nastepne wcielenia

Miejsce, w którym można zadać każde pytanie dotyczące spirytyzmu, świata Duchów, reinkarnacji, sensu życia, praw kierujących naszym światem, Boga.

Re: nastepne wcielenia

Postautor: Mirek » 21 lip 2017, 14:30

Dlaczego danut nie chcesz zaakceptować faktu, że czasem możesz być w błędzie?
Za każdym razem chcesz nam udowadniać, że masz monopol na wiedzę absolutną.
„Osądzanie, obrazy i jakakolwiek wewnętrzna agresja wobec siebie jest ukrytym życzeniem sobie śmireci."
Awatar użytkownika
Mirek
 
Posty: 4398
Rejestracja: 25 cze 2014, 13:52
Lokalizacja: Śląsk

Re: nastepne wcielenia

Postautor: danut » 21 lip 2017, 15:06

Mirek pisze:Dlaczego danut nie chcesz zaakceptować faktu, że czasem możesz być w błędzie?
Za każdym razem chcesz nam udowadniać, że masz monopol na wiedzę absolutną.

Każdy błąd potrzeba komuś wskazać konkretnie palcem po to, by poddać problem pod dyskusję, a nie atakuje się kogoś bezpodstawnie tylko dlatego, ze ten ktoś ma wiedzę w danym temacie, tylko dlatego że zagraża on np. Twojej reputacji takiej jak tu np. reputacji forumowych maskotek i samozwańczych nauczycieli segregujących duchowość ludzką według swojej etyki bardzo niedoskonałej. Nikt mnie tutaj nauczał nie będzie gdyż nie szukam żadnego guru dla siebie, nie po to przyszłam na forum, a każdy niech naukę zacznie od siebie i spojrzy na swoją marnotę. Spowiedź i rozgrzeszenie,wytykanie komuś kto kiedy i gdzie pójdzie, rządzenie i pysznienie się, udawanie kontaktów z tamtym światem nie jest akurat moją "cnotą" i na koniec Wam powiem, że nic nie wiecie, ani minimum z tej wiedzy absolutnej nie posiądziecie, to wszystko co tu przeczytałam brzmi jak zabawa małolatów w coś co jawi się im jak bajka. Ot, te całe wasze channelingi takie mają moją ocenę.

Ps. Czy myślisz, że Wielki System jest tak głupi, ze idzie go oszukać przekupstwem, kupieniem sobie papierka, szczęśliwym tranem ściąganiem jak na egzaminach w szkole, gdzie do następnego etapu dostają się cwaniacy częściej niż mądrzy ludzie? Może trochę wiedzy na temat szkolnictwa zwłaszcza u nas?
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: nastepne wcielenia

Postautor: Pawełek » 21 lip 2017, 19:10

danut pisze:nie po to przyszłam na forum

A więc po co przyszłaś na to forum?
Awatar użytkownika
Pawełek
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 1941
Rejestracja: 27 kwie 2015, 21:36
Lokalizacja: Śląsk

Re: nastepne wcielenia

Postautor: Mirek » 21 lip 2017, 20:20

Wiesz danut po co przychodzimy na ten świat? Po to by podążać ścieżką duszy i spełniać jej pragnienia.
Spełnienie następuje gdy każdy z aspektów boskości znajduje swój pełny i indywidualny wyraz.
„Osądzanie, obrazy i jakakolwiek wewnętrzna agresja wobec siebie jest ukrytym życzeniem sobie śmireci."
Awatar użytkownika
Mirek
 
Posty: 4398
Rejestracja: 25 cze 2014, 13:52
Lokalizacja: Śląsk

Re: nastepne wcielenia

Postautor: OneNight » 21 lip 2017, 21:54

Mirek pisze:Dlaczego danut nie chcesz zaakceptować faktu, że czasem możesz być w błędzie?
Za każdym razem chcesz nam udowadniać, że masz monopol na wiedzę absolutną.


Przemycę Ci tu wiedzę z psychologii. Starsi ludzie mają tak, że niedopuszczają do siebie możliwości, że ktoś młodszy mógłby wiedzieć więcej. Babcia danut po prostu przyszła tu do nas nie po to, aby się od nas czegoś nauczyć, nie po to aby szukać guru - ale żeby się tym guru tutaj stać.
Wam powiem, że nic nie wiecie, ani minimum z tej wiedzy absolutnej nie posiądziecie, to wszystko co tu przeczytałam brzmi jak zabawa małolatów w coś co jawi się im jak bajka . Ot, te całe wasze channelingi takie mają moją ocenę .

Bo babcia danut oczywiście tą wiedzę posiadła i opiera się o swoje doświadczenia, których nie da się odtworzyć, a tymbardziej zbadać.
Ostatnio zmieniony 21 lip 2017, 22:02 przez OneNight, łącznie zmieniany 1 raz
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Re: nastepne wcielenia

Postautor: danut » 21 lip 2017, 22:00

Pawełek pisze:
danut pisze:nie po to przyszłam na forum

A więc po co przyszłaś na to forum?


Na pewno nie po to by bić Wam brawa. I nie tylko mnie irytuje tu ta Wasza pogarda i Wasze wywyższanie się nad innych i narzucanie im swojego widzenia świata iście zaczerpniętego od innych, tym bardziej iż jest ono o bardzo wątpliwej wartości.

Starsi ludzie One potrafią oceniać sprawiedliwie i nie zachwyca ich byle co, bo nie są już tak naiwni, z niejednego pieca chleb jedli i głupoty im nikt tak szybko nie wmówi za prawdę. Nie będą bić np. braw przekazom z cudzej wyobraźni stworzonych przez halucynacje niedotlenianych specjalnie mózgów, czy narkotyki i a przekazujących je za media- ano niestety nas tak szybko nie nie nabierze. Danut guru nigdy nie będzie bo nie chce a sam pomysł ją śmieszy-uderzaj w inny adres,
Ostatnio zmieniony 21 lip 2017, 22:13 przez danut, łącznie zmieniany 1 raz
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: nastepne wcielenia

Postautor: OneNight » 21 lip 2017, 22:04

Nikt tu nie każe Ci wierzyć w spirytyzm. Równie dobrze możesz iść na forum katolickie i mieć pretensje, że użytkownicy wypowiadają się w oparciu o katolicyzm. Na tym forum nikt mnie nie piętnował za to, że w niektórych kwestiach nie zgadzam się ze spirytystami i niektórymi tekstami np. o życiu na Marsie. Czemu akurat Ty czujesz się indoktrynowana? Może nie potrafisz dyskutować na poziomie i przyznać się, że nie wiesz wszystkiego?
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Re: nastepne wcielenia

Postautor: danut » 21 lip 2017, 22:14

OneNight pisze:Nikt tu nie każe Ci wierzyć w spirytyzm. Równie dobrze możesz iść na forum katolickie i mieć pretensje, że użytkownicy wypowiadają się w oparciu o katolicyzm.

Spirytyzm to ponoć nie religia a ty tu coś o wierze piszesz? Dlaczego się tak z tym mijasz? I nie owijaj w cukiereczki z chamstwem nie będę w ogóle rozmawiać bo tego wyraz dano tu wyżej? Najpierw rozmówcy niech do dyskusji dorosną a nie ja.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: nastepne wcielenia

Postautor: OneNight » 21 lip 2017, 22:19

Spirytyzm to nie religia, ale filozofia. A ponieważ żadne z tych naszych, w tym Twoich poglądów nie zostało udowodnione naukowo, to mówimy o "wierze", a nie "wiedzy".
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Re: nastepne wcielenia

Postautor: Mirek » 21 lip 2017, 22:23

Danut nikt poza Tobą się tu nie wywyższa. Dzieci mają już dość takiej matki i teściowej i ciągłego wtrącania się w ich życie. Więc postanowiłaś chodzić po różnych forach i pouczać forumowiczów.
Z poprzednich Cię wyrzucili, a tu z jakiś przyczyn administracja Cię toleruje.
„Osądzanie, obrazy i jakakolwiek wewnętrzna agresja wobec siebie jest ukrytym życzeniem sobie śmireci."
Awatar użytkownika
Mirek
 
Posty: 4398
Rejestracja: 25 cze 2014, 13:52
Lokalizacja: Śląsk

PoprzedniaNastępna

Wróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości