Pytanie wielkiej wagi :)

Miejsce, w którym można zadać każde pytanie dotyczące spirytyzmu, świata Duchów, reinkarnacji, sensu życia, praw kierujących naszym światem, Boga.

Pytanie wielkiej wagi :)

Postautor: Niewiara19 » 29 cze 2017, 11:20

Ej ludzie, stwierdziłam że skoro nie mogę usunąć tego postu to go zmienię na inny :idea: Wiem, że w tej kategorii to nie od czapy i że powinno być w "Różne różności" ale nie wiem jak to zmienić więc będzie tu w "Pytania i odpowiedzi" :).
Proszę zignorować poniższe 3 odpowiedzie ponieważ były do tematu przed zmianą, nie będę usuwać moich dwóch żeby wypowiedź One Night'a miała sens.
* A TERAZ PYTANIE ZASTĘPCZE *
Jak chcę zawinąć paczkę do wysłania szarym papierem to mam ją owijać śliską stroną do wewnątrz czy na zewnątrz ?
:D :lol: :lol: :lol:
Ostatnio zmieniony 29 cze 2017, 18:08 przez Niewiara19, łącznie zmieniany 2 razy
" Normalny umysł nie jest w stanie wytrzymać tak względnej wieczności. "
Ágnes Nemes Nagy
Awatar użytkownika
Niewiara19
 
Posty: 60
Rejestracja: 09 cze 2017, 16:43
Lokalizacja: Gdzieś głęboko w ciemności

Re: Ostateczna decyzja

Postautor: OneNight » 29 cze 2017, 11:40

Kiepsko sprecyzowane pytanie.
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Re: Ostateczna decyzja

Postautor: Niewiara19 » 29 cze 2017, 13:07

Właśnie teraz zauważyłam że wysłała się jedynie końcówka tekstu. Nie wiem jak to się stało. Szkoda że go nie skopiowałam. Nie chcę mi się teraz od nowa tego pisać :shock: :o :x
" Normalny umysł nie jest w stanie wytrzymać tak względnej wieczności. "
Ágnes Nemes Nagy
Awatar użytkownika
Niewiara19
 
Posty: 60
Rejestracja: 09 cze 2017, 16:43
Lokalizacja: Gdzieś głęboko w ciemności

Re: Ostateczna decyzja

Postautor: Niewiara19 » 29 cze 2017, 14:22

Wiecie może jak mogę ten post usunąć? Nie chcę mi się jeszcze raz wszystkiego pisać bo stwierdziłam że nie jest mi to potrzebne do szczęścia, a głupio żeby tylko taki tekst został. Sorki za takie pytanie bez czapy ale serio czasem mi się robi tak że jak długo pisze to mi tekst znika. Dziwne że dziś została sama końcówka czyli jedno z 5 końcowych pytań. Niech ktoś to zgłosi albo coś i będzie po sprawie.
Z góry dziękuję za pomoc w pozbyciu się tego postu :D
" Normalny umysł nie jest w stanie wytrzymać tak względnej wieczności. "
Ágnes Nemes Nagy
Awatar użytkownika
Niewiara19
 
Posty: 60
Rejestracja: 09 cze 2017, 16:43
Lokalizacja: Gdzieś głęboko w ciemności

Re: Ostateczna decyzja

Postautor: czarnyMag » 30 cze 2017, 10:13

Niewiara19 pisze:Wiecie może jak mogę ten post usunąć? Nie chcę mi się jeszcze raz wszystkiego pisać bo stwierdziłam że nie jest mi to potrzebne do szczęścia, a głupio żeby tylko taki tekst został. Sorki za takie pytanie bez czapy ale serio czasem mi się robi tak że jak długo pisze to mi tekst znika. Dziwne że dziś została sama końcówka czyli jedno z 5 końcowych pytań. Niech ktoś to zgłosi albo coś i będzie po sprawie.
Z góry dziękuję za pomoc w pozbyciu się tego postu :D


Napisz go (ten post od nowa - pisanie dla ciebie to bułka z masłem więc napisz to co chciałaś!).
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Pytanie wielkiej wagi :)

Postautor: OneNight » 30 cze 2017, 11:05

Śliska strona od wewnątrz.
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Re: Pytanie wielkiej wagi :)

Postautor: Niewiara19 » 30 cze 2017, 13:20

OneNight pisze:Śliska strona od wewnątrz.


Dzięki :) widzę że na ciebie można liczyć ;) :lol:
" Normalny umysł nie jest w stanie wytrzymać tak względnej wieczności. "
Ágnes Nemes Nagy
Awatar użytkownika
Niewiara19
 
Posty: 60
Rejestracja: 09 cze 2017, 16:43
Lokalizacja: Gdzieś głęboko w ciemności

Re: Ostateczna decyzja

Postautor: Niewiara19 » 30 cze 2017, 13:28

czarnyMag pisze:Napisz go (ten post od nowa - pisanie dla ciebie to bułka z masłem więc napisz to co chciałaś!).


No właśnie takie długie pisanie też męczy aczkolwiek nadal się zastanawiam czy może jeszcze raz go tu nie wstawić (tego postu w całości). Nie pisałam go znowu bo się wkurzyłan bo naprawdę sporo się napisałam, wszystko przeczytałam jeszcze raz i ładnie poprawiłam, a jak chciałam go wstawić to sama końcówka się została, a reszta znikła. Wogóle mam tak jak pisze z telefonu na forum to jak za długo pisze to cały tekst znika gdy chcę go wstawić. To jest bardzo irytujące dlatego nie wiem czy ponowne pisanie tego postu ma sens bo może znów tekst zniknie. :? :roll: :roll:
" Normalny umysł nie jest w stanie wytrzymać tak względnej wieczności. "
Ágnes Nemes Nagy
Awatar użytkownika
Niewiara19
 
Posty: 60
Rejestracja: 09 cze 2017, 16:43
Lokalizacja: Gdzieś głęboko w ciemności

Re: Pytanie wielkiej wagi :)

Postautor: czarnyMag » 07 lip 2017, 09:10

Napisz część tekstu i wstaw, potem wyjdź i jak będzie to wejdź ponownie daj edytuj i dopisz więcej i rób tak po trochu aż wypowiesz się całkowicie. Wtedy nic nie utracisz i będziesz widzieć efekty swego wysiłku lub kopiuj to co piszesz co jakiś czas jak ja czynię (ale na komórce tak chyba się nie da).
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu


Wróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości