Wywoływanie dla początkującego.

Miejsce, w którym można zadać każde pytanie dotyczące spirytyzmu, świata Duchów, reinkarnacji, sensu życia, praw kierujących naszym światem, Boga.

Re: Wywoływanie dla początkującego.

Postautor: fruwla » 13 wrz 2017, 13:45

czarnyMag pisze:Innymi słowy "praktyk" co wie to jego! Woli się chować za prześcieradłem i zachować to co "wie" dla siebie!
"praktyk" potrafi "fruwać" ale to jego sprawa i zachowa to dla siebie! :lol:


Dziwisz sie ?
Ma opisac swoje metody od " A do Z " tylko po to, by byc "naukowo" zaatakowany, obsmiany, wydrwiony itd..........
Wiekszosc z piszacych, zachowuje m.i. z tego wlasnie powodu wiele wylacznie dla siebie .
Bardzo dobrze to rozumiem. :|
" Punkt widzenia zalezy od miejsca siedzenia "
fruwla
 
Posty: 956
Rejestracja: 28 kwie 2015, 10:03

Re: Wywoływanie dla początkującego.

Postautor: czarnyMag » 13 wrz 2017, 13:52

fruwla pisze:
czarnyMag pisze:Innymi słowy "praktyk" co wie to jego! Woli się chować za prześcieradłem i zachować to co "wie" dla siebie!
"praktyk" potrafi "fruwać" ale to jego sprawa i zachowa to dla siebie! :lol:


Dziwisz sie ?
Ma opisac swoje metody od " A do Z " tylko po to, by byc "naukowo" zaatakowany, obsmiany, wydrwiony itd..........
Wiekszosc z piszacych, zachowuje m.i. z tego wlasnie powodu wiele wylacznie dla siebie .
Bardzo dobrze to rozumiem. :|


Ma opisać swoje metody bo jest człowiekiem i jest mu człowiek na względzie - chyba że nie jest? Bo jest to forum i tu wszyscy czytają wszystkich!
Widzisz jakiś powód zatajenia informacji przed bliźnim?!
Bo tacy jesteśmy w większości egoistyczni? :twisted:
I taka większość mówi mniejszości która ma za sobą "praktykę", że demonów nie ma :lol: :lol: :lol:
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Wywoływanie dla początkującego.

Postautor: danut » 14 wrz 2017, 09:18

Ma opisać te metody dlatego byśmy mogli się im przyjrzeć i je ocenić. A skoro tak boi się tych ocen to już jest sygnał dla mnie, ze coś w tym nie gra. Czegoś nie wie, coś ukrywa, reszty nie rozumie. czy boi się tego ze to w co uwierzył( nie poznał, a tylko tak uwierzył, tak sobie ułożył) zostanie podważone i co wtedy zawali mu się świat :?: I nie pisz fruwla, ze na przeszkodzie stoi tu nauka, ponieważ nie jest to sympozjum naukowe i nie wypowiadają się tu naukowcy a wolnomyśliciele i ludzie logicznie myślący stosownie do naszej epoki, potrafiący łączyć informacje i szukać prawdy i nie łykać bez zrozumienia i bez przyjrzenia się temu, wszystkiego jak leci, bo ktoś chciałby narzucać nam takie a nie inne myślenie. Osobiście wywoływałam kiedyś ducha i mogę skrupulatnie opisać wszystko po kolei, cały przebieg tych zdarzeń, zatem mam dużo do powiedzenia i w tej sprawie. I nie mam tu na myśli żadnych zabaw w młodości w akademiku, czy w internacie. A rzecz jest w tym że uroić sobie można wszystko, zgadywać w różny sposób co wtedy zachodzi i kto przychodzi, tyko jak jest naprawdę?
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Wywoływanie dla początkującego.

Postautor: fruwla » 14 wrz 2017, 10:04

danut pisze:Ma opisać te metody dlatego byśmy mogli je ocenić.
A rzecz jest w tym że uroić sobie można wszystko


I wlasnie o to chodzi Danut.
OCENIC, oczywiscie kazdy SWOJA miara. I wedlug WLASNYCH doswiadczen.
To znaczy, ze jesli ktos jest np. ateista , to bedzie negowal moc modlitwy i sugerowal modlacemu sie strate czasu......
.....czesto, az do momentu w ktorym SAM bedzie w potrzasku bez wyjscia i SAM zwroci sie do Boga, ktorego istnienie
i dzialanie ocenial z poziomu mrowki.

Nigdzie nie napisalam , ze na PRZESZKODZIE stoi nauka, kolejny raz stwierdzam Danut, ze znow albo czytalas moj
wpis po lebkach"albo nie potafisz czytac ze zrozumieniem.

To zdanie adresuje wiec wylacznie do Ciebie i twierdze w nim, ze mimo ogromnego postepu ludzkosci - jeszcze NIE WSZYSTKO da sie naukowo wyjasnic.

I jeszcze jedno, Danut , mistrzow MANIPULACJI juz przerabialam a ze szybko sie ucze , metoda odwracania "kota ogonem" nie jest mi obca i jesli tylko poczuje sie przez Ciebie zaatakowana, zastosuje Twoja taktyke. ;)
" Punkt widzenia zalezy od miejsca siedzenia "
fruwla
 
Posty: 956
Rejestracja: 28 kwie 2015, 10:03

Re: Wywoływanie dla początkującego.

Postautor: danut » 14 wrz 2017, 10:39

Manipulacja polega na rzucaniu złego światła, odwracaniu kota ogonem-- jak piszesz, i wzięciu w obroty przez chaos informacyjny w celu zdezorientowania czytających i oszkalowania jakiejś osoby zwykle bezpodstawnie.
fruwla racz przyrzec się swojemu wpisowi.
Ten o ateistach- ja nim nie jestem, chuć uważam ze wiara powinna stać poza rozpatrywaniem dogłębnym takich problemów jak tu podejmowane, zatem nigdy nikomu nie zabraniam się modlić = każdy niech sobie wierzy w co chce i praktykuje co chce, ale do prawdy dochodzimy przez wiedzę a nie wiarę. Nigdy nikogo tez nie nawracam na żadną religię, a wiesz ze jest ich kilka.
Następnie napisałaś to "Nigdzie nie napisalam , ze na PRZESZKODZIE stoi nauka, kolejny raz stwierdzam Danut, ze znow albo czytalas moj
wpis po lebkach"albo nie potafisz czytac ze zrozumieniem.
" a tylko post wyżej to"
"Dziwisz sie ?
Ma opisac swoje metody od " A do Z " tylko po to, by byc "naukowo" zaatakowany, obsmiany, wydrwiony itd."


Zatem widzę co czytam i nie ważny w tym ujęciu jest cudzysłów, gdyż ja często opieram się na naukowcach, a jak wiemy ostatnio i w nauce mamy ostry konflikt gdzie jedni chcą zaprzeczać drugim i ze sobą wałczą, a to ze ktoś stoi akurat po stronie nauki Newtona a inni nie nie znaczy ze tu i tu nie mamy do czynienia z nauką. Na temat manipulacji piszę książkę i mam o niej dużą wiedzę, moje metody możesz stosować bo są one czyste. :x nawet polecam je i pozdrawiam
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Wywoływanie dla początkującego.

Postautor: fruwla » 14 wrz 2017, 10:50

A jednak Danut, masz trudnosci ze zrozumieniem czytanych tekstow bo :
***** WSZYSTKO bierzesz do siebie !!!! I dlatego czujesz sie atakowana.
czasami zupelnie bezpodstawnie..... ale to juz ogon innego kota ;)
pozdrawiam
" Punkt widzenia zalezy od miejsca siedzenia "
fruwla
 
Posty: 956
Rejestracja: 28 kwie 2015, 10:03

Re: Wywoływanie dla początkującego.

Postautor: danut » 14 wrz 2017, 10:54

fruwla pisze:A jednak Danut, masz trudnosci ze zrozumieniem czytanych tekstow bo :
***** WSZYSTKO bierzesz do siebie !!!! I dlatego czujesz sie atakowana.
czasami zupelnie bezpodstawnie..... ale to juz ogon innego kota ;)
pozdrawiam

Przesadzasz, słowa wyżej kierowałaś wyłącznie do mnie. Nie cierpię na żadne manie i nie mam kompleksów i czytam ze zrozumieniem, to TY chcesz mi to wmówić bezpodstawnie.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Wywoływanie dla początkującego.

Postautor: fruwla » 14 wrz 2017, 11:09

danut pisze:Przesadzasz, słowa wyżej kierowałaś wyłącznie do mnie. Nie cierpię na żadne manie i nie mam kompleksów i czytam ze zrozumieniem, to TY chcesz mi to wmówić bezpodstawnie.

Alez ja NIGDZIE nie napisalam, ze ciepisz na manie i ze masz kompleksy.
Niczego ci nie wmawiam.
To Ty tak piszesz o sobie jednoczesnie temu zaprzeczajac.
Powyzej stwierdzilam ,ze czujesz sie atakowana, bo bezpodstawnie wszystko bierzesz do siebie.
Swoim najnowszym wpisem potwierdzilas ze sie nie myle.

Poniewaz nie jest moim celem tu na forum prowadzic pyskowki dlatego zegnam Ciebie , Twoje wpisy bede omijac, odejdz w pokoju Danut jako i ja odchodze :D
" Punkt widzenia zalezy od miejsca siedzenia "
fruwla
 
Posty: 956
Rejestracja: 28 kwie 2015, 10:03

Re: Wywoływanie dla początkującego.

Postautor: fruwla » 14 wrz 2017, 11:13

danut pisze: o manipulacji piszę książkę i mam o niej dużą wiedzę, moje metody możesz stosować

hahaha :lol: no to mamy odpowiedz....
...............uderz w stol a nozyce sie odezwa ...........
A ja manipulacja sie doslownie BRZYDZE !
" Punkt widzenia zalezy od miejsca siedzenia "
fruwla
 
Posty: 956
Rejestracja: 28 kwie 2015, 10:03

Re: Wywoływanie dla początkującego.

Postautor: danut » 14 wrz 2017, 11:14

Czowiek, który wszystko bierze do siebie i ma poczucie ataku z każdej strony bezpodstawnie - cierpi na manię prześladowczą, to jest jednoznaczne, Ty atakujesz bo nie masz argumentów, Też żegnam ciepło Ciebie i to jest najlepsze rozwiązanie.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

PoprzedniaNastępna

Wróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Majestic-12 [Bot] i 11 gości