Dwupunkt-uzdrawianie Bożą Energią

Miejsce, w którym można zadać każde pytanie dotyczące spirytyzmu, świata Duchów, reinkarnacji, sensu życia, praw kierujących naszym światem, Boga.

Re: Dwupunkt-uzdrawianie Bożą Energią

Postautor: danut » 18 mar 2018, 15:17

Ja tam się nie ukrywam pod nickiem, jestem rozpoznawalna :D A to dlatego, ze nie mam zamiaru nic robić z ukrycia, nakładać na siebie peleryny tajemniczości i powiem to samo twarzą w twarz komuś co tu napiszę. Czy mam się czegoś wstydzić, a cóż to za tematy, dlaczego mają być tabu? Czyż w sumie nie są one dla nas najważniejsze?
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Dwupunkt-uzdrawianie Bożą Energią

Postautor: Becia66 » 18 mar 2018, 16:53

Danut to wiem ale miałam na myśli ogół tematu :). Chodziło mi mianowicie nasze środowiska w których żyjemy i pracujemy. Powiem Ci z mojego punktu widzenia jak to wygląda. Mieszkam w małej miejscowości, gdzie wszyscy interesują się życiem innych ale nie swoim :). Przez tyle lat mieszkając tutaj nie spotkałam osoby z którą można by porozmawiać na tematy duchowe. Wszyscy moi znajomi oprócz zarabiania kasy, pokazania co za nią mogą dostać, jaki samochód kupić ( rozumiem to jest wszystko ludzkie ) nie angażują się w nic więcej. Kiedyś próbowałam nawiązać do postrzegania świata troszkę inaczej odbiło się dziwnymi spojrzeniami :). Nie wiedzieli o czym mówię. :) I bynajmniej ja trafiłam tutaj bo w swoim środowisku nie mam szans na pomoc a tym bardziej rozmowę czy zrozumienie istoty sprawy :). Chociaż ostatnio coraz częściej mówię o tym że oprócz tego co widzimy jest coś więcej :). A jakie uśmieszki pod nosem widuję :).
Becia66
 
Posty: 47
Rejestracja: 11 mar 2018, 11:36

Re: Dwupunkt-uzdrawianie Bożą Energią

Postautor: danut » 18 mar 2018, 17:09

No tak. Taka jest nasza rzeczywistość. Temat nie jest chodliwy, a w normalnym życiu ludzkie umysły pochłania zupełnie co innego, tylko nie to. Ja też się cieszę, że są takie miejsca w sieci, gdzie można pisać o tym co leży nam na sercu i spotkać ludzi, którzy podobnie myślą.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Poprzednia

Wróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości