Homoseksualność

Miejsce, w którym można zadać każde pytanie dotyczące spirytyzmu, świata Duchów, reinkarnacji, sensu życia, praw kierujących naszym światem, Boga.

Re: Homoseksualność

Postautor: odnowa » 08 lis 2017, 15:17

Mirek pisze:Myślę w tym przypadku o paradach równości, gender, cze edukacji homoseksualnej już od przedszkoli.
Takie zachowanie wzbudza agresję ze strony otoczenia.

Homoseksualizm nigdy nie będzie równy heteroseksualizmowi. Jest i będzie mniejszością. Ja odkryłem że pociągają mnie mężczyźni gdy nie miałem nawet 6-u lat. Zobaczyłem w katalogu Neckermann mężczyzn w różnorakich majtkach i ten widok mnie podniecił. Dla mnie nienormalna jest edukacja religijna w ramach której uczy się tylko katolicyzmu. Agresję wywołuje nauczanie kościoła który jednoznacznie na temat homoseksualizmu wypowiada się jako "grzech sodomski". To dlatego katolicy są nietolerancyjni wobec homoseksualistów.
"Wena" z dnia dzisiejszego:
Homoseksualistów ciągnie przede wszystkim do seksu. Odsetek tych którzy pragną miłości jest mały. Mimo to nie wolno ich dyskryminować, usuwać z przestrzeni publicznej. Są to ludzie, a ludzi trzeba szanować. Szanować i kochać, wspólnie budując otwarte społeczeństwo.
Homoseksualiści! Pamiętajcie że wasza orientacja związana jest tylko z obecnym wcieleniem. W świecie ducha możecie mieć dowolną płeć, ale to nie ma znaczenia. Znaczenie ma obopólna miłość dwojga podobnych sobie dusz. Homoseksualiści, walczcie o swoje prawa. Prawa do wyrażania siebie w społeczeństwie. Prawa do zwierania związków partnerskich. Jeżeli nie będziecie głośni to nikt was nie usłyszy. Póki co głośniejsi od was są wasi przeciwnicy - osoby o konserwatywnych poglądach, dostrzegających wyłącznie samych siebie, zamkniętych na osoby o innych rasach, narodowościach czy orientacji seksualnej.
Zostali oni ukształtowani przez "wojujących księży" dla których świętością są hipokryzja, kłamstwo i gniew. Dlatego każdy homoseksualista który pragnie szczęścia powinien go poszukać chociażby w spirytyzmie czy buddyzmie, gdzie nacisk kładziony jest na to co się robi, a nie na to, kim się jest.
odnowa
 
Posty: 427
Rejestracja: 27 sty 2015, 06:00

Re: Homoseksualność

Postautor: soldado » 08 lis 2017, 21:29

odnowa pisze:Ja jestem homoseksualistą. Coming-out zrobiłem tylko w gronie najbliższych, boję się by nie prześladowano moich bliskich za moją orientację. Póki co każdy związek kończył się niepowodzeniem, być może jestem za wymagający.
Co ciekawe to gdy zrobiłem coming-out to ojciec opowiedział mi jaki miał sen. Oglądał razem ze mną scenę w której tańczyło ze sobą dwóch tańczących facetów. Zapytał się mnie czy tego chcę, a ja rzekomo odpowiedziałem iż nie. Być może jestem homoseksualistą po to by nie zakładać rodziny, tylko zająć się głębiej rozwojem duchowym. Co się dalej stanie ze mną? Czas pokaże.


Masz u mnie bardzo duży szacunek za to, że jesteś otwartą osobą, która o tym jaki jesteś pisze prosto z mostu.
Na innym forum pisałem bardzo często z osobą taką jak Ty.
Bardzo Gu lubiłem, bo nie był zakłamany, był prawdziwy, szczery i wiem, że Ty też taki jesteś.

To jakim kto jest wynika z tego na jakim jest etapie rozwoju i nie nam to oceniać.
Wiem jedno tak na bank, że nie jesteś młodą duszą i to nie Twoje pierwsze wcielenie.
Masz bardzo dużo wiedzy, która jest dokładnie w Tobie, a która jest intuicyjna, bo właśnie wynika ona z przebytych poprzednich wcieleń.
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3199
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: Homoseksualność

Postautor: danut » 08 lis 2017, 21:36

Ja piszę z tą osobą nadal i dodam, że od dłuższego czasu łapiemy wspólny sygnał, ten sygnał, o którym zdaje się, że i odnowa w wielu tematach pisze. To fale, są one słane do mnie, są z innego świata. Odnowo skup się lepiej na tym, bo jest to o wiele bardziej wartościowsze od przejmowania się sztucznym dzieleniem ludzi na orientacje, płcie, zawody, stanowiska, itd.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Homoseksualność

Postautor: Anka » 09 lis 2017, 03:00

Odnowa co mogę ci powiedzieć od siebie to że najpierw trzeba zaakceptować siebie takim jakim się jest To jest pierwsza rzecz nad którą trzeba się skupić Wszyscy jesteśmy inni wszyscy inaczej wyglądamy inaczej się ubieramy Inaczej się wysławiamy itd W kwestii seksualności też jesteśmy wszyscy inni
Czuć się dobrze w swoim ciele to jest podstawa sukcesu bo dzięki temu mamy więcej odwagi stawiać czoło rożnym przeciwnościom :-)




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
Anka
 
Posty: 226
Rejestracja: 27 paź 2016, 19:22

Re: Homoseksualność

Postautor: Mirek » 09 lis 2017, 11:05

danut pisze:Ja piszę z tą osobą nadal i dodam, że od dłuższego czasu łapiemy wspólny sygnał, ten sygnał, o którym zdaje się, że i odnowa w wielu tematach pisze. To fale, są one słane do mnie, są z innego świata. Odnowo skup się lepiej na tym, bo jest to o wiele bardziej wartościowsze od przejmowania się sztucznym dzieleniem ludzi na orientacje, płcie, zawody, stanowiska, itd.

Nie dziwi mnie to. Jest takie powiedzenie, że najlepszym przyjacielem kobiety jest gej ;)
„Osądzanie, obrazy i jakakolwiek wewnętrzna agresja wobec siebie jest ukrytym życzeniem sobie śmireci."
Awatar użytkownika
Mirek
 
Posty: 4398
Rejestracja: 25 cze 2014, 13:52
Lokalizacja: Śląsk

Re: Homoseksualność

Postautor: odnowa » 09 lis 2017, 20:27

Tyle ciepłych słów. Dziękuję wszystkim :)
odnowa
 
Posty: 427
Rejestracja: 27 sty 2015, 06:00

Re: Homoseksualność

Postautor: Ingitre » 09 lis 2017, 21:05

Nie dziwi mnie to. Jest takie powiedzenie, że najlepszym przyjacielem kobiety jest gej

Albo sfriendzonowany zakochany facet.
Awatar użytkownika
Ingitre
 
Posty: 45
Rejestracja: 01 lis 2015, 12:20
Lokalizacja: Noordwijk, Holandia

Re: Homoseksualność

Postautor: Ivo700 » 03 gru 2017, 10:13

Witam

Uważam że EDUKACJA SEKSUALNA jest potrzebna w szkołach oczywiście ---stosownie prowadzona do wieku dziecka, a w szkołach średnich lub zawodowych to na 100% powinna być tak jest w innych krajach Europejskich .


Co do HOMO ---to nie jest to zboczenie, ani choroba ----co najwyżej ''mutacja'' bo faktycznie geny i chromosony trochę inaczej funkcjonują u osób Homo także nie jest to kwestia tylko psychiki, a na pewno u osób Transseksualnych z tego co czytałem, nie mam nic do osób LGBT nie potępiam ---nie uważam że homo, trans to ---''sodomici'' ''zboczeńcy'' itp ....jedynie mam lekkie zastrzeżenie ---do adopcji przez nich dzieci ----ale z tego co słyszałem to sami HOMO są w tej kwestii podzieleni ---jedni są za a inni przeciw .

jestem za legalnymi ---związkami partnerskimi ===jedno i dwupłciowymi .

Także toleruje i akceptuje osoby homoseksualne .

Homoseksualni ludzie się tacy rodzą z taką orientacją .
Ivo700
 
Posty: 85
Rejestracja: 01 gru 2017, 13:54

Re: Homoseksualność

Postautor: cthulhu87 » 03 gru 2017, 12:37

Ingitre pisze:
Nie dziwi mnie to. Jest takie powiedzenie, że najlepszym przyjacielem kobiety jest gej

Albo sfriendzonowany zakochany facet.


Hehe, dobre psychologiczne spostrzeżenie. Znam kilka takich przypadków. Czasami kobiety to wykorzystują do załatwiania swoich niezliczonych, drobnych sprawunków :lol:
"Widziałem słynne grody starożytności, spoczywające pod całunem piasku lub kamienia, jak Kartagina, miasta greckie na Sycylii, równinę Rzymu z rozwartymi grobami i śpiące pod popiołem Wezuwiusza snem wieków dwudziestu cmentarze." L. Denis
http://www.ksiazki-spirytystyczne.pl
Awatar użytkownika
cthulhu87
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 4282
Rejestracja: 19 lip 2008, 12:44

Re: Homoseksualność

Postautor: stefan12 » 05 gru 2017, 08:48

Ivo700 pisze:Witam

Uważam że EDUKACJA SEKSUALNA jest potrzebna w szkołach oczywiście ---stosownie prowadzona do wieku dziecka, a w szkołach średnich lub zawodowych to na 100% powinna być tak jest w innych krajach Europejskich .


Co do HOMO ---to nie jest to zboczenie, ani choroba ----co najwyżej ''mutacja'' bo faktycznie geny i chromosony trochę inaczej funkcjonują u osób Homo także nie jest to kwestia tylko psychiki, a na pewno u osób Transseksualnych z tego co czytałem, nie mam nic do osób LGBT nie potępiam ---nie uważam że homo, trans to ---''sodomici'' ''zboczeńcy'' itp ....jedynie mam lekkie zastrzeżenie ---do adopcji przez nich dzieci ----ale z tego co słyszałem to sami HOMO są w tej kwestii podzieleni ---jedni są za a inni przeciw .

jestem za legalnymi ---związkami partnerskimi ===jedno i dwupłciowymi .

Także toleruje i akceptuje osoby homoseksualne .

Homoseksualni ludzie się tacy rodzą z taką orientacją .


Bzdura rozsiewana przez środowisko LGBT.
Nikt nie rodzi się homoseksualistą i nie ma genów homo czy trans.
To wszystko to psychika.
A im więcej homo w przestrzeni medialnej, w nauce od najmłodszych lat, tym więcej ludzi swoją psychikę tym zaraża.

Wśród homoseksualistów jest dużo większy odsetek osób chorujących na HIV/AIDS, choroby weneryczne, depresje i popełniających samobójstwa niż wśród heteroseksualnych.
Awatar użytkownika
stefan12
 
Posty: 474
Rejestracja: 05 gru 2013, 13:08

PoprzedniaNastępna

Wróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Majestic-12 [Bot] i 21 gości