnej, ale jeśli dostrzeżesz mój głos we wnętrzu tej
mitologii, wówczas ujrzysz inną warstwę tego zapisu, personalną modulację
przemawiającą dokładnie do ciebie, mojego dziecka. To właśnie ta intymność jest tym co
wkodowałem w te zapisy, a co jest symbolem mej dłoni wyciąganej ku tobie. Intymność
ta pozostanie w twoim sercu i umyśle, nawet gdy wszystko inne cię zawiedzie.
Mój głos pomoże wam na ponów połączyć się ze mną. Poszerzy on waszą wizję o mnie, o
moim celu, i mojej nieustającej miłości do każdego z moich stworzeń; i nie ma znaczenia
gdzie lub jak żyjesz. Dotychczas gdy przemawiałem do waszej planety, działo się to
poprzez pryzmat danej osobowości, co w pewnym stopniu zniekształcało mój głos i
zabarwiało jego ton. Głos mojego umysłu nie dotrze do waszego świata, o ile nie zostanie
przetransmitowany przez moje stworzenie i przetłumaczony na słowa-symbole, które
wasz umysł jest w stanie uchwycić. Głos mojego serca przenika wszystkie światy -- bez
potrzeby tłumaczenia -- jako sub-fotonowe światło i międzywymiarowa wibracja tworząca
dźwięk.
Objawiam się wam w nadziei, iż wy objawicie pozostałym to, co znaleźliście we mnie. Nie
przez podniosłe słowa, ale przez przedefiniowanie relacji między nami i życie zgodnie z tą
nową klarownością. Czyniąc tak uaktywnicie to co dawno temu umieściłem w waszym
wnętrzu -- fragment mnie samego, ostrze światła zadające definitywną śmierć wszelkim
przejawom zadufania.
Prawdziwie jest to moje centralne objawienie. Jestem tutaj -- pod tą mitologią -- aby
przebudzić waszą skupioną na cielesności jaźń do naszego prawdziwego związku, i
abyście mogli tym samym przezwyciężyć własną próżność. Jest ona wypaczeniem
pomiędzy nami. To nie przestrzeń lub czas powodują nasze oddzielenie i redukcję
naszego świadomego związku, ale wasze pragnienie wywyższania się w jaskini istnienia i
czerpania z tego korzyści. Tylko to, i nic innego.
Pozostawię innym zdefiniowanie mądrości psychologicznej i wspólnego zmysłu osiągania
sukcesu. Moje słowa przenikają gdzie indziej; do miejsca w waszym wnętrzu, które jest
otwarte, niewinne, pełne wiary, i zawsze wsłuchujące się w tonalne wskazówki mojej
obecności. Kiedy owa część was zostanie dostrzeżona -- jak instrument ożywiony przez
potężny rezonans -- wibrować będzie w zestrojeniu z moim głosem.
Wszystkie wasze religie nauczają nabożnej czci do bóstwa i doktryny zbawienia ludzkości.
To leży u podstaw pokrewieństwa religii na waszej planecie. Jednakże, ja nie jestem
bóstwem, któremu oddajecie cześć, ani nie jestem twórcą waszych doktryn zbawienia
ludzkości. Oddawanie mi czci poprzez materialne lub moralne względy jest niepotrzebne.
Wyraź po prostu swoje szczere uczucie wdzięczności za moją najgłębszą obecność w
tobie i innych, a niezawodnie skierujesz wtedy swój wyraz uwielbienia wprost do mojego
królestwa.
Uczucie to jest tym, które szczególnie podtrzymywać powinieneś w obliczu życiowych
rozterek. Ukazuję ci objawienie się mojego serca ku sercu twojemu. Żyj w klarowności.
żyj w dążeniu do celu. Żyj w wiedzy, że ty jesteś we mnie, a ja jestem w tobie, i że nie
istnieje miejsce, które byłoby oddzielone od naszego serca.
WingMakers
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Przekaz od Boga

Postautor: kalatala » 12 wrz 2016, 20:53

A skąd są te przekazy?
Awatar użytkownika
kalatala
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 913
Rejestracja: 28 cze 2012, 19:05
Lokalizacja: Białystok

Re: Przekaz od Boga

Postautor: czarnyMag » 13 wrz 2016, 07:35

kalatala pisze:A skąd są te przekazy?


http://www.vismaya-maitreya.pl/zakryte_ ... rzala.html

wiara, nie wiara - zawsze można przyjąć "projekt" kościoła katolickiego o prymacie Izraela i ich wyssanym z palca bożku

ps. rysunek "Chamber2" narysowała moja córka z głupa w wieku 4 lat (te same kolory, ta sama forma - identyko :) i powiedziała to jest miłość :twisted:
Mam ten rysunek - i mi on dowodzi (???) :)
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Przekaz od Boga

Postautor: Arronax » 13 wrz 2016, 10:30

Ciekawa sprawa, warta przeczytania. Możę w weekend znajdę chwilę ... dopiero :(.
Awatar użytkownika
Arronax
 
Posty: 680
Rejestracja: 30 paź 2014, 14:05
Lokalizacja: Kielce

Re: Przekaz od Boga

Postautor: czarnyMag » 14 wrz 2016, 22:53

Mój Główny Cel
Projekt eksploracji ma swój ponadhoryzontaly cel; boskie wyzwania i szczegółowy
trening, któremu jesteście poddawani nie jest jedynie po to, abyście mogli sobie
zagwarantować niekończącą się błogość i wieczny spokój. Istnieje cel transcendentnej
służby ukryty za horyzontem wieku obecnego wszechświata. Jeśli moim zamierzeniem
wobec was byłoby zabranie was na odwieczną wycieczkę do nirwany, to wówczas nie
skonstruowałbym całego tego wszechświata na podobieństwo ogromnej i złożonej szkoły
treningowej -- korzystającej z substancjalnej gałęzi mojej kreacji w postaci nauczycieli i
instruktorów – a następnie nie spędzałbym ery za erą na pilotowaniu was, każdego
pojedynczo, poprzez tę kolosalną wszechświatową szkołę uczenia się poprzez
doświadczanie. To, Że wspieram system progresji ludzkości wynika z mojej woli
osiągnięcia zdecydowanego celu, jakim jest połączenie gatunku ludzkiego z pozostałymi
gatunkami ze wszystkich wszechświatów.
Jako, że siedmiokrotność leży w mojej naturze, istnieje siedem wszechświatów, które
ujęte razem składają się na moje ciało. W obrębie każdego z nich umieszczany jest
gatunek o specyficznym szablonie DNA, po czym rozpoczyna on eksplorację swojego
wszechświata materialnego otrzymując na to wsparcie od Inteligencji Źródła. Każdy z
tych gatunków, wywodząc się z Rasy Centralnej, wysyłany jest w obręb wszechświata
stworzonego pod kątem dawania możliwości wyłonienia się potencjału oraz wizji
zarodkowej danego gatunku. Wasz gatunek, w odległej przyszłości, ulegnie konwergencji
z sześcioma pozostałymi gatunkami, co ponownie scali moje ciało w żyjące rozszerzenie
wszelkiego znanego stworzenia. Chociaż może się to wydawać tak odległe, że aż nie
mające związku z waszymi czasami, to zrozumienie skali stojącego przed wami celu jest
rzeczą niezwykle istotną. Wspomniane siedem gatunków możecie postrzegać jako
kończyny mojego ciała, które gdy połączone umożliwiają mnie/nam pełną funkcjonalność
w ramach Wielkiego Wszechświata. Połączenie ich jest moim celem, a więc również i
waszym własnym.
Wasza wolna wola nie wywodzi się bezpośrednio od was, lecz jest ona połączona z
moją/naszą wolną wolą. Z najgłębszego punktu mojego istnienia wypływa wola do
poszerzania, eksploracji, jednoczenia, syntezowania, i w ten sposób, do odsłaniania
jeszcze innej warstwy mojego/naszego celu. Co jest tym celem, zapytasz? Nie da się go
wyrazić w języku, który teraz potrafisz zrozumieć, tym niemniej powiązany jest on z
konceptami odkrywania wszechświata i samo-rozwojem. Rozbudową i syntezą
doświadczenia kosmicznego.
Ascendentne istoty czasu doświadczają konwergencji ku mojej centralnej siedzibie.
Wszystkie one ściągane są ku mnie wskutek mojej/naszej woli do wyrażania się poprzez
cały wielki wszechświat, po to aby wygenerować inny wielki wszechświat, oraz poszerzać
zakres mojej/naszej osobowości. Stanowi to ukryty cel mojej/naszej woli: tworzyć nowe
światy doświadczania, które stymulują nasz kontynuowany rozwój.
Bez was nie mogę się rozwijać. Beze mnie, wy nie możecie istnieć. Relacja ta jest naszym
wiecznym spoidłem. Było i jest moim pragnieniem rozwijać się, co zapewnia wam
istnienie. My, ujęci razem, jesteśmy połączonym naczyniem kreacji i eksploracji.
Jesteśmy zuchwalstwem nie nakreślonej na mapach podróży oraz pomysłową energią
wytwarzającą nowe rzeczywistości. Jesteśmy obrazem wznoszącej się, nieskończonej,
poszerzającej się spirali, która tworzona jest segment po segmencie przez samą siebie.
Jesteśmy nierozłączni -- jedno jest oknem dla drugiego.
Moje błogosławieństwo dla was, którzy znajdujecie te słowa i słuchacie je w klarowności
własnej osobowości.
Fragment z Komory 23
Jeden z przekazów przypisanych do Pierwszego Źródła, będący jednocześnie częścią
pracy znanej jako Materiały WingMakers.
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Przekaz od Boga

Postautor: amiko » 05 lut 2017, 08:44

czarnyMag

wiara, nie wiara - zawsze można przyjąć "projekt" kościoła katolickiego o prymacie Izraela i ich wyssanym z palca bożku

Znalazłeś bardzo ciekawy przekaz,potwierdzający obecność Boga w każdym z nas.Napisz coś więcej o "wyssanym z palca bożku" Izraela.To ten,z którego Świadkowie Jehowy uczynili boga Jehowę?
amiko
 
Posty: 89
Rejestracja: 08 sty 2017, 19:15

Re: Przekaz od Boga

Postautor: czarnyMag » 06 lut 2017, 13:58

amiko pisze:czarnyMag

wiara, nie wiara - zawsze można przyjąć "projekt" kościoła katolickiego o prymacie Izraela i ich wyssanym z palca bożku

Znalazłeś bardzo ciekawy przekaz,potwierdzający obecność Boga w każdym z nas.Napisz coś więcej o "wyssanym z palca bożku" Izraela.To ten,z którego Świadkowie Jehowy uczynili boga Jehowę?


Nie tylko Świadkowie Jehowy - to staro biblijny Jahwe który miał żonę (boginię:) - Jahwe to istota! z kosmosu która uwiodła Ziemię (Aszera to jej samica :)
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Przekaz od Boga

Postautor: czarnyMag » 11 gru 2017, 01:40

Channeling:
Przekazy Plejadian:

„My, grupa mówiąca do was, zamierzamy napełnić swoje opowiadanie pewnymi interesującymi doświadczeniami. Kiedy przemówiliśmy do was po raz pierwszy w roku 1988, nasz kolektyw składał się z 50 do 70 istot – niektórych w postaci fizycznej, innych w postaci niefizycznej, wszystkich – Plejadian. Nasza liczba wzrosła, i teraz nasz kolektyw liczy dobrze ponad 100 istot z wielu różnych systemów. Można nas teraz nazywać Plejadianami Plus. Są w naszej rzeczywistości tacy, którzy nie wierzą, że możemy dokonać tego, co zaczęliśmy z wami robić. Uważają oni, że podejmujemy zbyt wiele szans i wyzwań, jednak czekają z niecierpliwością, aby zobaczyć co się stanie.
W waszym systemie są tacy, którzy wierzą, że jesteśmy tutaj, aby siać strach, ale my nie widzimy tego w ten sposób. Nie pragniemy przestraszyć nikogo z was: pragniemy was tylko poinformować. Jeżeli siedzicie w ciemnym pokoju i słyszycie dziwne dźwięki, to może was przerażać. Jednak, jeżeli zapalicie światło, aby zobaczyć, co te dźwięki wydaje, wtedy nie jest to takie straszne. Pragniemy poinformować was o tym, z czym macie do czynienia. Światło jest informacją; ignorancja jest ciemnością. Chcemy abyście działali w świetle, nie w ciemności.”

„Wierzcie albo nie, nadejdzie czas, lub też powiedzmy, może nadejść, w życiu wielu z was, kiedy zamkniecie drzwi przed życiem takim, jakie znacie teraz. Możecie dosłownie porzucić swój dom i opuścić go tylko z kilkoma drobiazgami. W tej chwili wydaje się to niemożliwe, prawda? Jakiś głos wewnętrzny powie wam: „Mój Boże, świat zwariował. Jakie są moje wartości? Co teraz jest najważniejszą rzeczą dla mego przetrwania?” I przyjdzie Duch i poprowadzi was, mówiąc co jest najważniejsze dla przetrwania. Może to oznaczać po prostu pozbycie się własności. Niektórzy z was dosłownie staną na progach swoich domów, spojrzą do środka i stwierdzą, że wszystko to jest bez znaczenia wobec wartości duchowych i wartości życia. Wszystkie dobra materialne i kolekcje przedmiotów nic nie znaczą wobec światła, do którego zaczynacie należeć. Czy możecie wyobrazić sobie wydarzenia, niezbędne, by skłonić was do działania? Nie będą to drobne zdarzenia.

„Każdy z was zgodził się dobrowolnie przybyć tutaj w tym momencie, aby przenosić częstotliwość. W tej chwili tą częstotliwością jest światło, ale ostatecznie nauczycie się, jak przenosić częstotliwość miłości. Mówicie o miłości i świetle, jednak nie pojmujecie ich złożoności i prawdziwych znaczeń. Światło jest informacją; miłość jest kreacją. Musicie zostać poinformowani, zanim będziecie mogli tworzyć.”
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Następna

Wróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości