nastepne wcielenia

Miejsce, w którym można zadać każde pytanie dotyczące spirytyzmu, świata Duchów, reinkarnacji, sensu życia, praw kierujących naszym światem, Boga.

Re: nastepne wcielenia

Postautor: philosophus » 18 lip 2017, 18:33

philosophus pisze:
danut pisze:
1Prawda1 pisze:Rozpoczynając ten temat mogę od siebie zadać pytanie, czy uznajemy wstąpienie w ciało zwierzęce czy nie.


Wedy odpowiadają - tak, ale biorą pod uwagę wielość światów takich jak nasz, nie tylko dotyczy to obszaru Ziemi, w których jest wiele zwierzęcych bytów, ciał, postaci. Jeśli ktoś nie tylko "nosi cząstki pierwotnego mroku" a nawet je kolekcjonuje i powiększa wtedy może pozbawić się postaci człowieczej.


No, a przekazy z Kasopei, Duch Samuel, Wielki Ra itp. odpowiadają, że nie ma wstecznej reinkarnacji i jak ktoś osiągnie już poziom człowieka to już w zwierzę się nie może cofnąć.

podobno istnieje 7 poziom tej świadomości duchowej:

- rośliny, kamienie itp
- zwierzęta
- ludzie
- istoty wyżej stojące cywilizacyjnie, nie żywiące się jedzeniem tylko emocjami
- poziom 5-ty to strefa wybierania wcieleń
- poziom 6-ty istoty już nie muszące się odradzać i będące jednocześnie energia żeńska i męską - Absolut

I do tego tez mnie przekonywali, pokazując sesje channelingowe, Wedy, przekazy od jakichś tam wyższych istot itp.
Czyli każdy ma woje pierdoły które wciska innym.
(chociaż fajnie wyjaśniają oni wyjaśniają transwestytów zakładając, że energia żeńska wciela się w męskie ciało przypadkiem) :lol:

Czyli babcia Danut, w następnym wcieleniu odrodzi się jako przygłupi Murzyn w południowym Sudanie i będzie biegała po dżungli z kijem, czy jako kaczka w moim gospodarstwie i utnę jej głowę i zjem? :lol:

Po co w ogóle ten cyrk?
Bo się "panu Absolutowi nudzi?"
Awatar użytkownika
philosophus
 
Posty: 103
Rejestracja: 15 gru 2015, 15:35

Re: nastepne wcielenia

Postautor: philosophus » 18 lip 2017, 18:34

danut pisze:
1Prawda1 pisze:Rozpoczynając ten temat mogę od siebie zadać pytanie, czy uznajemy wstąpienie w ciało zwierzęce czy nie.


Wedy odpowiadają - tak, ale biorą pod uwagę wielość światów takich jak nasz, nie tylko dotyczy to obszaru Ziemi, w których jest wiele zwierzęcych bytów, ciał, postaci. Jeśli ktoś nie tylko "nosi cząstki pierwotnego mroku" a nawet je kolekcjonuje i powiększa wtedy może pozbawić się postaci człowieczej.


No, a przekazy z Kasopei, Duch Samuel, Wielki Ra itp. odpowiadają, że nie ma wstecznej reinkarnacji i jak ktoś osiągnie już poziom człowieka to już w zwierzę się nie może cofnąć.

podobno istnieje 7 poziom tej świadomości duchowej:

- rośliny, kamienie itp
- zwierzęta
- ludzie
- istoty wyżej stojące cywilizacyjnie, nie żywiące się jedzeniem tylko emocjami
- poziom 5-ty to strefa wybierania wcieleń
- poziom 6-ty istoty już nie muszące się odradzać i będące jednocześnie energia żeńska i męską
- Absolut (wszystkie duszyczki razem w krainie wiecznej naiwnej szczęśliwości)

I do tego tez mnie przekonywali, pokazując sesje channelingowe, Wedy, przekazy od jakichś tam wyższych istot itp.
Czyli każdy ma swoje pierdoły które wciska innym.
(chociaż fajnie wyjaśniają transwestytów twierdząc, że energia żeńska wciela się w męskie ciało przypadkiem) :lol:

Czyli babcia Danut, w następnym wcieleniu odrodzi się jako przygłupi Murzyn w południowym Sudanie i będzie biegała po dżungli z kijem, czy jako kaczka w moim gospodarstwie i utnę jej głowę i zjem? :lol:

Po co w ogóle ten cyrk?
Bo się "panu Absolutowi nudzi?"
Awatar użytkownika
philosophus
 
Posty: 103
Rejestracja: 15 gru 2015, 15:35

Re: nastepne wcielenia

Postautor: czarnyMag » 21 lip 2017, 08:37

Uważasz, że murzyn jest przygłupi zwłaszcza w południowym Sudanie gdzie ludzie umierają z głodu? Przygłupi bo murzyn czy przygłupi bo umiera z głodu?!
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: nastepne wcielenia

Postautor: danut » 21 lip 2017, 10:16

philosophus pisze:
danut pisze:
1Prawda1 pisze:Rozpoczynając ten temat mogę od siebie zadać pytanie, czy uznajemy wstąpienie w ciało zwierzęce czy nie.


Wedy odpowiadają - tak, ale biorą pod uwagę wielość światów takich jak nasz, nie tylko dotyczy to obszaru Ziemi, w których jest wiele zwierzęcych bytów, ciał, postaci. Jeśli ktoś nie tylko "nosi cząstki pierwotnego mroku" a nawet je kolekcjonuje i powiększa wtedy może pozbawić się postaci człowieczej.


No, a przekazy z Kasopei, Duch Samuel, Wielki Ra itp. odpowiadają, że nie ma wstecznej reinkarnacji i jak ktoś osiągnie już poziom człowieka to już w zwierzę się nie może cofnąć.

podobno istnieje 7 poziom tej świadomości duchowej:

- rośliny, kamienie itp
- zwierzęta
- ludzie
- istoty wyżej stojące cywilizacyjnie, nie żywiące się jedzeniem tylko emocjami
- poziom 5-ty to strefa wybierania wcieleń
- poziom 6-ty istoty już nie muszące się odradzać i będące jednocześnie energia żeńska i męską
- Absolut (wszystkie duszyczki razem w krainie wiecznej naiwnej szczęśliwości)

I do tego tez mnie przekonywali, pokazując sesje channelingowe, Wedy, przekazy od jakichś tam wyższych istot itp.
Czyli każdy ma swoje pierdoły które wciska innym.
(chociaż fajnie wyjaśniają transwestytów twierdząc, że energia żeńska wciela się w męskie ciało przypadkiem) :lol:

Czyli babcia Danut, w następnym wcieleniu odrodzi się jako przygłupi Murzyn w południowym Sudanie i będzie biegała po dżungli z kijem, czy jako kaczka w moim gospodarstwie i utnę jej głowę i zjem? :lol:

Po co w ogóle ten cyrk?
Bo się "panu Absolutowi nudzi?"


To ta niby wiedza zdobyta w tych niby Twoich channelingach jest przygłupia wraz z tymi poziomami świadomości w niej wymyślonymi przez ludzi próbujących dzielić i mierzyć swoją miarą rzeczy wykraczające poza ich pojmowanie. Babcia Danut odrodzi się tam gdzie trzeba, tam gdzie już zajrzała i co zobaczyła, bo nasza przyszłość już istnieje i niestety dla Ciebie, ale nie masz w tym względzie nic do powiedzenia.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: nastepne wcielenia

Postautor: Mirek » 21 lip 2017, 10:46

Jest możliwe aby dusza człowieka odrodziła się w ciele zwierzęcia. Jednakże żadna dusza nie chce się uwsteczniać w rozwoju.
To tak jakby zapytać czy multimilioner może być żebrakiem. Tak może ale żaden z nich dobrowolnie nim się nie stanie.
„Osądzanie, obrazy i jakakolwiek wewnętrzna agresja wobec siebie jest ukrytym życzeniem sobie śmireci."
Awatar użytkownika
Mirek
 
Posty: 4398
Rejestracja: 25 cze 2014, 13:52
Lokalizacja: Śląsk

Re: nastepne wcielenia

Postautor: danut » 21 lip 2017, 10:54

Mirek pisze:Jest możliwe aby dusza człowieka odrodziła się w ciele zwierzęcia. Jednakże żadna dusza nie chce się uwsteczniać w rozwoju.
To tak jakby zapytać czy multimilioner może być żebrakiem. Tak może ale żaden z nich dobrowolnie nim się nie stanie.


Tak, Mirku nic nie dzieje się według naszych życzeń, czy czyjegoś "widzi mi się", a ściśle według wypracowanych wartości rozwoju duszy.. A marzycielki channeling- owe niech lepiej już zaprzestaną rozpowszechniania bzdur w tym temacie.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: nastepne wcielenia

Postautor: Mirek » 21 lip 2017, 11:10

Danut, moja wiedza w tym temacie nie pochodzi z chanelingu, a jednak jest zbieżna dlatego nie mam powodu jej odrzucać.
Dążenie duszy to ciągły rozwój. Można to porównać do szkoły. Możemy nie dostać promocji do następnej klasy ale nie możemy spaść do niższej klasy, czy się z tym zgadzasz danut, czy nie.
„Osądzanie, obrazy i jakakolwiek wewnętrzna agresja wobec siebie jest ukrytym życzeniem sobie śmireci."
Awatar użytkownika
Mirek
 
Posty: 4398
Rejestracja: 25 cze 2014, 13:52
Lokalizacja: Śląsk

Re: nastepne wcielenia

Postautor: danut » 21 lip 2017, 11:29

Mirek pisze:Danut, moja wiedza w tym temacie nie pochodzi z chanelingu, a jednak jest zbieżna dlatego nie mam powodu jej odrzucać.
Dążenie duszy to ciągły rozwój. Można to porównać do szkoły. Możemy nie dostać promocji do następnej klasy ale nie możemy spaść do niższej klasy, czy się z tym zgadzasz danut, czy nie.


Zycie to nie jest żadna szkoła a konkretne tworzenie i działanie, jeśli ktoś dziczeje i zupełnie nie trzyma się człowieczeństwa, to dąży do grupy i stanowiska do którego się nadaje. Tydzień temu mój 1,5 roczny wnuk zaprowadził nas na grób mojego ojca, pierwszy raz był na cmentarzu -" tiam, tiam.." i zatrzymał się gestykulując przy grobie - zagadniesz jakim to zrobił cudem?
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: nastepne wcielenia

Postautor: Mirek » 21 lip 2017, 12:38

W poprzednim życiu był psem zmarłego?
„Osądzanie, obrazy i jakakolwiek wewnętrzna agresja wobec siebie jest ukrytym życzeniem sobie śmireci."
Awatar użytkownika
Mirek
 
Posty: 4398
Rejestracja: 25 cze 2014, 13:52
Lokalizacja: Śląsk

Re: nastepne wcielenia

Postautor: danut » 21 lip 2017, 13:10

Wybaczcie ale zarówno to-
Mirek pisze:W poprzednim życiu był psem zmarłego?
jak i to "Czyli babcia Danut, w następnym wcieleniu odrodzi się jako przygłupi Murzyn w południowym Sudanie i będzie biegała po dżungli z kijem, czy jako kaczka w moim gospodarstwie i utnę jej głowę i zjem? :lol: "

nadaje się do prokuratury jako nazbyt chamskie publiczne obrażanie i mnie i mojej rodziny, żegnam więc bo widzę, że z takim stylem nie mogę z Wami prowadzić dalej dyskusji, apeluję o kulturę.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

PoprzedniaNastępna

Wróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości