Przekaz od Boga

Miejsce, w którym można zadać każde pytanie dotyczące spirytyzmu, świata Duchów, reinkarnacji, sensu życia, praw kierujących naszym światem, Boga.

Re: Przekaz od Boga

Postautor: czarnyMag » 11 gru 2017, 13:20

Świat według Kasjopejan:

Przedstawiciele kasjopejańskiej cywilizacji wykazują również zupełnie odmienne spojrzenie na historię ludzkości, zupełnie inne od wersji przekazywanej nam w oficjalnej nauce. Według nich, ciało ludzkie jest wynalazkiem genetycznym pochodzącym z gwiazdozbioru Oriona. Ludzkość ponoć żyła z początku w stanie edenicznej rozkoszy (Raj – Eden?), aż do czasu około 309 tys. lat temu, gdy istoty z Oriona przekonały ludzi do przejścia w ciało, które obecni ludzie posiadają. Czy wejście w ciało fizyczne nie jest zatem symbolem „upadku” ludzkości i wygnania z raju? Orionidzi wynaleźli te ciała po to, żeby ludzkość produkowała dla nich żywność w postaci energii pochodzącej głównie z negatywnych emocji i wrażeń. Istoty z Oriona kreują tę rzeczywistość na wzór filmu „Martix”, gdzie wydarzenia i sytuacja są tak zmanipulowane, aby mogły stymulować produkcję żywności właśnie dla nich. W tym czasie więc staliśmy się praktycznie niczego nie świadomymi niewolnikami.

...a Orianie to i Ja nie chwaląc się :twisted: *** tylko tym razem wcielony z Ziemianina :evil:
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Przekaz od Boga

Postautor: Nikita » 11 gru 2017, 14:55

a co na to Bóg? tak pozwala na to wszystko aby jedni żywili się drugimi?
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: Przekaz od Boga

Postautor: czarnyMag » 13 gru 2017, 14:00

Nikita pisze:a co na to Bóg? tak pozwala na to wszystko aby jedni żywili się drugimi?


Bóg jest w Tobie - stworzył Cię, zapoczątkował Cię - stworzył duszę i wszedł w nią w pewnej części - przez życie materialne Idziecie razem :!: a dał On nam wolną wolę i my krzywdząc kogokolwiek powinniśmy wiedzieć że i Jego krzywdzimy - nauka Jezusa (ducha oświeconego) :!:
A więc My krzywdzimy Siebie (a sami w sobie jesteśmy niezniszczalni :twisted: rozumiesz :?: Nasi "bracia" z planet w które nie wierzy Ziemia krzywdzą Nas a jednocześnie i siebie
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Przekaz od Boga

Postautor: Xsenia » 12 lut 2018, 20:17

Nikita pisze:a co na to Bóg? tak pozwala na to wszystko aby jedni żywili się drugimi?

W Naturze to raczej normalne. :)
Wyznaję zasadę Sokratesa - "wiem, że nic nie wiem". :)
Awatar użytkownika
Xsenia
Moderator forum.
 
Posty: 3163
Rejestracja: 08 lis 2013, 22:07
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Przekaz od Boga

Postautor: Mirek » 12 lut 2018, 23:11

czarnyMag pisze:Świat według Kasjopejan:

Przedstawiciele kasjopejańskiej cywilizacji wykazują również zupełnie odmienne spojrzenie na historię ludzkości, zupełnie inne od wersji przekazywanej nam w oficjalnej nauce. Według nich, ciało ludzkie jest wynalazkiem genetycznym pochodzącym z gwiazdozbioru Oriona. Ludzkość ponoć żyła z początku w stanie edenicznej rozkoszy (Raj – Eden?), aż do czasu około 309 tys. lat temu, gdy istoty z Oriona przekonały ludzi do przejścia w ciało, które obecni ludzie posiadają. Czy wejście w ciało fizyczne nie jest zatem symbolem „upadku” ludzkości i wygnania z raju? Orionidzi wynaleźli te ciała po to, żeby ludzkość produkowała dla nich żywność w postaci energii pochodzącej głównie z negatywnych emocji i wrażeń. Istoty z Oriona kreują tę rzeczywistość na wzór filmu „Martix”, gdzie wydarzenia i sytuacja są tak zmanipulowane, aby mogły stymulować produkcję żywności właśnie dla nich. W tym czasie więc staliśmy się praktycznie niczego nie świadomymi niewolnikami.

...a Orianie to i Ja nie chwaląc się :twisted: *** tylko tym razem wcielony z Ziemianina :evil:

Ci Orianie, jak ich nazywasz, to Archonci, twórcy i zarządcy Matriksa w naszym świecie. To istoty o niskich wibracjach. To im zawdzięczamy sztuczne wszczepienie w nasz kod DNA ciemnej strony odpowiedzialnej za nasze negatywne emocje, którymi się karmią.
„Osądzanie, obrazy i jakakolwiek wewnętrzna agresja wobec siebie jest ukrytym życzeniem sobie śmireci."
Awatar użytkownika
Mirek
 
Posty: 4398
Rejestracja: 25 cze 2014, 13:52
Lokalizacja: Śląsk

Re: Przekaz od Boga

Postautor: czarnyMag » 14 lut 2018, 15:33

Mirek pisze:
czarnyMag pisze:Świat według Kasjopejan:

Przedstawiciele kasjopejańskiej cywilizacji wykazują również zupełnie odmienne spojrzenie na historię ludzkości, zupełnie inne od wersji przekazywanej nam w oficjalnej nauce. Według nich, ciało ludzkie jest wynalazkiem genetycznym pochodzącym z gwiazdozbioru Oriona. Ludzkość ponoć żyła z początku w stanie edenicznej rozkoszy (Raj – Eden?), aż do czasu około 309 tys. lat temu, gdy istoty z Oriona przekonały ludzi do przejścia w ciało, które obecni ludzie posiadają. Czy wejście w ciało fizyczne nie jest zatem symbolem „upadku” ludzkości i wygnania z raju? Orionidzi wynaleźli te ciała po to, żeby ludzkość produkowała dla nich żywność w postaci energii pochodzącej głównie z negatywnych emocji i wrażeń. Istoty z Oriona kreują tę rzeczywistość na wzór filmu „Martix”, gdzie wydarzenia i sytuacja są tak zmanipulowane, aby mogły stymulować produkcję żywności właśnie dla nich. W tym czasie więc staliśmy się praktycznie niczego nie świadomymi niewolnikami.

...a Orianie to i Ja nie chwaląc się :twisted: *** tylko tym razem wcielony z Ziemianina :evil:

Ci Orianie, jak ich nazywasz, to Archonci, twórcy i zarządcy Matriksa w naszym świecie. To istoty o niskich wibracjach. To im zawdzięczamy sztuczne wszczepienie w nasz kod DNA ciemnej strony odpowiedzialnej za nasze negatywne emocje, którymi się karmią.


Archonci panują tylko nad niskimi wibracjami :!: bo Ty masz wolną wolę :!: A więc "przedstawiasz się w danym temacie jako buntownik" a w realu jesteś żołnierzem światła :twisted:
a Archonci nie są jedynymi o podobnych myślach :!: Są archonci (którzy mają swój początek w astralu) i Kasjopejanie którzy są wcieleni w ciało a podobnie myślą jak archonci.
A Orianie to szataniści :!: I oni są na ziemi (na Antarktydzie są ich statki) już od bardzo dawna - oni mówią "mielimy nasze ofiary z ziemską karmą i podajemy do ust wam a wy nam za to jeszcze płacicie walutą która wam została wymyślona za wasze tyranie dla nas :twisted: i ja się pod tym już teraz podpisuję obiema rękami :lol: Smacznego człowiecze :lol:
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Przekaz od Boga

Postautor: fruwla » 14 lut 2018, 20:33

*********************************************************************
Magu życzę Ci WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO , zdrowia, szczęścia, pomyślności,
niech miłość, pokój i dobro w sercu Twym na zawsze zagości !
serdecznie :) fruwla
*********************************************************************
" Punkt widzenia zalezy od miejsca siedzenia "
fruwla
 
Posty: 956
Rejestracja: 28 kwie 2015, 10:03

Re: Przekaz od Boga

Postautor: soldado » 14 lut 2018, 22:15

Raz zastrzeliłem z broni na ostrą amunicję 9 minim groźnego psa.
Pomimo, że mógł kogoś zagryźć, każdy się go bał, to do tej pory mam wyrzuty sumienia.
Nie umiałbym na jakimkolwiek ołtarzu zabić niewinne zwierze, albo tym bardziej małe dziecko.
Osoby, które to robią i które zwą się satanistami to najpodlejszy pomiot, jaki chodzi po Ziemi.
Dla mnie zwierzęta mają większą wartość niż oni.
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: Przekaz od Boga

Postautor: czarnyMag » 19 lut 2018, 09:03

soldado pisze:Raz zastrzeliłem z broni na ostrą amunicję 9 minim groźnego psa.
Pomimo, że mógł kogoś zagryźć, każdy się go bał, to do tej pory mam wyrzuty sumienia.
Nie umiałbym na jakimkolwiek ołtarzu zabić niewinne zwierze, albo tym bardziej małe dziecko.
Osoby, które to robią i które zwą się satanistami to najpodlejszy pomiot, jaki chodzi po Ziemi.
Dla mnie zwierzęta mają większą wartość niż oni.


Zastrzeliłeś P S A :?: :!: Dlaczego :?:
Przecież, on nie miał szans z bronią palną :!:
Człowieku - kiedyś jako 17-to latki weszliśmy na obcą posesję (to był fort) i kiedy na totalnym zadupiu staneliśmy z psem obronnym "twarzą w twarz" (bez człowieka, jego pana w tle) kolega wyciągnął nóż i stanął w pozycji obronnej przed nami. Ten koleś poleciał nagle jak pocisk na bok (mógł się nabić na swój wyciągnięty nóż) i przed grupą stanąłem ja :D ale bez pozycji obronnej i wtedy pojawił się pan tego psa a wcześniej przeleciał w powietrzu gwizd i ten pies przywarł do ziemi brzuchem jakieś 4 metry ode mnie. Potem ten z nożem miał pretensje do mnie - ale przeszło bez śmierci i bez krwi.
Chyba jednak się różnimy od siebie...
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Poprzednia

Wróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości