Wywoływanie dla początkującego.

Miejsce, w którym można zadać każde pytanie dotyczące spirytyzmu, świata Duchów, reinkarnacji, sensu życia, praw kierujących naszym światem, Boga.

Re: Wywoływanie dla początkującego.

Postautor: OneNight » 03 wrz 2017, 16:25

A czy ja wrzucam kogoś do jednego wora? Mówię tylko, że to popularna zabawa, która polega na straszeniu się nawzajem i mam na myśli konkretny przykład, który podałaś.
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Re: Wywoływanie dla początkującego.

Postautor: fruwla » 03 wrz 2017, 19:04

Nikita pisze: teraz chetnie wzielabym udzial w seansie z prawdziwego zdarzenia...

jak wyobrazasz sobie seans z prawdziwego zdarzenia , Nikita? :)
" Punkt widzenia zalezy od miejsca siedzenia "
fruwla
 
Posty: 956
Rejestracja: 28 kwie 2015, 10:03

Re: Wywoływanie dla początkującego.

Postautor: praktyk » 04 wrz 2017, 22:48

Nikita pisze:Nie wrzucaj wszytskiego do jednego wora...my sie kiedys bawilismy ale teraz chetnie wzielabym udzial w seansie z prawdziwego zdarzenia...

Więc Nikita, zapraszam Ciebie i innych zainteresowanych na seans spirytystyczny do Ostrowa wlkp. 27.10.2017 Jest to okres prawie Halloween. Z własnego doświadczenia wiem, że jest to okres wzmocnionej aktywności duchów, więc seans powinien wywołać oczekiwany efekt.
praktyk
 
Posty: 11
Rejestracja: 04 cze 2017, 16:28

Re: Wywoływanie dla początkującego.

Postautor: Edi » 05 wrz 2017, 20:56

praktyk pisze:
Nikita pisze:Nie wrzucaj wszytskiego do jednego wora...my sie kiedys bawilismy ale teraz chetnie wzielabym udzial w seansie z prawdziwego zdarzenia...

Więc Nikita, zapraszam Ciebie i innych zainteresowanych na seans spirytystyczny do Ostrowa wlkp. 27.10.2017 Jest to okres prawie Halloween. Z własnego doświadczenia wiem, że jest to okres wzmocnionej aktywności duchów, więc seans powinien wywołać oczekiwany efekt.


zachęcam was do nagrania spotkania
Awatar użytkownika
Edi
 
Posty: 191
Rejestracja: 25 kwie 2015, 21:55

Re: Wywoływanie dla początkującego.

Postautor: Nikita » 08 wrz 2017, 14:20

Przyjechalabym gdyby to bylo blizej....mieszkam w Niemczech i do Ostrowca mam ponad 1000 km....a szkoda...chetnie wzielabym udzial w seansie. Z prawdziwego zdarzenia to Taki gdy ludzie podchodza do tego powaznie i sa przygotowani...
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: Wywoływanie dla początkującego.

Postautor: neuron » 09 wrz 2017, 22:05

praktyk pisze:Więc Nikita, zapraszam Ciebie i innych zainteresowanych na seans spirytystyczny


napisales gdzies tam ze zajmujesz sie oczyszczaniem i odprowadzaniem jesli dobrze zrozumialem
mozesz mi napisac w jaki sposob oczyszczasz domy itp itd ?
Nie można się przygotować do skoku w przepaść

droga w górę i droga w dół jest tą samą drogą
neuron
 
Posty: 897
Rejestracja: 19 paź 2015, 18:15
Lokalizacja: .............

Re: Wywoływanie dla początkującego.

Postautor: praktyk » 10 wrz 2017, 08:40

Dobrze przeczytałeś. Nie lubię pisać szczegółów. Przed oczyszczaniem oczywiście najpierw muszę zdiagnozować z czego oczyszczam, z czym mam do czynienia i dopiero mogę się brać za oczyszczanie. Jeżeli okazuje się, że jest to duch z którym można nawiązać kontakt, to najpierw oczywiście próbuje nawiązać z nim kontakt.
praktyk
 
Posty: 11
Rejestracja: 04 cze 2017, 16:28

Re: Wywoływanie dla początkującego.

Postautor: neuron » 10 wrz 2017, 15:46

praktyk pisze:Jeżeli okazuje się, że jest to duch z którym można nawiązać kontakt, to najpierw oczywiście próbuje nawiązać z nim kontakt.


no ok ,spoko

tylko nie wiem po co Ci akurat z nim kontakt ale ok ,nie moja sprawa
interesuje mnie cos innego
w jaki sposob oczyszczasz i odprowadzasz

no nie wiem,mowisz w powietrze abeqadhabra ? pstrykasz palcami ? wolasz kogos itp itd
zapalasz 100 swiec? o to mi chodzi

jak to wyglada

kontakty z duchami mnie nie interesuja
Nie można się przygotować do skoku w przepaść

droga w górę i droga w dół jest tą samą drogą
neuron
 
Posty: 897
Rejestracja: 19 paź 2015, 18:15
Lokalizacja: .............

Re: Wywoływanie dla początkującego.

Postautor: praktyk » 12 wrz 2017, 18:47

Napisałem "delikatnie" nie lubię pisać szczegółów. Teraz napiszę dobitniej: NIE PISZĘ TAKICH SZCZEGÓŁÓW i nie prowadzę nauk oczyszczania nawiedzonych miejsc.
praktyk
 
Posty: 11
Rejestracja: 04 cze 2017, 16:28

Re: Wywoływanie dla początkującego.

Postautor: czarnyMag » 13 wrz 2017, 11:55

Innymi słowy "praktyk" co wie to jego! Woli się chować za prześcieradłem i zachować to co "wie" dla siebie!
"praktyk" potrafi "fruwać" ale to jego sprawa i zachowa to dla siebie! :lol:
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

PoprzedniaNastępna

Wróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości